Arama sonuçlarınız

1. bhdrslck

Amanoslar yandı

Bilindigi üzere kısa bir süre önce İskenderun Amanos daglarında feci bir yangın çıktı. Hergün balkona çıkıp yanmış agaçların bıraktıgı acı manzarayı görünce içim kan agıyor. Konuya ilgili topic göremedim ve harekete geçmek için beklemeye gerek yok diye düşünüyorum. Tüm gezenbilir üyelerini...

2. bhdrslck

İskenderun-Çevlik-Arsuz-İskenderun Gezisi

Motorsiklet ve arzi araçlarıyla İskenderun-Çevlik-Arsuz-İskenderun güzergahında bir gezi planım var ilgilenenler topc'ten ulaşabilir. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=83216.0
  3. bhdrslck

İskenderun-Çevlik-Arsuz-İskenderun Gezisi

29 Ocak Pazar günü Çevlik ve Arsuz arasındaki mükemmel manzaralı ve eğlenceli yolu motorsikletle katetmek isteyen arkadaşları bekliyoruz.

4. bhdrslck

Yamaha TDM 850 veya Honda NX 650 Dominatör

Merhabalar, Kullanmış ya da kullanan arkadaşı olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. Gerçi karakter olarak farklı iki motorsikletten bahsediyoruz ama yine de fikirlerinizi almak isterim. 98 model Yamaha TDM 850 ve 2000 model Honda dominatör arasında kaldım. Fiyatları birbirine yakın. Forum...
  5. bhdrslck

"vazalak" ne demek?

Tam yazılışını bilmiyorum ama vazalak-bozalak gibi bişey sanırım. Küçükken büyüklerimiz söylerdi ama o zaman da ne anlama geldiğini bilmezdim.. Kullanıldığı an itibariyle "yaramaz"veya "haşarı" olabilir diye düşünüyorum ve yorumlarınızı bekliyorum :) Saygılar..

6. bhdrslck

Kendimizi vasıta yerine koyalım..

Merhaba arkadaşlar, eski bir motorsiklet kullanıcısı olarak motorsikletlerin trafik içerisindeki gidişatından nefret eder oldum. Bence bunun nedeni çin malı motorsikletler trafiğe girdi gireli önüne gelen motorsiklete binmeye başladı. Asıl problemse motorsiklete binen bu arkadaşlar kendilerini...

7. bhdrslck

yeşil yanınca kornaya basanlara ne demeli

elini kornanın üzerinde hazır bekletip yeşil yanar yanmaz "diiit"leten canlılara nasıl tepki verirsiniz? eminim sinirleriniz zıplıyordur bu durumda ama bu canlıları kim insan edecek?
  8. bhdrslck

Dacia Duster

Merhabalar, 2 gün önce babama ait dizel 4x2 dacia duster araçla İskenderun-Adana-İskenderun olmak üzere toplam 300 km. yol yaptım. Araç yeni ve henüz 250 km.'de olduğu için fazla zorlamasamda otoyolda ortalama 140-150 km. hızla kullandım. Aracın yol tutuşu, kullanım pozisyonu, motor ve yol...
  9. bhdrslck

Azot uygulaması

Merhabalar, Bugün kışlık lastikleri söktürüp 4 mevsimleri taktırdım. Lastik bayisi lastiklere azot bastı. Dediğine göre hem ısınmasını engelliyormuş hemde hava basıncının düşmesini önlüyormuş. Göreceğiz gerçi belli eder kendini bikaç ay içinde. Deneyen arkadaşlar varsa faydasını ya da zararını...

10. bhdrslck

Pazar akşamı ne yapmalı?

Tüm gezenbilir camiasına merhaba, Geldik yine bir pazar gününün sonuna.. malumunuz ertesi gün pazartesi ve benim gibi sendrom sancısı çeken arkadaşlar vardım eminim. Evet önerileri bekliyorum.. Pazar akşamı ne yapalımda şu sancıdan kurtulalım?

11. bhdrslck

Kuyucuk Gölü

Kuş gözlemciliği için harika bir yer.
  12. bhdrslck

Şalan kalesi

İskenderun Denizciler Beldesine bağlı Akarca Köyünden takriben 17-18 km. kadar dağların içine yol aldıktan sonra ulaşılabilir. Misafirperver yöre insanından bilgi alınabilir. Yakında motosikletle gitmeyi planlıyorum. daha ayrıntılı bilgi ve fotoğrafları o zaman yüklerim..

13. bhdrslck

Lada Niva Hakkında

Merhaba arkadaşlar, Artık düze çıktım sayılır ve doğ aile daha çok haşır-neşir olmak için bir arazi aracına ihtiyacım var. Lada Niva en cazip olan araç gibi ama hiç kullanmadığım için sağlamlık-parça fiyatları hakkında yönlendirmeye ihtiyacım var. Bildiğiniz temiz araç varsa tavsiyelerinizi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri