Arama sonuçlarınız

1. ftyc

ferozam için kilitli defransiyel arıyorum

Ynt: ferozam için kilitli defransiyel arıyorum Malesef bu konuda bilgi alamadım, hatta mail dahi atmıştım ama cevap gelmedi, galiba ingilizce bilmiyorlar : ) Zaten dediğim gibi fiyat aşırı yüksek gibi görünüyor.

2. ftyc

TOYOTA FJ 45 YENİLEME

Ynt: TOYOTA FJ 45 YENİLEME Takip
  3. ftyc

ferozam için kilitli defransiyel arıyorum

Ynt: ferozam için kilitli defransiyel arıyorum LSD li versiyon Türkiyede varmı bilmiyorum, ama Ferozalar için ön/arka kilit üreten bir firma var, gerçi fiyatlar abatılı ; Link : http://protrack.gr/proionta/daihatsu/adm-menu/feroza/109-rear-locker-daihatsu-feroza.html

4. ftyc

Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

Ynt: Nissan Patrol 3300 TD Modifiye Takip, kolay gelsin

5. ftyc

TOYOTA Hılux 2.5 Adventure Modifikasyonu

Ynt: TOYOTA Hılux 2.5 Adventure Modifikasyonu Koltuk kılıfları çok güzel, nereden temin ettiğinizi öğrenebilirmiyiz ?

6. ftyc

Lastik Ebatlarına Göre Ayna Mahruti Oranları Tablosu

Ynt: Lastik Ebatlarına Göre Ayna Mahruti Oranları Tablosu şimdi anlaşıldı teşekkürler, gözümün önündekini görememişim yani : )
  7. ftyc

Lastik Ebatlarına Göre Ayna Mahruti Oranları Tablosu

Ynt: Lastik Ebatlarına Göre Ayna Mahruti Oranları Tablosu Merhaba, bir sorum olacak bu aracımın (92 model Feroza) diferansiyel bilgilerini içeren tablo, işaretlediğim yerler ayna ve mahruti nin diş sayıları, yani 37 ve 10 sonuç olarak 37/10 = 3,7 yani benim aracımın ayna mahruti oranı 3,7 bu...
  8. ftyc

Kar Lastiği mi AT Tipi Lastik mi?

Ynt: Kar Lastiği mi AT Tipi Lastik mi? Bence öncelikle çoğunlukla hangi zeminde kullanacaksanız ona göre lastik tercih edin, ki mesajdan anladığım kadarıyla karlı ve buzlu bir zemin daha ağırlıklı gibi görünüyor. Bu durumda, jantları değiştirmeye gerekte kalmayacağından kar lastiği daha...

9. ftyc

Araç üzerindeki kaplamanın ruhsata işlenmesi?

Ynt: Araç üzerindeki kaplamanın ruhsata işlenmesi? Şimdi herşey netleşti, ayrıca tahmin ettiğimden daha az maliyetli olmasıda sevindirici. bilgiler için tekrar çok teşekkür ederim herşey çok açıklayıcı oldu valla sagolun

10. ftyc

Ynt: Araç üzerindeki kaplamanın ruhsata işlenmesi? Çok Teşekkürler, yalnız 135 tl derken bu muayene ücreti mi oluyor? (çünkü muayene o civarda tutuyor) yoksa ayrıca bir masraf mı? Birde tabi ruhsata işlettikten sonra kaplamayı söküp eski haline getirirsek tekrardan aynı işlemler baştan mı...
  11. ftyc

Ynt: Araç üzerindeki kaplamanın ruhsata işlenmesi? Bilgiler çok faydalı oldu herkese çok teşekkürler, iyi bayramlar

12. ftyc

Merhaba, Aracımın orijinal rengi bordo, bir kaç ay önce keyfi olarak mat siyah kaplama yaptırdım ancak ruhsata işletmedim, geçen gün polisle başım derde giriyodu az kalsın. muayene zamanıda geliyor, kaplama ruhsata nasıl işlenir? prosedür nedir ve aşağı yukarı maliyeti nedir? bilgisi olan...
  13. ftyc

İstanbulda çamurlu offroad parkuru önerileri?

Ynt: İstanbulda çamurlu offroad parkuru önerileri? Çok teşekkürler, o tarihe kadar tekrar haberlerşiriz, ve tabiiki araziye çıkarken hep en az 2 araç oluyoruz zaten. Bu arada yıllardır bindiğim ve tanıdığım bir araç olmasına rağmen feroza nın dizeli olduğunu (daha doğrusu Türkiye de...
  14. ftyc

Ynt: İstanbulda çamurlu offroad parkuru önerileri? Gerçekten çok yerinde bir benzetme : )

15. ftyc

Ynt: İstanbulda çamurlu offroad parkuru önerileri? parkur önerileriniz için çok teşekkürler
  16. ftyc

Merhaba, İstanbulda ve olabildiğince yakınlarında bulabileceğimiz bol çamurlu ve zorlu parkur önerilerine ihtiyacım var, kemerburgazda çiftalan civarı ve anadolu yakasında riva civarlarında bildiğim yerler var, bunların dışında aracımın hakkını verebileceğim zorlu parkur önerileriniz varsa ve...
  17. ftyc

Pazar gunku kemer ağaçlı gezimiz

Ynt: Pazar gunku kemer ağaçlı gezimiz merhaba, Kemerburgaz taraflarında çiftalan yakınlarındaki off road parkurunu biliyorum, bölgede orası dışında önerebileceğiniz başka zorlu parkurlar var ise tarif edebilirseniz memnun olurum. 92 Feroza, yükseltme, M/T lastik, vinç, şnorkel, aracın hakkını...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri