Arama sonuçlarınız

1. tarabya1001

Yurt Dışından Araç Getirme Prosedürü Hakkında

Ynt: Yurt Dışından Araç Getirme Prosedürü Hakkında Plakalı yada Plakasız tüm romorkların ruhsatları vardır (Almanya için bahsediyorum). türkiyeye girerken araç gibi bunlarda pasaportunuza kayıt edilirler. zamanın birinde gümrük kapısında 4-5 saat sıra bekledikten sonra önümdeki arkadaşımın...

2. tarabya1001

Sakarya Karasu Gezim

Ynt: Sakarya Karasu Gezim teşekkürler emniyetfren.net
  3. tarabya1001

Çekme Karavan İçin Ruhsat Sorunu

Selamlar.. Bir arkadasimda cekme karavan var dıştan dışa ölçüleri (romork boyu hariç) 400 cm x 200 cm Demesine göre 500 -600 kilo anca gelir. Daha tartirmadik eger dedigi gibi cikarsa Karavan icin ruhsat almama gerek yok (750 kg kadar ruhsat gerekki degilmis) . Ancak yolda polis durdursa...

4. tarabya1001

Ynt: Yurt Dışından Araç Getirme Prosedürü Hakkında Yurt dışından gelen araç türkiyeye girdiği tarihden itibaren 6 ay (180 gün) türkiyede kalabilir .. .. pasaporta kayıt ediliyor ve bir belge ile imzalanıp sizde onaylıyorsunuz yani 6 aydan fazla kalmayacağım kalırsam ceza işlemleri gibi...
  5. tarabya1001

Şasi Araca Karavan Bindirmek..?

Ynt: Şasi Araca Karavan Bindirmek..? #bariscim Teşekkürler bakış açım dahada genişledi

6. tarabya1001

Ynt: Şasi Araca Karavan Bindirmek..? Teşekkürler alakanız için Kendim yapmak için müsait yerim yok , zamanımda , bilgi ve tecrübemde .. Yaptırmak kafama yatıyor çünkü iç dizaynı kendi isteklerim ihtiyaçlarım doğrultusunda olacak ... Maliyet , hazır bir araçdan dahamı fazla olacak onuda...

7. tarabya1001

Ynt: Yurt Dışından Araç Getirme Prosedürü Hakkında Daha önce başka bir forumdada aynı soruyla karşılaşmıştım . Almanyada döneli 7 sene oldu ben sorunuzun cevabını şu şekilde buldum gerçi biraz zahmetli , olmaz değil ama uğraştırıcı.... 1: Araç almanyada akrabanızın adına alınır plakası...
  8. tarabya1001

Ynt: Şasi Araca Karavan Bindirmek..? Verdiğiniz cevaplar için teşekkürler.. evet haklısınız biraz karışık bi durum oluşmuş , en iyisi yapılmış bir araç bulmak çok çok iç dizaynında ufak değişikliklerle kendime göre uyralayabilirim sanırım.. Klawye başında bu işi çözemeyeceğim öyle görünüyor .
  9. tarabya1001

Herkeze Selamlar... Yaşım kemale"mi erdi yoksa içimdeki karavan hevesimi kabardı bilmiyorum ama bu sıralar aklımdan karavan özgürlük gezi üçlüsünden ayrılmıyor aklımdan başka birşey geçmez oldu... Adım Yaşar ÖZ.... İstanbuldanım Yaşım 40 Yazlık alma arefesindeyken aklıma düşen karavan havasi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,474
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri