Arama sonuçlarınız

1. H

Seval Hanım Merhabalar,okulumuz öğrencileri ve aileleri için GEZENBİLİR ailesinden sizlerin...

Seval Hanım Merhabalar,okulumuz öğrencileri ve aileleri için GEZENBİLİR ailesinden sizlerin yardımlarıyla okuyup da bir kenarda duran kitap,kullanmadığımız kıyafetler,oyuncaklar vb. aklınıza ne gelirse bizlere yollamalarını istiyoruz.Malum kırsal bölgede olduğumuzdan öğrencilerimizin alım...

2. H

Evinizde Kullamadığımız İhtiyaç Fazlası Olan Kıyafetlerinizi Yollarmısınız

Ynt: Evinizde Kullamadığımız İhtiyaç Fazlası Olan Kıyafetlerinizi Yollarmısınız anlaşmalı bi kargo yok ama her salı aras,mng,yurt içi kargoları geliyor ,ptt şubemizde var onunlada yollayabilirsiniz
  3. H

Ynt: Evinizde Kullamadığımız İhtiyaç Fazlası Olan Kıyafetlerinizi Yollarmısınız tabiki yollayabilirsiniz,yeni alacağımız kıyafetlerede yer açmış oluruz

4. H

Hepimizin evinde muhakkak okuyup da bir kenera bıraktığımız hikaye, roman ve dergiler, ayrıca dolaplarımızda kullanmadığımız kıyafetler vardır. Bunları bize yollamaya ne dersiniz? Her türlü kıyafeti kabul ediyoruz. Ayakkabıdan tutun da oyuncağa kadar aklınıza ne geliyorsa bizlere...
  5. H

Fırsatların olmadığı bir ülkede yetenekler bir hiçtir !

Ynt: Fırsatların olmadığı bir ülkede yetenekler bir hiçtir ! Peki Seval hanım,bizde okuyan bir kız öğrenciye burs veriyorlar kütüphane kurmamızdada yardımcı oldular,onlardan daha fazla talepde bulunamayız malum sizin arkadaş çevreniz bi hayli geniş yani bir şeyler yapabilirsiniz diye...

6. H

Ynt: Fırsatların olmadığı bir ülkede yetenekler bir hiçtir ! 1-Kırtasiye malzemeleri 2-Kıyafet(her yaş grubunu hitap edebilir,spor ayakkabılar türünden ve bunu benzer) 3-Kütüphanemiz için her türlü hikaye,roman,dergi 4-Üniversitede okuyan iki kızımız için bulabilirseniz onlar için burs...

7. H

Ynt: Fırsatların olmadığı bir ülkede yetenekler bir hiçtir ! Seval hanım merhabalar,hatırlayabildinizmi bizi ordu Kabataş lisesinden hüsnü çelik geçen yıl öğrencilerimize kıyafet yollamıştınız aynı etkinlikte tekrar bizim için bir şeyler yapabilirmisiniz.no:05557171919
  8. H

Ordu'daki Okulun Kitap Kırtasiye Giyim İhtiyacı

Ynt: Ordu'daki Okulun Kitap Kırtasiye Giyim İhtiyacı merhabalar okulumuzun yanıbaşında 3 tane otobüs firması var onların istanbul şubelerini öğreneyim bize ulaşması daha kolay olur .herhangi bir ücretde vermemiş olursunuz.bana bu no ulaşırsanız daha kolay irtibata geçebiliriz malum millieğitim...
  9. H

Ynt: Ordu'daki Okulun Kitap Kırtasiye Giyim İhtiyacı Evet tabiki alabiliriz,bizim için yaptığınız bu yardımlar için sizlere nekadar teşekkür etsek azdır. yolladığınız zaman bizlere bu no ulaşabilirsiniz.05557171919 okul no:04526945107

10. H

Ynt: Ordu'daki Okulun Kitap Kırtasiye Giyim İhtiyacı Seval hanım merhabalar,bizim için birşeyler toplayabildinizmi?Görüşmeyeli 1 ay oldu çalışmalarınızdaki son durum nedir

11. H

Ynt: Ordu'daki Okulun Kitap Kırtasiye Giyim İhtiyacı hasan bey yukarıdaki başlıkta hepsini yazdım. 1-kütüphanemizi yeni kurduk çok sayıda kitap vs 2-bigisayar laboratuvarımız çalışmıyor(8senelik olduğundan) 3-öğrencilerimize ğiyim ,kırtasiye(dolaplarınızda kullanmadığınız da olabilir)...
  12. H

Ynt: Ordu'daki Okulun Kitap Kırtasiye Giyim İhtiyacı özlem hanım sistem değişti ama,ğiyim türünde birşeyler yollayabilirmisiniz

13. H

Sayın yardım severler Okulumuzun kırsal bölgede olması bizleri ve çocukları olumsuz yönde etkilemektedir. Bölgemizde yaşayan insanların büyük çoğunluğu maddi imkânsızlıklarla mücadele etmekte. Hatta bazı veliler bu sebepten çocuklarını okula göndermemekte. Okula devam eden öğrencilerin...
  14. H

Yardıma İhtiyacı Olan İlköğretim Okulları ?

Ynt: Yardıma İhtiyacı Olan İlköğretim Okulları ? Sayın yardım severler Okulumuzun kırsal bölgede olması bizleri ve çocukları olumsuz yönde etkilemektedir. Bölgemizde yaşayan insanların büyük çoğunluğu maddi imkânsızlıklarla mücadele etmekte. Hatta bazı veliler bu sebepten çocuklarını okula...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR