Arama sonuçlarınız

1. C

44 Model Wıllys Şanzuman Acil Yardım

Ynt: 44 Model Wıllys Şanzuman Acil Yardım çok teşekkürler. orçun ustayla görüştüm halledicek. konu kapatılabilir.

2. C

Ynt: 44 Model Wıllys Şanzuman Acil Yardım zaten asıl sıkıntımız usta..bildiğiniz var mı İstanbul özellikle Anadolu yakasında acaba?
  3. C

Arkadaşlar merhaba çok yakın bı arkadaşım İzmir'den 44 model willys aldı. kendisi uzun süreli iş nedeni ile izmirde. aracı istanbula getirmişti kamyonla. dün kardeşi araçla giderken arkadaki sürücü uyarıyor araç yağ akıtıyor diye. inip bakıyor arazi şanzımanının altında baya ciddi şekilde yarık...

4. C

Unımog Acil Yardım...

Ynt: Unımog Acil Yardım... değerli bilgilerin için çok teşekkür ederim nadir abi.
  5. C

Unımog Acil Yardım...

Ynt: Unımog Acil Yardım... trafiksel evraksal masraflarını düşündüm. ancak şöyle bişi var.zaten dediğim gibi komple köyde kalıcağı için hiç trafiğer falan çıkmayacağından komple trafikten düşürücem.plaka evrak bişi olmicandan zannediyorum K belgesi falan başıma dert olmaz diye düşünüyorum.. hem...

6. C

Unımog Acil Yardım...

Ynt: Unımog Acil Yardım... aracınız çok güzel.ancak benim aradığım model değil. yuvarlak kasa kısa şase arıyorum..yinede çok teşekkür ederim.

7. C

Unımog Acil Yardım...

arkadaşlar merhaba.. meşhur unimog hastalığına yakalandım sanırım. benim normalde niva jeepim var.köyde duruyor.masraf edip topladım.ata yadigarı olduğundan satamıyorumda.ancak yazın hem bizim hem konu komşunun fındığını dağlık arazi şartlarından dolayı sadece bu araçla taşıyoruz.haliyle çok...
  8. C

Satılık Niva Şanzımanı (5 ileri)

Ynt: Satılık Niva Şanzımanı (5 ileri) güncel.
  9. C

Ynt: Satılık Niva Şanzımanı (5 ileri) şimdi ben araştırdığım kadarı ile yazayım. bu vitesten atmayı ya komple gruptan yapıyormuş ya da çelik senkromeçlerden. her ikisi de sıfır olarak bulunuyor bildiğim kadarı ile. hatta komple grup 200 küsür TL idi internette bakmıştım niva parçaları satan bi...

10. C

Ynt: Satılık Niva Şanzımanı (5 ileri) güncel

11. C

arkadaşlar aracımdan sökülen 5 ileri şanzımanım satılıktır. (92 model 1600 nivadan söküldü). şanzımanın durumu; sadece 4 vitesten atıyordu. diğer vitesleri sağlam. uğraşmamak için komple değiştirdim. yaptırabilecek olan veya elinde başka arızalısı olan varsa (2 arızalıdan bir sağlam çıkarma...
  12. C

Satılık Kesik OK-144 6.00 16C

Ynt: Satılık Kesik OK-144 6.00 16C lastikler satılmıştır. ilan pasiftir. ilgilenen herkese teşekkürler.

13. C

Ynt: Satılık Kesik OK-144 6.00 16C evet aradı saolsun. bu akşam veya yarın gelecek.onu bekliyorum.
  14. C

Ynt: Satılık Kesik OK-144 6.00 16C güncel
  15. C

Ynt: Satılık Kesik OK-144 6.00 16C günceldir.

16. C

arkadaşlar elimde az kullanılmış (ben henüz 40km yol yaptım. ancak bende 2.el olarak almıştım. ama durumu iyi) kesik OK-144 Lastik var. Çavuş desen diye tabir edilen. lastiğin durumu iyi üretim yılını falan bilmiyorum ama ciddi ilgilenen olursa herşeyini yazarım sorun değil.dişleri falan gayet...
  17. C

7 50-16 Lassa Kesik O-KA 5 adet Jant&Lastik

Ynt: 7 50-16 Lassa Kesik O-KA 5 adet Jant&Lastik sevgili necmioffroad size ulaşmaya çalıştım ama verdiğiniz telefonu açan yok. jantlara talibim. nivada kullanıcam. yanlış görmediysem jantlar ofset galiba. aradığım jant.nasıl görüşebiliriz. jantların fiyatı ne olur.
  18. C

bu aracı tanıyan var mı?

alım arafesinde olduğum bu araçla ilgili bazı tereddütlerim var. aracı tanıyan veya bilgi sahibi bi arkadaş var mıdır acaba http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-toyota-land-cruiser-bj-60-85279570/detay

19. C

BJ60 Acil yardım

Ynt: BJ60 Acil yardım ben istanbul ümraniyedeyim. arac http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-toyota-land-cruiser-bj-60-85279570/detay budur.
  20. C

BJ60 Acil yardım

arkadaşlar aranızda yeniyim. öncelikle merhabalar. araç ilan sitelerini gezerken bi toyota lan cruser a rastladım BJ60. bakarken bi gördümkü araç benim evimin üst tarafında araç alım satımı yapan küçük bi galeride. gittim gördüm. sahibi ile görüştüm. 1987 model orman bakanlığından çıkma...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri