Arama sonuçlarınız

1. B

Piaggio Ape 50 nasıl bir motordur ?

Ynt: Piaggio Ape 50 Nasıl Bir Motordur ? selam.. bir Ape 50 buldum hobi amaçlı almayı düşünüyorum.. parça sorunu varmı? kronik arızaları ve sorunları nelerdir?

2. B

Hey Gidi Eski Günler

Ynt: Hey Gidi Eski Günler amerikalıların willys'ine en büyük rakip; soğuk savaş döneminde sovyet ordusunun en mukavemetli aracıymış bir zamanlar.... bu arada resimler harika, teşekkürler.
  3. B

yer fıstığım...yeniden topluyorum....

Ynt: yer fıstığım...yeniden topluyorum.... maşallah çok farklı ve güzel bir renk olmuş.

4. B

Sonunda Vitaracı oldum:-)

Ynt: Sonunda Vitaracı oldum:-) hayırlı olsun, tekerin düz bassın...
  5. B

cj piyasasını katledenlere

Ynt: cj piyasasını katledenlere şanzıman orjinal 3 ileri, arazi ve takviye sorunsuz çalışıyor önler akslardan kilitlemelidir. dediğim gibi kaportada birkaç yerde çürük var hepsi bu... dışarıda kar yağıyor, bu havada sat desende satmam :D bende defander düşünüyorum kısmetse bir kaç ay sonra ....

6. B

YAKIN ZAMANDA KAR YAĞACAK MI ACABA ??

Ynt: YAKIN ZAMANDA KAR YAĞACAK MI ACABA ?? buralara dün geceden beri yağıyor, karda gezmenin zevki bambaşka :D :o

7. B

Ynt: cj piyasasını katledenlere biraz kaporta masrafı var
  8. B

Ynt: cj piyasasını katledenlere 1962 model CJ5 30/10.5R15 KL71 Kumho lastikler, çelik jant, 4x4 sorunsuz çalışır durumda, hidrolik direksiyon, önler disk fren, torpido alltına gizlenmliş çorum kalorifer, beyaz deri koltuklar, citroen 1.9 motor tork olarak araca çok uyumlu. yakıt...
  9. B

satılık 110 dizel defender acil zararına satıyorum

Ynt: satılık 110 dizel defender acil zararına satıyorum hayırlı satışlar. son yapabileceğiniz rakam nedir.

10. B

Ynt: cj piyasasını katledenlere citroen diesel motorlu cj5 düşünürseniz yardımcı olurum

11. B

Satılık Tabor 12000 k vinç

Ynt: Satılık Tabor 12000 k vinç alanada satanada hayırlısı olsun..
  12. B

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) Merhabalar ben İstanbul Çatalca Karacaköy'den Erkan.. 1970 doğumluyum.. oto kuaförüyüm.. cj5 ve Ducato Maxi van kullanıcısıyım.. bulunduğum bölgenin doğası off road için inanılmaz parkurlara sahip gelen arkadaşlar bilir.. eğer buralara bir gezi tertip edilirse...

13. B

Satılık Tabor 12000 k vinç

Ynt: Satılık Tabor 12000 k vinç ilan güncelmi? satıldımı?
  14. B

CJ-5 vinç aranıyor

Arkadaşlar cj5 ime 2.el vinç arıyorum.. elinizde varsa ilgilenirim.. selamlar
  15. B

69 Tuzla Willys Motor Revizyonu

Ynt: 69 Tuzla Willys Motor Revizyonu Hayırlı olsun.. güzel iş çıkardınız, elinize sağlık.. bir cj daha yok olmaktan kurtuldu..

16. B

Ynt: 69 Tuzla Willys Motor Revizyonu Çamurluk Dodikleriyle ilgili birkaç seçenek veriyorum.. keşke ön sinyal lambalarını Magirus minibislerin yuvarlak arka sinyallerinden yapsaydın.. yinede ben sana aşağıda sinyal ve stop lambalarını bulabileceğin birkaç adres veriyorum.. kolay gelsin...
  17. B

Ynt: 69 Tuzla Willys Motor Revizyonu Konuyu takipteyim... bende biraz yardımcı olayım :) dikiz aynalarının fiyatını sormuşsun Paslanmaz olanların takımı ortalama 150TL. siyah olanlarda 80TL civarında.. http://urun.gittigidiyor.com/garaj/jeep-cj5-6-8-dis-dikiz-ayna-takimi-paslanmaz-42488251...
  18. B

İstanbul'da Hafta Sonu Karavan ile Konaklama?

Ynt: İstanbul'da Hafta Sonu Karavan ile Konaklama? Çatalca Ormanlı plajını tavsiye ederim. sahilde ufak bir restaurant var yöneticisi Fahrettin bey oldukça misafirperver.. Ayrıca Wc ve duş var..

19. B

Avrupa Yakası Trakya Tarafında Ormanlık Manzaralı Kamp Alanı Tavsiyeleriniz?

Ynt: Avrupa Yakası Trakya Tarafında Ormanlık Manzaralı Kamp Alanı Tavsiyeleriniz? Çatalca'dan 45 km ileride Karacaköy'ü geçince Cevizdere mevkii muhteşem... Istranca ormanlarının içinde içme suyu sıkıntısı olmayan tamamen doğayla başbaşa olabileceğiniz bir yer... (Av Mevsimi filminin çekildiği...
  20. B

İstanbul - Ümraniye - Ömerli Baraj Operasyonu Gezi Duyurusu (30 Ocak 2011)

Ynt: İstanbul - Ümraniye - Ömerli Baraj Operasyonu Gezi Duyurusu (30 Ocak 2011) Parkur zorlumu?? Honda HR-V dişli lastiklerle başa çıkabilirmiyim? eğer uygunsa bende katılmak istiyorum.. bu arada Çatalca gezisini kaçırdığıma üzüldüm :( Ormanlı köyü memleketim :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri