Arama sonuçlarınız

1. ERLER

Tarsus-Çamlıyayla-Baştepe Kar Gezisi (20 Aralık 2009)

Gezimi pazar günü 4 araç yaptık ve karharikaydı buyrun resimler......

2. ERLER

Tarsus-Çamlıyayla-Cehennem Deresi Gezisi (6 Aralık 2009)

4 araç olarak yaptığımız gezimizin fotoğraflarını sizlerle paylaşmak istedik rota olarak cehennem deresi vadisine geziyi planladık gerisini fotoğraflara bırakalım :)....
  3. ERLER

Gezenbilir Tarsus Grubu; Çamlıyayla - Saybaşı Kar Gezisi Duyurusu (8 Kasım 2009)

Gezenbilir Tarsus grubu olarak 3 Kasım günü bir keşif yaptık ve gezilecek rotaları çizdik hepimizinde özlediği gibi yılın bu ayında 60 cm kara ulaştık ve gördüğümüz manzara gecede olsa harikaydı sizleride bu güzellikten mahrum bırakmamak için pazar gününe zaten bekliyen ekibimiz için bir gezi...

4. ERLER

Kızkalesi, Cennet, Cehennem, Göksu Deltası, Taşucu Gezisi (27 Eylül 2009)

Çok güzel bir gezimizi daha keyifle tamamladık bu sefer dağları değilde son bir defa deniz yapmak istedik umarım fotolar hoşunuza gider. Yer olarak; Mersin-Kızkalesi-Narlıkuyu-Cennet cehennem-Susanoğlu-Silifke- Taşucu-İncekum mevkiini gezdik ve akdenizin doyumsuz güzelliğini sizlerle paylaşmak...
  5. ERLER

Kızkalesi, Cennet, Cehennem, Göksu Deltası, Taşucu Gezisi Duyurusu (27.09.2009)

Kızkalesi-Cennet Cehennem-Göksu Deltası-Taşucu-İncekum (nato limanı) 6.Keşif gezimizi 27 eylül'de yapıyoruz Yemek proğramı belirlenince eklenecektir katılmak isteyenler buraya adlarını ekleyebilirler Adana bölgesinden gelen arkadaşlarla Tarsusta buluşup kuyulukta Mersin ekibiyle buluşacagız...

6. ERLER

Kadıncık Barajı - Karageçit - Papazın Bahçesi 5.Off-Road Keşif Gezisi (28 Haziran 2009)

5.Gezimizi tamamladık çok güzel bir gün geçirdik bize katılan Adana-Mersin-Tarsus ekibine teşekürler umarım herkesin eğlendiği bir gezi olmuştur gezimizin detayları ve fotoları birazdan geliyor..... Yöre hakkında kısa bir bilgi: Papazın bahçesi Çamlıyayla'nın en çok ziyaret edilen mesire...

7. ERLER

Kadıncık Barajı - Karageçit - Papazın Bahçesi 5.Keşif Gezisi Duyurusu (28/6/2009)

28 Haziran saat 08:30'Da Tarsus otoban çıkışı tepe restaurant önü (off-road pisti yanı)'da buluşulacaktır Gezimiz için 12 Haziran'da Mehmet Tepretmez ve Hakan Karagözlü gidip yerleri durulacak yerleri önceden belirlediler sonuç olarak gezimiz Kadıncık Barajının eşsiz manzarası ile başlayıp...
  8. ERLER

Adana - Aladağ - Acısu Off-Road Keşif Gezisi Duyurusu (24 Mayıs 2009)

Arkadaşlar Tarsus-Mersin-Adana-Osmaniye Gezenbilir grubu olarak 3.Keşif gezimiz yapıyoruz. Gezimiz Adanadan 100 km sonra Aladağ, aladağdan 20 km sonra Acısu mevkine düzenlenecektir Rakım 850 mt. Bol su geçişli ve çamurlu bir gezi olacak herkesi bekliyoruz katılacak arkadaşlar yanlarında...
  9. ERLER

5.000 TL'ye Off-Road Donanımlı XJ !..

Bu adam sizce dalgamı geçiyor bana biraz öyle geldi ;D Hurda niyetinede verse bence bu araç alınır sırtımda götürürüm ben bunu araziye ;D http://www.sahibinden.com/150_000_de_1990_model_jeep-92WQQaXQQ14132259WQQpXQQdisplayitem

10. ERLER

XJ Alacağım Hangisini Tavsiye Edersiniz ?

Arkadaşlar kendime bir xj almayı düşünüyorum arazi içinde aynen yüksel abininki gibi yapmayı düşünüyorum fakat Tarsusta yaşamamdan dolayı burada bulamıyorum İstanbulda düşündüğüm bir kaç araba var sizce hangisini almalıyım vce bildiğiniz bana tavsiye edeceğiniz bir araç varmı öncelik şartım...

11. ERLER

Satılık Suzuki Samurai

Araç 90 model 1.3 motordur.Aracın kaportası yeni yapılmıştır ve en ufak çürüğü yoktur.döşemeleri deridir motoru yürüyeni sorunsuz bir araçtır 4 adet yeni lassa competus arazi lastiği takılmıştır arkası istenirse kapatılıp açılabilir çadırı bulunmaktadır... Fiyat olarakta 7.500 TL düşünüyoruz.
  12. ERLER

Tarsus'ta Off-Road Çamur Yarışı ve Çeşitli Etkinlikler (19 Nisan 2009)

Tarsus off-road kulübü bu pazar 19 nisan 2009 tarihinde saat 11:00'de başlıyacak çamur yarışlarına herkes davetlidir.İsteyenler araçlarında en az AT lastik olması kaydı ile yarışlara katılabilecekler yarışlara katılmak isteyenlerin saat 10:00'da Tarsus-Adana otoban girişi kaleburcu köyü...

13. ERLER

Bluetooth`lu Seyyar Off-Road Kamerası

Arkadaşlar bu ilandaki şu yazı dikkatimi çekti "Bluetooth`lu seyyar offroad kamerası" böyle bir şey varmı ve nasıl kullanılıyor off roadçilar için kullanışlı bir aletmidir acaba gören veya kullanan biri varsa ve bilgilendirirse memnun olurum
  14. ERLER

Suzuki Vitara, Sizce Hangisini Almalıyım?

Arkadaşlar normalde 2008 model bir l200 4x4 kullanıyorum fakat birde suzuki vitra almayı düşünüyorum bu iki ilan arasında gidip geliorum sizce hangisini değerlendirmeliyim http://www.sahibinden.com/yeni_fiyat_16_250_ytl_guclu_ve_ekonomik_ustelik_cok_ama_WQQaXQQ10464385WQQpXQQdisplayitem bu...
  15. ERLER

Toyota Landcruiser FJ70 Alacağım?

arkadaşlar ben toyotal landcruiser fj70 almayı düşünüyorum arabayı buldum sizce bu mu yoksa jeep xj mi dersiniz birde ben mersinden gelip arabayı istanbuldan alacağım için istanbulu hiç bilmiyorum arabayı kime göstermeliyim en iyi kim anlar bana bir adres verirseniz çok memnun olurum oraya gidip...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri