Arama sonuçlarınız

1. E

Arkadaşlar schengen vizesi hakkında çok acil yardım

Arkadaşlar gezi planımı 6 ay önceden uçak biletlerimi almış bulunmaktayım.Gezi planım 7 İLA 10 kasım arası italya 10 ve 14 kasım arası Portekiz 14 ve 20 Kasım arası Fransa ve Hollanda.Fransa Hollanda arası biletimi almadım ve gezime ilk olarak İtalyadan başlayacağım için bugun gidip italyan...

2. E

Kuşadası hostel tavsiye

21 23 Nisan arası Kuşadası tatilinde Kuşadası Panorama Hostel de konakladım, hostel temiz , sahipleri gercekten yardımsever insanlar bizi garajdan otele kadar bhedava transfer ettiler.Kalacak yer arayanlara öneririm.
  3. E

Rota ve Tavsiyesi

Merhaba arkadaslar 7 kasım ile 20 kasım arası gezi planım var Romada başlatıp Amsterdamda bitireceğim.Pariste rotamda mevcut Madrid konusunda kararsızım.Sizden yardımınız beklediğim konu hangi şehirde ne kadar kalmalıyım?Pek fazla sanat müze meraklısı değilim genelde şehirlerin yaşamına...

4. E

Schengen Vizesi Hakkında Bir Soru

merhaba arkadaşlar ilk yurt dışı seyahatimi bu sene gerçekleştireceğim inşallah biletlerimi istanbul- roma gidiş. amsterdam istanbul dönüş olarak almış bulunmaktayım.seyahat tarihim 7 kasım 21 kasım aralığı. Benim sizlere sorum tek girişli schengen vizesiyle(italya vizesi)italyadan giriş yapıp...
  5. E

7 kasım - 21 kasım sonbahar avrupa seyahati

7 kasımda romadan başlayacak olan avrupa seyahatime yol arkadasi ariyorum adiltlo@hotmail.com

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,136
Kaydolan Son Üyemiz
Huseyincivan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri