Arama sonuçlarınız

1. J

Duster Enjektör Sorunu

Merhaba, 2011 1.5 dizel dusterım var. Geçen hafta 80 bin bakımına aracımı yetkili servise götürdüm. Bakımdan 2 gün sonra motor arıza ikazı gelmeye başladı. Yeniden servise gittiğimde aracı bilgisayara bağladılar, 4 enjektöründe arıza verdiğini belirttiler. Normalde parçanın değişmesi gerektiğini...

2. J

Kuba Atv ler Hakkında Bilgisi Olan Varmı

Ynt: Kuba Atv ler Hakkında Bilgisi Olan Varmı anladım.. tesekkur ederım cevap ınız ıcın.. atv den vazgectım sanıırm ama scooter dusunuyorum.. bakalım su fuara bı gıdıp butun markalara bakıcam..
  3. J

Ynt: Kuba Atv ler Hakkında Bilgisi Olan Varmı tesekkurler.. evet internet sitelerinde orada bulunduklari yaziyor ancak nasil bir marka acaba? satan 1-2 yere sordum tabiki onlar kotu demiyor kim malini kotuler ki.. keske kullanan birisi ciksa..

4. J

Ynt: Kuba Atv ler Hakkında Bilgisi Olan Varmı bu konuyu canlandirmak icin mesaj yaziyorum... bende kuba atv lerı arastırıyorum.bılgısı olan varmı ? tavsıye edermısınız?
  5. J

Extreme Off Roadçu Duster

Ynt: Extreme Off Roadçu Duster BIR ARACI BEYENMEDIGI ICIN KONU ACAN BIRINI ILK DEFA GORUYORUM :) HIC ISI GUCU OLMAYAN BIR INSAN SANIRIM BU KISI..

6. J

Keçimi Satıyorum :((

Ynt: Keçimi Satıyorum :(( takip...

7. J

Neden Dacia Duster?

Ynt: Neden Dacia Duster?
  8. J

Neden Dacia Duster?

Ynt: Neden Dacia Duster? montanes is it dacia duster?
  9. J

Neden Dacia Duster?

Ynt: Neden Dacia Duster? parcalar cok pahalı umarım ılerıde ucuzlar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri