Arama sonuçlarınız

1. navigaturk

Kış Mevsiminde Yaptığınız Günlük Doğa Yürüyüşlerinde Yanınıza Ne Alıyorsunuz ?

Kış mevsiminde yaptığımız günlük doğa yürüyüşlerinde yanınıza hangi malzemeleri alıyorsunuz ? Ben kendi yanımda taşıdıklarımın bir listesini yaptım. Günlük 10-15 km.lik solo yürüyüşler için taşıdığım malzemedir. Ateş Yakmak İçin Malzeme (Kav, Kibrit, Ateş Çubuğu v.b.) İlk Yardım Kiti Kafa...

2. navigaturk

Kamp İçin Malzeme Kontrol Listesi

Kamp faaliyetlerine çıkmadan önce malzemelerinizi hazırlarken kullanabileceğiniz bir kontrol listesi. PDF formatında ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ailece araçlı kamplar için hazırlamıştır ancak sırt çantasıyla doğada kamp yapanlar için de faydalı olabilir. Kesin sonuçlu liste değildir...
  3. navigaturk

Kamp Faaliyetleri İçin Su Geçirmez Kılıf

Özellikle yağışlı kamp faaliyetlerinde fotoğraf makinesi, cüzdan, telefon v.b. ıslanmasını istemediğiniz malzemeleriniz için kullanılabileceğiniz bir ürün. 22 Tl.den 3.90 Tl.ye inmiş durumda...

4. navigaturk

Kamp Güvenliği İçin "Son Teknoloji Güvenlik Sistemi" :)

Kamp attığım yerlerde, özellikle iki ayaklılar ve dört ayaklılar için kullandığım "son teknoloji güvenlik sistemini" paylaşmak isterim. Malzeme : 2 veya 3 adet kapı alarmı (1Tl'cilerde rahatlıkla bulabilirsiniz), 100 metre misina, 2 adet 30-35 cmlik çıta. Yapımı : Kapı alarmı iki parça...
  5. navigaturk

Doğa Kampçıları İçin Acil Durum Mesajı Gönderen Site

Sırt çantanızı hazırladınız. Kamp yapmaya hazırsınız. Kamp yaptığınız bölgede cep telefonları çekmiyor ve en yakın köy size çok uzak. Kamp esnasında başınıza kötü birşey gelmesi ve planladığınız zaman içerisinde geri dönememeniz durumunda yakınlarınıza acil durum mesajınızı otomatik olarak...

6. navigaturk

Quechua A 200 Light Şişme Mat

Bu hafta Decathlon Ankara mağazasında gezerken dikkatimi çeken ve satın aldığım bir mat. Ekonomik şişme mat arayanlar için bence çok uygun bir ürün. Özellikleri; - Herşeyden önce 2.5 cm kalınlığında, (Kış Kampında kullanabilirsiniz) - 182 cm X 50 cm ebatlarında (Tüm vücudunuza yalıtım...

7. navigaturk

Kamp Malzemeleri: The Shit Box

8. navigaturk

Temel Hayatta Kalma Kiti

Herkese iyi günler, Gezilerimde ve kamplarda kullandığım, basit ve yanımda devamlı olarak taşıyabildiğim ve temel ihtiyaçları karşılayabilen bir kitim var. Birkaç arkadaşım kendilerine de bu kite benzer maliyeti çok yüksek olmayacak ama ihtiyaçlarını temelde karşılayabilecek kitler...
  9. navigaturk

MSR Ocak Pompasi ve MSR 325 ml yakit sisesi

Elimde ihtiyac fazlasi herbirinden 4 adet olmak uzere MSR Standart Ocak pompasi ve MSR 325 ml yakit sisesi bulunmaktadir. Urunlerin tamami orjinal ve paketlerinde sifir durumdadir. (Ilk firsatta fotolarini yayinlayacagim) MSR Standart Yakit Pompasi : 70 TL MSR 325 ml Yakit Sisesi : 20 TL

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri