Arama sonuçlarınız

1. M

Booking.com Güvenilir midir?

Booking güvenlidir ama sitede yazan fiyatlarla reelde olanlar farklıdır. 35 otele yazılım desteği veren bir firmanın sahibiyim. Aynı otel bookingte 120 yazıyor fakat otelin fiyatı 80. Tabii bu bookingin değil otellerin hatası çünkü bookingin keseceği komisyonuda fiyata yansıtıyorlar. Yurtiçinde...

2. M

Booking.com Güvenilir midir?

Güvenilir ama pahalı bence. Yani bir otelde 50 TL ye kalabiliyorken bookingte fiyat 80 veya 100 e çıkıyor.
  3. M

Van Kahvaltısı Yalanı

Vanlı bir gezgin olarak diyorum ki öncelikle zeytin Vanda yetişmez dışarıdan gelmesi çok doğaldır sonrasında kaşar peynir hakeza Vanda üretilmez dışarıdan gelmesi çok doğladır. Ben bu yazının başka amaçları olduğu düşüncesindeyim ki o hem ayıp hem günah. Vanda kavut murtuga yememiş veya...

4. M

Bayramda Van Ve Çevresi

Ynt: Bayramda Van Ve Çevresi Eğerki halen vandaysan Akdamar adasına git van kalesini gez, göle gir kahvaltısını mutlaka dene sanat sokağındaki mevlanada kebap ye. Hoşap kalesini gör.
  5. M

Gezi Arkadaşı

Ynt: Gezi Arkadaşı Vana gelirseniz burayle ilgili konularda bana sorabilirsiniz. Nerede ucuza kalınır ne yenir irana nasıl ulaşılır. İrana geçiş için 2 nokta var biri Esendere sınır kapısı 228 km birde kapıköy sınır kapısı var oda yaklaşık 80 km. Kapıda kuyruk yok sıra yok rahat rahat...

6. M

Kaçkarlarda Kamp

Ynt: Kaçkarlarda Kamp Bence tek gidilmemesi gereken bir güzergah diye düşünüyorum.

7. M

Güncel Yakıt Tüketimi

Ynt: Güncel Yakıt Tüketimi megane 2 2008 model 72 litre lpg ile şehirlerarası 1000 km yol yaptım hız genelde 100 120 arası
  8. M

İran Gezi Yazısı

Ynt: İran Gezi Yazısı Arkadaşlar iranda abartısız benzin sudan ucuz. LPG den para bile almıyorlar bazen çünkü lpg yi fulleseniz bile ancan 2-3 TL bişey tutuyor. Taksi şöförleriyle iyi pazarlık edin. 3 te 1 fiyatına gidersiniz. Vanda yaşıyorum akılma estikçe gittiğim bi yerdir :). Kadınları...
  9. M

Yurtdisinda Nereye Gitmeli?

Ynt: Yurtdisinda Nereye Gitmeli? Bencede gürcistan. pasaport ve vize gerekmiyor. 15 TL karşılığı giriş yapıp 3 ay (veya 15 gün değişmiş dediler) gezebiliyorsun . Suriye aslında çok güzel bir yer ama şimdi çok tehlikkeli bi yer. Uzunca bir dönemde öyle olacak gibi duruyor.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri