Arama sonuçlarınız

1. turan tactical

Satılık 1998 Opel Corsa 1.4 GLS Otomatik Vites

Merhabalar, İhtiyacım olmadığı için minik Corsa'yı arazi gezilerinde eşlik edecek bir arazi aracı alabilirim diye satıyorum. İkinci aracım olduğu için takas düşünmüyorum. Site üyelerimize fiyatta yardımcı olurum...

2. turan tactical

Falcon Tactical Sling Bag (Plan B Bag)

Falcon Tactical Sling Bag B planı çantası sınıfında bulunan çapraz askılı, kayış destekli taktik çanta. Fotoğraflar ürünlerin kendisine aittir. Üç farklı rengi mevcuttur. -Siyah -Yeni nesil kamuflaj -Özel kamuflaj MOLLE sistemli ataçman düzeneği. Cordura kumaş. Bölme ayracı. Sırt bölmesi...
  3. turan tactical

EDC Çanta Jumbo Versipack

Günlük taşıma (EDC) için hazırlanmış versipack modellerin en kullanışlılarından Jumbo modeli. Ürün hazırlanırken fermuarından kolonuna asla kalitesiz malzeme kullanılmadan, sahada, görevde, günlük yaşamınızda kullanıma dayanıklı şekilde hazırlanmıştır. Çin üretimi değildir. Arka cebinde silah...

4. turan tactical

SCC iş başında

Sefa Çabuk ustamıza sürekli olarak bu SCC (Sefa Cabuk Custom) kısaltması ile takılıyorum, umarım kızmıyordur :) Bıçağı ilk olarak daha önce kesilmiş kalınca bir dala ortadan vurarak iyiye bölmek için kullandım. Sonra darbe ile kesmeyi müteakip keskinliği kontrol için yüzeyi kıya kıya kesim...
  5. turan tactical

Ailenin yeni üyeleri

5.11 Tactical - Tarani Series: Master's Karambit S30V 8) Göz bebeğim, hayalim, rüyam, sonunda seni edinebildim. :) Zero Tolerance - 200 st 154CM 8) Tactical bir kişinin olmazsa olmazı, sıfır tolerans diyenlerin tercihi, azmettim ve seni de aldım sonunda :) Smith Wesson - Urban Camo...

6. turan tactical

Ontario RAT-1

Ontario üretim bandından çıkmış bir Randall's Adventure & Training tasarımı. Randall (RAT) tasarımları artık ESEE firması adı altında (Escuela de Supervivencia - Evasion Escape) Amerikalı Röwen tarafından üretiliyor. Bana geçtiği günden beri ufak kağıt kesimleri dışında kullanmaya dahi kıyamadım...

7. turan tactical

Trap'ta altın madalya Türkiye'nin

Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/tuzun-12-den-vurdu/spor/haberdetay/23.09.2010/1292481/default.htm İzmir'deki Trap-Skeet-Double Trap Dünya Kupası Finali'nde, erkekler trap dalında Türkiye’yi temsil eden Oğuzhan Tüzün, finalde sadece bir atış kaçırdı, güçlü rakipleri geride bırakarak altın...
  8. turan tactical

Trabzon, Sultan Murat yaylası

www.tabancatufek.com üyesi arkadaşlarımızla birlikte, Trabzon, Sultan Murat yaylasında 33 gün ilk doğa kampı tecrübemden kareleri sizlerle paylaşmak istedim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri