Arama sonuçlarınız

1. AHRAZ

Smith&wesson Modelini Bilmiyorum Yardım

https://www.allaboutpocketknives.com/catalog/smith-wesson/2407-smith-and-wesson-usa-6030-survival-sheath-knife-c-1975 elinizdeki bıçağın seri numarasına bakıp orijinal olup olmadıını anlamaya çalışın. Eğer orijinal ise sanırım 70 li yıllarda amerikan ordusu için üretilen bir bıçak.

2. AHRAZ

Kamp Yeri Oluşturanlar Için Önemli Bir Konu: Ağaçlar Ve Gölge Alanlar...

monokristal yapıdaki panellerinin avantajlarının aynı yüzey alanında daha verimli enerji dönüşümüne olanak verdiği gibi bi bilgi kalmış aklımda. Tam emin değilim ancak böyle bir şey hatırlıyorum. Örneğin - rakamları atıyorum- sanki aynı ölçülerde bir polikristal panel 75 watt max iken...
  3. AHRAZ

Yugun 2023, Güçlü Kampervan Ile Uzun Soluklu Maceralar...

Hocam o zaman Turasan/Seneler i de bir deneyin derim. Benim damak tadım değil ancak yazdığınız seçimden sizin seveceğinizi düşünüyorum. Bir de benim daha çok sevdiğim, damak tadı olarak bana daha çok uyan, ve aynı zamanda tam bir fiyat/performans olarak değerlendirdiğim Diren şaraplarını tavsiye...

4. AHRAZ

Sevgili Yücel Hocam marka/üzüm/seri tercihiniz nedir? Merak ettim.
  5. AHRAZ

Tam Zamanlı Karavan Yaşamımızdan Tecrübeler

konuyu yeni gördüm. Gezileriniz de mutluluğunuz da daim olsun...Takipteyim.

6. AHRAZ

Unimog Restorasyon Ve Karavan Yapımı

oo yeni yapım hikayesi gelmiş. takipteyiz, kim bilir yine nasıl güzel bir şey çıkacak. Dodge da şahane görünüyordu bunu da merakla bekliyorum. Şimdiden elinize emeğinize sağlık

7. AHRAZ

Ankara Trekking Ve Kamp Arkadaşları

Ankaralı bir kampçı olarak konuyu daha yeni gördüm...
  8. AHRAZ

Doğrucu Davut / Evliya Çelebi2 Nerede?

Daha çıtır üyelerden birisi olarak burada adı geçen tüm eskilerin yazdıklarından çok şeyler öğrendim, ben dahil her insanın eşref saati var/eşşek saati var, bu nedenle zaman zaman ufak tefek tartışmaların ve anlaşmazıkların çıkması gayet doğal geliyor bana... Ama keşke bu şekilde bir sonuca...
  9. AHRAZ

123

-I-666-I-

10. AHRAZ

Şişme Çadırlar Hakkında

Şu eklemeyi de yapayım, olumsuz yönlerini sorduğunuz için kendimce olumsuz özelliklerini belirttim, uygun kullanım amacına göre şahane olumlu yönleri de var tabii :) Ve son olarak kendi şahsi görüşüm; Brotherscamp ile Mekikmotors OTAK360 arasında kalanlara benim önerim OTAK360 dan yana...

11. AHRAZ

Şişme Çadırlar Hakkında

Ben de şişme çadırlara karşı çok önyargılıydım, yani sonuçta şişirilip kullanılacak bir malzeme, doğada bir çivi bir cam parçası vb neredeyse her yerde bulunan atıklar (ne yazık ki), bunlar bir zarar verip çadırı kullanılmaz hale getirir, en lazım anda barınaksız korunaksız kalırım, onca masraf...
  12. AHRAZ

Şişme Çadırlar Hakkında

Şöyle; Bir kere gümrük kanunu mayıs da değiştiğinden beri, eskiden 1500EURO olan sınır artık 150EURO da , ve bu yüzden 150EURO üzerinde satın aldığınız her şey ithalat kapsamında değerlendiriliyor, ve böyle olunca da o ürünü gümrükten alabilmeniz imkansıza yakın. Bir sürü ilave belge, ömrü...

13. AHRAZ

Yücel hocam yazılarınızı keyifle okuyorum. Kitap okumayı seven birisiniz, hiç ebook reader ları düşündünüz mü? Ben çocukken çok okuyordum deliler gibi nerede ne bulsam ayırt etmeden okurdum ancak sonra büyüdükçe kafa gereksiz şeylerle dolup taştıkça kitaplardan da uzaklaştım. Ancak sonra bir...
  14. AHRAZ

Yeni Kasa Jimny Için Yükseltme Kiti

Selamlar. Benim de bir aralar çok heves ettiğim, ağzımı suyu aka aka bakındığım, sonrasında tanıdıkça biraz da olsa soğuduğum, zamanla hepten soğuduğum, bir gün yanıma park etmiş bir 1.5jimny ile yan yana duran aracıma bakınca da hepten soğuduğum araç... (kedi uzanamadığı ciğere mundar diyor...
  15. AHRAZ

Şişme Çadırlar Hakkında

aynen.cemal bey in videolarıyla tanidım zaten. üreticisini bile videolardan bakıp bulmuştum. eklediğiniz için teşekkürler ben unutmuşum

16. AHRAZ

Şişme Çadırlar Hakkında

sağolun yücel hocam, umarım bir faydası olur ihtiyacı olan birilerine
  17. AHRAZ

Şişme Çadırlar Hakkında

Herkese merhabalar. Amacım hiç bir firmanın ve şahsın iyi/kötü reklamını yapmak değil, sadece bu yolda bir iki ufak tefek deneyim edindim bunları burada sizlerle paylaşmak istiyorum, bu başlığı açmamın sebebi bu. (internet sitelerinin adlarını ufacık değiştiricem ama siz anlarsınız) bu şişme...
  18. AHRAZ

Vitesin Üzerinde Bulunan Over Drive Dügmesi Ne İşe Yarıyor?

Selamlar herkese. Ben de bu OVERDRIVE konusunda bildiklerimi yazayım; Eski otomatik şanzımanlarda olan bir durum diye biliyorum (4 ileri olanlarda) Aracınızda motorunuzun devri ne olursa olsun, tüm viteslerde o andaki devir hep motorun çıkış devrinden düşüktür. Bir vites hariç; o da en üst...

19. AHRAZ

Karavan/araba Tavsiyesi

Öncelikle hoşgeldin. Forumda her konuda çok duayen/bilgili/tecrübeli arkadaşlar, abiler, ablalar vb var. Karavancı ekip de onlardan bir tanesi. Forumun karavan sekmesini incelediğinde bayağı bir bilgi sahibi olacaksındır zaten. Ben de bir 4x4 overlander motokaravan/kampervan hayaliyle yanıp...
  20. AHRAZ

2.El Satılık Çadır Arıyorum

Dostum selamlar, elimde çok temiz durumda (2-3 kere kullandım) Decathlon Arpenaz 2XL Fresh Black çadır var (2 seconds olanı değil, normal direkli kurulan modeli). Yırtığı hasarı tamiri kırığı çıkığı eksiği vb yok pırıl pırıl. Sadece 2-3 kez kamp yaptığımız için sıfır gibi değildir de çantasından...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR