Arama sonuçlarınız

1. F

2011 ağustos -eylül doğu karadeniz yaylaları gezi arkadaşı arıyorum...

Ynt: 2011 ağustos -eylül doğu karadeniz yaylaları gezi arkadaşı arıyorum... takipteyim bende, 25 i gibi şekillenir katılıp katılmıyacağım , yukarda saydığınız malzemelerin hiçbiri yok , çadır, dağ botu , tulum ,sırt çantası ocak vb. bunları tamamlayabilirsem inşallah katılıcam bende ...

2. F

Trene En Son Ne Zaman ve Nereye Gitmek İçin Bindiniz?

Ynt: Trene En Son Ne Zaman ve Nereye Gitmek İçin Bindiniz? Okadar uzun zaman geçmişki en son ne zaman bindiğimi bile hatırlıyamadım, ama ulaşımda tren daha fazla kullanılmalı Türkiyede, Ankara İstanbul arası hızlı tren tamamlandığında bende düşünüyorum kullanmayı, gerçi bikaç yıl önce raydan...
  3. F

Çok Gezen mi Bilir Çok Okuyan mı?

Ynt: Çok Gezen mi Bilir Çok Okuyan mı? Çok okumak iyi bir şeydir ama insan okuduğu bilgi sahibi olduğu yerleri gidip görmezse zamanla hafızasından kaybolur gider kalıcı olmaz, ama hiçbilmediği yerleri gidip gören oraları yaşayan gezen birinin tecrübesi daha ağır basar bence,okumak tek boyutlu...

4. F

Turizm Firmalarıyla mı, Kafanıza Estiği Gibi mi?

Ynt: Turizm Firmalarıyla mı, Kafanıza Estiği Gibi mi? Tatile giderken gidilen yere ve seyahat tipine göre arkadaş şeçmek lazım, Mesela doğu karadeniz gibi doğa macera ve keşif içeren seyahatlere,tatili güneş ve deniz'den ibaret sayan biriyle çıkarsanız hiç bi tat alamazsınız ,aksine tarih...
  5. F

Ne İçin Geziyorsunuz?

Ynt: Ne İçin Geziyorsunuz? Şehrin karmaşası ve iş stresinden uzaklaşmak , doğada huzur bulmak için Yeni yerler keşfetmek için Yeni ve farklı lezzetler tatmak için Ormandaki ağaçların uğultusunu kuş seslerinin cıvıltısını dinlemek için Şehirdeki pis hava ve egzoz dumanları yerine ciğerlerime...

6. F

Doğum Günlerimiz

Ynt: Doğum Günlerimiz 10 Eylül 1977 Başak

7. F

Nasıl Gezmek İstiyoruz?

Ynt: Nasıl Gezmek İstiyoruz? Her yaşda gezilir gezmenin yaşı ve mevsimi olmaz ama değişik yaş aralıklarında yapılan gezi ve seyahatlerin türü ve amacı farklı olabilir. 20 li yaşlardaki birinin gezileri adrenalin ve extrem sporları ve aktiviteleri içerirken 60-70 li yaşlardaki birinin seyahat...
  8. F

Gezenbilir Hangi Takımı Tutuyor

Ynt: Gezenbilir Hangi Takımı Tutuyor Şu an durumu pek iyi olmasada o eski ihtişamlı günlerine dönecek elbet... KOCAELİSPOR
  9. F

Gezenbilir Ailesi Yaş Ortalaması

Ynt: Gezenbilir Ailesi Yaş Ortalaması 34

10. F

Kocaeli Sapanca Sırtları Pikniği (31 Temmuz 2011)

Ynt: Kocaeli Sapanca Sırtları Pikniği (31 Temmuz 2011) Bugün girme fırsatım oldu,çok güzel bir organizasyon oldu düzenleyen Denize ve katılan tüm arkadaşlara teşekkürler,aracı yol dışında dik iniş-çıkışlarda ve çamurda kullanmak gerçekten çok zevkliymiş bu offroad virüsü bende yayılmaya başladı...

11. F

Ynt: Kocaeli Sapanca Sırtları Pikniği (31 Temmuz 2011) Cihan Duman
  12. F

Ynt: Kocaeli Sapanca Sırtları Pikniği (31 Temmuz 2011) Anlaşıldı Deniz Bey,yürüyüş olmasada dağ havası ve yeşillikler içinde piknikde çok güzel olur ve belki piknikte güzel bir doğa etkinliğinin kararıda alınır,takip edicem selamlar...

13. F

2011 ağustos -eylül doğu karadeniz yaylaları gezi arkadaşı arıyorum...

Ynt: 2011 ağustos -eylül doğu karadeniz yaylaları gezi arkadaşı arıyorum... herkese selamlar bayram tatilinden önce 4x4 aracımla memleketim olan o bölgede olacağım 15 gün kalmayı planlıyorum, güzergah ve diğer ayrıntılarda netleştikten sonra bende oradan size katılmak isterim, belki bazı...
  14. F

Ynt: Kocaeli Sapanca Sırtları Pikniği (31 Temmuz 2011) merhaba arkadaşlar ismim cihan ,yeni üyeyim doğa tabiat tutkunu olarak kocaelide düzenlenecek doğa sporları ve etkinliklere bundan sonra katılmayı düşünüyorum,geçen ay maşukıye sırtlarında grupla trekkinge katılmıştım çok güzel bir doğa...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri