Arama sonuçlarınız

1. Ursus Arctos Horribilis

2004-2005 1.6 3k Grand Vitara Almak Istiyorum Tavsiyenize Ihtiyacım Var

Merhaba hulk94, Çok uzun yıllardır sahibiyiz, daha uzun yıllar kullanmak da istiyoruz. Dediğiniz gibi, piyasada en makul fiyata alınabilecek gerçek arazi araçlarından. Kısa şasi olması, yeterli yerden yüksekliği ve başarılı arazi vitesleriyle sizi her yere taşır. Konfor olarak hemen her şeye...

2. Ursus Arctos Horribilis

Grand Vitara 3 Kapı Tavsiyeleriniz

Rica ederim, benim için zevkti. Güzel dilekleriniz için de ayrıca teşekkürler. Dilerim siz de bizim kadar memnun kalırsınız araçtan. Gelişmeler hakkında paylaşımlarınızı bekliyor olacağım. Selam ve sevgiler!
  3. Ursus Arctos Horribilis

Grand Vitara 3 Kapı Tavsiyeleriniz

Merhabalar yesplease, Öncelikle şunu belirterek sorularınız en azından bazılarına kendimce yanıt vermeye çalıcağım: Bizde 2005 model 3 kapılı 1.6 Otomatik GV var. Eşim kullanıyor, neredeyse on yıl oldu. Araç çok temiz, kazasız, bakımlı, tamamen orijinal (fabrika çıkışı harici donanım yok), şu...

4. Ursus Arctos Horribilis

2005 Wj 2.7 Crd Yakıt Tuketımı

Ynt: 2005 Wj 2.7 Crd Yakıt Tuketımı Herkese merhaba, Burada sorun bence şu: "Şehir içi" kavramı asla standardize edilemez. "Otoyol" veya "şehirlerarası yol" deyince iş daha kolay, 90-100 km/h gibi seyrediyorsanız standart bir tüketim değeri yakalama olasılığınız her zaman vardır; ya da "120...
  5. Ursus Arctos Horribilis

Ford Explorer Hakkında

Ynt: Ford Explorer Hakkında ...velhasıl iyidir Explorer, her şeyden biraz vardır bünyesinde, yolda da, arazide de, konforda da, güçte de üzmez, sürücüsünü/yolcusunu tatmin eder. Fiyatı ve genel giderleri de görüntüsüne ve sunduklarına nazaran kabul edilebilir seviyelerdedir, günlük kullanıma...

6. Ursus Arctos Horribilis

suzuki grand vitara 1.6

Ynt: suzuki grand vitara 1.6 Merhaba raikko, gokhan5234'e katılıyorum. Buna ek olarak fren performansı da tatmin edicidir. Selamlar

7. Ursus Arctos Horribilis

suzuki grand vitara 1.6

Ynt: suzuki grand vitara 1.6 Rica ederim, umarım istediğiniz gibi bir araca en kısa sürede kavuşursunuz. Bu konuda vereceğiniz haberleri bekliyorum.
  8. Ursus Arctos Horribilis

suzuki grand vitara 1.6

Ynt: suzuki grand vitara 1.6 Tekrar merhaba ilker1903, Doğrudan sorularınıza geçecek olursam: 1- Yeni araç kokusu konusunda bir şey diyemeyeceğim, ancak ucuz-orta sınıf denebilecek Japon araçlarının plastik kalitesi genelde çok üst seviyede olmadığından bu arabanınkinde de görsel olarak...
  9. Ursus Arctos Horribilis

suzuki grand vitara 1.6

Ynt: suzuki grand vitara 1.6 Merhaba ilker1903, GV 1.6 3-Kapı Otomatik sahibi olarak sorularınıza elimden geldiğince yanıt vermeye çalışacağım: 1- Kısmen doğru olabilir, zira bildiğim kadarıyla yeni versiyonda motor gücü artmazken, ilave donanımlar ve büyüyen kasa nedeniyle aracın ağırlığı...

10. Ursus Arctos Horribilis

suzuki grand vitara 1.6

Ynt: suzuki grand vitara 1.6 Aynen öyle. Ayrıca 1,6'larda artık otomatik vites seçeneği de yok. Görsel olarak yeni versiyonların daha modern oldukları kesin, ancak bu iki avantajı nedeniyle eski kasaların otomatikleri hâlâ revaçtadır ve dikkat ederseniz fiyatları da yaşına nazaran pek ucuz...

11. Ursus Arctos Horribilis

suzuki grand vitara 1.6

Ynt: suzuki vitara 1.6 jlx Merhaba Doğan Bey, Bir hatırlatma: 1.6 benzinli olanlar sadece 3 kapılı. Gökhan Bey'in de dediği gibi, 3 kapılı olanlar da gayet beğeniliyor, zira arazide kısa şasili olmanın avantajı var. Ancak bu versiyonun bagajının yok denecek kadar küçük olduğunu belirtmek...
  12. Ursus Arctos Horribilis

2004-2006 vitara 1.6 3K Tafsiye

Ynt: 2004-2006 vitara 1.6 3K Tafsiye Merhaba scoff, Ben naçizâne olarak sorularınızın bazılarında yardımcı olmaya çalışayım: Aracı mutlaka güvendiğiniz bir servise sokup altına-motoruna-arazi vites geçişlerine vs baktırmanızı öneririm. Arazide hırpalanmamış Suzuki GV bulmanız hiç de zor...

13. Ursus Arctos Horribilis

Ford Explorer Hakkında

Ynt: Ford Explorer Hakkında Merhaba maroff, En baştaki yazımdan da görebileceğiniz gibi, araç normal koşullar dahilinde "auto" konumda kullanılmalıdır. Bu konumdayken arkadan itişli olmakla beraber, ihtiyaç anında (tekerleklerde patinaj olması halinde) öne de güç aktararak dört çeker durumuna...
  14. Ursus Arctos Horribilis

Ford Explorer Hakkında

Ynt: Ford Explorer Hakkında Merhaba MAGNUM, Sizi biraz daha heyecanlandırabilmek için çok severek kullandığım ve çok iyi kondüsyondaı olan eski aracımın bir fotoğrafını daha yolluyorum. Sizin Explorer'ı da görmek isteriz. Resmini paylaşır mısınız? Selamlar
  15. Ursus Arctos Horribilis

2004 vitaraların fiyatları nelerdir??

Ynt: 2004 vitaraların fiyatları nelerdir?? Merhaba adalı17, Dediğiniz rakamlar, temiz bir araç bulunduğunda alıcı açısından oldukça başarılı bir ticaret anlamına gelir. Fiyatlar bir hayli değişken, ancak gerek şişkin fiyatlardan, gerekse masrafl ve yıpratılmış araçlardan uzak durmak biraz...

16. Ursus Arctos Horribilis

Ford Explorer Hakkında

Ynt: Ford Explorer Hakkında Merhaba toprak1, Ben dört yıl kadar 1997 model 4.0 205 PS'lik versiyonu gerek gündelik hayatta, gerekse de arazide kullandım. Toplam 40bin km kadar yol yaptım. İlk sahibinden çok bakımlı olarak aldığım bu aracı hep bakımlı ve orijinal durumda elde tuttum, arazide...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri