Arama sonuçlarınız

1. T

Palet Numarası Hakkında Tavsiyeleriniz

Ynt: Palet Numarası Hakkında Tavsiyeleriniz Yorumlarınız için çok teşekkürler zamanınızı ayırıpta yazdığınız için,şimdiden bile birçok soruma cevap buldum en iyisi kendimi bütçeme göre ayarlayıp bana en uygun olanını almak olucaktır... yorum yazan tüm arkadaşlara teşekkürler :)

2. T

Ynt: Palet Numarası Hakkında Tavsiyeleriniz aslında ben set olarak almayı düşünüyordum ama aslında aldığım zaman uzun yıllar götürsün istiyorum o yüzden toplama set düşündüm cressi focus maske cressi delta 2 şnorkel falan ama acaba bana fazlamı kaçar onu düşündüm şimdi ben böyle aşırı derin...
  3. T

Ynt: Palet Numarası Hakkında Tavsiyeleriniz yorum için teşekkürler...Ayağım taraklı normalde 45 giyiyorum ama 46 tam olur dar kalıplı ayakkabılarda 46 oluyor...Birde arkadaşınıza aldığınız set pluma yada rondinella herhalde hangisinden aldınız birde kullanımı rahatmı bilgi verirseniz çok iyi olur

4. T

Ynt: Palet Numarası Hakkında Tavsiyeleriniz yorumlar için çok teşekkürler,paleti sadece yazın çıplak ayakla giyicem.Kapalı palet olucak.Aslında bende deneyerek almak isterim ama istanbul gibi bi yerde otursam deneme şansım olurda internetten cressi seti hoşuma gitti zaten sadece yazları...
  5. T

Ynt: Palet Numarası Hakkında Tavsiyeleriniz yokmu arkadaşlar cevap vericek ????

6. T

Arkadaşlar internet üzerinde cressi rondinella yada pluma set almayı düşünüyorum ama içindeki paletin ayak numarası ayakkabı numarasıyla aynımıdır yoksa esneme payından dolayı 1-2 numara küçükmü almalıyım ?? ayakkabı numaram 45-46... birde serbest dalış yapıyorum 5-10 metre kadar... birde bu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri