Arama sonuçlarınız

1. avengin

chevrolet suburban dodik uygulaması

Ynt: chevrolet suburban dodik uygulaması YAVUZ BEY YAPTINIZ Bİ İYİLİK BİRDE 1990 SUBURBANI BİRAZ YÜKSELTMEK İSTİYORUM,NEYİ NERDEN ALMAK LAZIM ?

2. avengin

Ynt: chevrolet suburban dodik uygulaması eyvallah yavuz bey!
  3. avengin

Ynt: chevrolet suburban dodik uygulaması ramazan bey suburban dodik seti nasıl temin edebilirim.

4. avengin

Chevrolet Sahipleri Kaç Kişi?

Ynt: Chevrolet Sahipleri Kaç Kişi? 1990 model suburbanda 5.7 L v8 motor motor numarasının nerede olduğunu bilen varmı
  5. avengin

SUBURBAN

Ynt: SUBURBAN diğer tarafta bunu konuştuk , blos işi sıkıntılı , pek bulunan bi malzeme değil , ucuz benzin nasıl yapılır bunu bulmak lazım sanırım.yada daha çok para nasıl kazanılır.

6. avengin

Ynt: Chevrolet Sahipleri Kaç Kişi? ok. anladım.yalnız bu arada aramış bulundum.sabit teli aradım.bi kadın çıktı oraada bi cep teli var dedi onu arayacaksınız dedi . orada anladım zaten firma dandik.her neyse malzeme yokmuş , yenisi yapılmış paketlemede falan dedi. öylece kaldı .bakalım buluruz...

7. avengin

Ynt: Chevrolet Sahipleri Kaç Kişi? teşekkür ederim.bakalım ne diyecekler!
  8. avengin

Ynt: Chevrolet Sahipleri Kaç Kişi? yavuz bey tavsiye edeceğiniz bir marka varmı?
  9. avengin

Ynt: Chevrolet Sahipleri Kaç Kişi? eyvallah cumartesi günü kayseride büyük tüpçüler var bi bakalım dediler. blos denen malzemeyi hatırlatıcam inşallah biliyorlardır.

10. avengin

Ynt: Chevrolet Sahipleri Kaç Kişi? arabayı aldık foruma ilk yazışımda lpg taktırmayı düşünmüyorum diyede hava yapmışım , okudumda tekrar.taktırsam iyi olucak sanırım :) ayrıca bütün chevy ler güzel (bütün kızlar güzel der gibi)

11. avengin

Ynt: Chevrolet Sahipleri Kaç Kişi? 1990 5.7 v8 tek nokta enjeksiyonlu suburbana sizce hangi ipg sistemini taktırmalıyım.kullanan yada bilgisi olan varsa çok işe yarayacak.yoksa çoluğun çocuğun rızkını benzine yedirecez.lütfen yardım!!!!! :)
  12. avengin

SUBURBAN

Ynt: SUBURBAN tüp konusunda bilgisi olan varmı acaba

13. avengin

SUBURBAN

Ynt: SUBURBAN teşekkür ederim.
  14. avengin

SUBURBAN

Ynt: SUBURBAN 2
  15. avengin

SUBURBAN

Ynt: SUBURBAN güzel makina valla

16. avengin

SUBURBAN

Ynt: SUBURBAN fotolar , gecikmelide olsa.
  17. avengin

SUBURBAN

Ynt: SUBURBAN çok teşekkür ediyorum . yanlız 4-5 aydır biniyorum benzin çok maliyetli olduğu için az binebiliyorum . lpg konusunda bilginiz varmı acaba ? yakıt işini çözmedende masraf etmek istemiyorum.iki ihtimal var araç temiz ve offroad da hiç kullanılmadığı için aslına uygun saklamak , yada...
  18. avengin

Ynt: chevrolet suburban dodik uygulaması GAYET BAŞARILI OLMUŞA BENZİYOR.BENDE KROM OLANLARINI ARIYORUM TÜRKİYEDE ALABİLECEĞİMİZ Bİ YER VARMI AMERİKADAN MI GETİRTEYİM ACABA .

19. avengin

Ynt: Chevrolet Sahipleri Kaç Kişi? www.rockauto.com bu siteyi mutlaka ziyaret ediniz amerikan parçalarında çok iyi geldi bana kargo dahil bile ucuza satıyorlar gibi geldi bana
  20. avengin

Ynt: Chevrolet Sahipleri Kaç Kişi? TEŞEKKÜR EDERİM YAVUZ BEY , YARDIMCI OLUYOSUNUZ .ZİRA TECRÜBE PAHALI ŞEYDİR.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri