Arama sonuçlarınız

1. emrah artarslan

1946 Jeep Willys Cj2a

Herkese Merhabalar. İlk aracım olan TOYOTA LAND CRUİSER HJ 60 tan MİTSUBİSHİ PAJERO 3.5 V6 ya geçiş yaparak, iyice ilgi duyduğum offroad dünyasına büyük araba dışında hep hayranı olduğum 1946 willys cj 2a ile devam edeceğe benziyorum:). Yeni aracımı sizlerle birlikte daha da güzel hale...

2. emrah artarslan

M38, MB veya CJ3A araniyor

Merhabalar Toplayıp hafta sonlari kullanmak için M38, MB veya CJ3A arıyorum .
  3. emrah artarslan

Akademi Off Road; Riva - Beykoz Gezintisi (11 Aralık 2011)

pazar sabahı dostlarla bir araya gelip kahvaltı yaptıktan sonra beykoz-riva sırtlarında bir gezinti yapalım dedik fakat lodos mağduru olduk :) olanca camur da kurumuş kalanlarıyla mutlu olduk...

4. emrah artarslan

LandCruiser HJ 60 4000 cc 6 silindir 2H Dizel Motor 1987 model

Merhabalar; LandCruiser HJ 60 4000 cc 6 silindir 2H Dizel Motor 1987 model aracımı satmak istiyorum. Araca talep ettiğim fiyat 28.500 tl dir. Araçta; -hidrolik direksiyon -klima -önler disk arkalar kampana -T-Max 12000 lbs vinç -T-Max vinç makarası - çeki halatları - mapalar - 2 adet 0...
  5. emrah artarslan

28-29 Mayıs 2011 Bolu tarafında off road yapmak isteyen.

Merhabalar; istanbul da ikametgah ediyorum 28-29 mayıs tarihlerinde bolu da etkinlik yapan yada yapmak isteyenler var mı ? daha önce bolu taraflarına gitmedim gezip görmek istiyorum bilgisi olan arkadaşlarım ve abilerim yardımcı olursanız sevinirim .

6. emrah artarslan

Aranıyor - 24V Vinç Arıyorum

merhabalar toyota land cruiser 1987 hj 60 aracım 24 v ve vinç bulmakta çok zorlanıyorum yardımlarınızı beklıyorum aracım 2300 net agırlıgı

7. emrah artarslan

vinç arıyorum (4 ton üzeri ve 24 v olmalı )

aracım 87 toyota landcruiser güçlü bir vinç arıyorum fakat aracım 24 v oldugundan bulmakta zorluk çekiyorum yardımlarınızı beklıyorum
  8. emrah artarslan

STEPNE için 285/75/16 lastik aranıyor...

aracıma stepne arıyorum yardımlarınızı beklıyorum.
  9. emrah artarslan

STEPNE için 285/75/16 lastik aranıyor...

aracıma stepne arıyorum yardımlarınızı beklıyorum.

10. emrah artarslan

Yeni Bir Land Cruiser Sizlerle.

Merhabalar; İstanbul'un stresinden kurtulup kendimi dağlara, ormanlara atmak istememle başladı herşey.:) biraz araştırma yaptıktan sonra toyota land cruiser da karar kıldım. İnşallah da memnun kalırım ve sizlerle birlikte çamurlu günler geçiririm. Aracımın ilk halini ve zamanla yaptığım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri