Arama sonuçlarınız

1. I

Marka ürünler ve işlevselliği (North Face, Marmot vb.)

Ynt: Marka ürünler ve işlevselliği (North Face, Marmot vb.) Aldınığız ürünü deneyimlerinizi paylaşırsanız mutlu olurum. Alt üst goretex dışkatmana 800 1000$ vermek benim hiç aklıma yatmıyor o yüzden görece daha uygun fiyatlı fakat daha az dayanıklı ürünlere yöneliyorum.Outdoorgear.com sitesi...

2. I

Marka ürünler ve işlevselliği (North Face, Marmot vb.)

Ynt: Marka ürünler ve işlevselliği (North Face, Marmot vb.) Merhaba icmimarolgun Bahsettiğiniz K2 pantolonu ben de kullanıyorum.K2 yağmurlu havalarda dışkatman olarak değil orta katman olarak kullanılmalı üzerine bir dışkatman giyilmelidir.Pantolonun dikişleri bantlı değildir.Kumaş...
  3. I

Kamp Güvenliği İçin "Son Teknoloji Güvenlik Sistemi" :)

Ynt: Kamp Güvenliği İçin "Son Teknoloji Güvenlik Sistemi" :) Çadırınıza doğru koşan domuz yada ayının girmesini ne önler bilmiyorum. Ufak saçmaları olan tüfek bile anca tüylerini yakıyor domuzun, kapı alarmından korkacağını zannetmiyorum.Bence yanınızda sağlam bir pala yada balta olursa anca...

4. I

cocoon 300 kaz tüyü uyku tulumu

Ynt: cocoon 300 kaz tüyü uyku tulumu Uyku tulumu alımını ne yaptınız. Ben de aynı dertten muzdaribim. Cocon 300 modelini yakın bir zamanda gördüm.Bendeki tuluma göre çook küçük paket hacmine sahip bir tulum. İçine girip yatmadım ama sıfırın altında bir etkinliğe o tulumla ben gitmem. Hafif...
  5. I

BUDAK; Latif Osman Çıkıgil Anma Tırmanışı ( 17 - 19 Kasım 2012)

Ynt: BUDAK; Latif Osman Çıkıgil Anma Tırmanışı ( 17 - 19 Kasım 2012) Elde çekim güzel olmadı ama bir panorama yaptım vidyo var yüklenecek şimdilik bunları koyayım.Siteye fotoğraf attıkça ağırlaşıyor o yüzden fotoğraflar fotoğraf paylaşım sitesinden adres vererek paylaşılırsa iyi olabilir.

6. I

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Buradan bilgilerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ve bot alacak arkadaşlara yardımcı olmak amacıyla düşüncelerimi ve kullanıcı arkadaşların botları ile ilgili görüşlerini paylaşmak istiyorum. Katıldığım ilk iki günü %80 kar üzerinde geçen Uludağ faaliyetinden sonra YDS...

7. I

Fotoğraflar, tırmanışa katılan arkadaşlardan toplanıp yayınlanan fotoğraflar. Görülmesi herkese açık olduğu için sakıncası olacağını zannetmiyorum ama haber versek fena da olmaz.Fotoğraflar gün ve saate göre sıralı değil.
  8. I

Ynt: BUDAK; Latif Osman Çıkıgil Anma Tırmanışı ( 17 - 19 Kasım 2012) LOÇ 2012 faaliyeti kazasız şekilde, başarıyla tamamlandı. 17 Kasım oteller bölgesinden tırmanış +80 kişiyle başladı.Önce küçük zirve ardından Kilimli Göl'e varıldı gün batmadan kamp kuruldu.Gece sıcaklık -8 derece idi.Zeminde...
  9. I

YDS Outdoor

Ynt: YDS Outdoor Yakın zamanda aldım internette bulunan fiyatlar birebir aynı idi.Mağazadan alınca üç beş indirim olur diye de umutlanmıştım. Kasım ayında 3 günlük kış faaliyetinde kullandım.Karlı kış faaliyetleri için Thor uygun değildir.Sırılsıklam olmasa da karın içinde yürüdükten sonra...

10. I

Türk Outdoor Ekipmanları Üretim Firmaları

http://www.dorukspor.com/index.php?option=com_k2&view=itemlist&layout=category&task=category&id=43&Itemid=167 Kendilerine mail gönderdim www.highmountain.com benzeri internet sitesi yapmaları için ama kimse geri dönmedi malesef. İstanbul'da bazı doğa sporları mağazalarında satılmaktadır.Ben high...

11. I

Hafif Kış Kampçılığı Nasıl Olur.

Birçoğumuzun sorunudur.Onu da alalım bu da lazım olur yedeği olsun derken çanta ağırlaştıkça ağırlaşır.Peki ama kışın katılacağımız hava sıcaklığı -10derece civarı birkaç günlük kampta bütçemize uygun malzemeler ile hafif çanta nasıl hazırlanır.Böyle bir etkinlikte sizin çantanız kaç kg geliyor...
  12. I

Ynt: BUDAK; Latif Osman Çıkıgil Anma Tırmanışı ( 17 - 19 Kasım 2012) Ekim ayında faaliyet yapınca Kasım etkinliği zayıfladı sanki. :( Yada başka bir başlık altında yazışılıyor haberim yok. --------------------------------------------------------------------- Ekim ayı faaliyetindeki konuyu...

13. I

Marmot Wave IV veya Husky Annapurna mı?

Ynt: Marmot Wave IV veya Husky Annapurna mı? Bu arada başlık konusuyla alakasız 5. mesaj oldu :) Alpinist 2300g diye hatırlıyorum. İki tulum da listemdeydi. Bu iki tulum arasından bence teknik özellik ve tasarım olarak Wave IV benim tercihim olacaktı. Daha hafif, iki farklı boy seçeneği...
  14. I

Marmot Wave IV veya Husky Annapurna mı?

Ynt: Marmot Wave IV veya Husky Annapurna mı? Ben Alpinist -18/-27 aldım.Ama başlıkta adı geçen diğer iki tuluma göre bile daha ağır. Konforlu uyku için 300gr 400gr fazladan taşıyacağız. Kaz tüyü, uygun fiyatlı,membransız tulum olarak benim gözüme çarpan...
  15. I

Ynt: BUDAK; Latif Osman Çıkıgil Anma Tırmanışı ( 17 - 19 Kasım 2012) Meteoroloji raporu mükemmel. Sis, yağmur, soğuk kampı daha da çekici kılacak.Bugün gazetede Uludağ'da kar kalınlığı 30cm diye okudum.

16. I

YDS Outdoor

YDS Kışlık Bot İlk defa buradaki yazılar sayesinde bu markayı öğrendim.Denemek için İstanbul'a gittim. Fotoğrafta gördüğünüz botlar soldan sağa 1.Moraine gtx, 2.Thor, 3. 30-310D(bunda emin değilim). Moraine YDS markasının outdoor adı altında satışa sunduğu iki ayakkabıdan biri.Vibram taban...
  17. I

Çadır Seçimi

Ynt: Çadır Seçimi Malzeme alımı için İstanbul'un yolunu tutum.Giyim ürünleri için YDS, kanyon, High Mountain,Uppa gibi yerli üretim markaların satıldığı mağazaları gezecek deneyecektim. 4 mevsim çadırım da yoktu çadır ihtiyacımı da gidermem gerekiyordu.Aradığım çadırın özellikleri 4mevsim, iki...
  18. I

Termal İç Giyim Hakkında.

Merhaba. Termal içlikler değişik kalınlıklarda üretilmekte.Fakat sizin aradığınız ürün takım elbisenin altında kaba görünmeyecek bir iç katman ve üzerine ara katman olduğunu düşünüyorum. İnternette şunu buldum fakat ben görmeden denemeden internet üzerinden giyisi almayı doğru bulmuyorum...

19. I

Donmuş Şelale Tırmanış Kazası

http://www.youtube.com/watch?v=P-f7S0YS4Dc&feature=related Buz kütlesinin altında kalmadı ise sıyıklarla atlatmıştır umarım.
  20. I

Türk Outdoor Ekipmanları Üretim Firmaları

Ynt: Türk Outdoor Ekipmanları Üretim Firmaları Evolite'ın çadırlarını duydum ama sırt çantası,kar gözlüğü, mug, baton,ayakkabı, uyku tulumu hatta ocağı bile varmış.Bugün yeni gördüm.Fakat mesela eusebio Cocon uyku tulumunun birebir aynısı adı Evolite cocon. Diğer bir firma da UPPA bunu da yeni...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri