Arama sonuçlarınız

1. ferdane gül

Trene En Son Ne Zaman ve Nereye Gitmek İçin Bindiniz?

Ynt: Trene En Son Ne Zaman ve Nereye Gitmek İçin Bindiniz? İyi bir fikirmiş,en kısa zamanda denemek lazım.....

2. ferdane gül

En Çok Neden Korkarsınız?

Ynt: En Çok Neden Korkarsınız? Kedilerden korkardım,artık evimde bir kedi var,korkumun üstesinden geldim :)
  3. ferdane gül

Ynt: En Çok Neden Korkarsınız? Yalan söyleyen ve bunu inkar eden insanlardan....

4. ferdane gül

En Son Hangi Oyuna Gittiniz?

Ynt: En Son Hangi Oyuna Gittiniz? Fosforlu Cevriye :)))
  5. ferdane gül

Ferdane (ferdane gül) ve Murat (VARHUB) Nikah Töreninlerine Bekliyorlar (23 Temmuz 2011)

Ynt: Ferdane (ferdane gül) ve Murat (VARHUB) Nikah Töreninlerine Bekliyorlar (23 Temmuz 2011) Geç oldu cevap yazmak ama ,mazeretimiz vardı özür dilerizzzzz :-[ :-[ :-[ .....Zerrinciğim sayfamızı açman ve davetiyemizi eklemen beni çok mutlu etti,çok teşekkür ederim.Sedat başta olmak üzere...

6. ferdane gül

Murat ÖZ (TEZZMERTEK) Arkadaşımızın Annesi Vefat Etmiştir...

Ynt: Murat ÖZ (TEZZMERTEK) Arkadaşımızın Annesi Vefat Etmiştir... Başın saolsun,yeni ögrendim kusura bakma...

7. ferdane gül

Sevgili Arkadaşlarımız Ferdane (ferdane gül) ve Murat (VARHUB) Nişanlandılar

Ynt: Sevgili Arkadaşlarımız Ferdane (ferdane gül) ve Murat (VARHUB) Nişanlandılar Teşekkürler berkcantp... Avatarındaki kamp fotosunda hamak mı var,seçemedim de.... :)
  8. ferdane gül

Ynt: Sevgili Arkadaşlarımız Ferdane (ferdane gül) ve Murat (VARHUB) Nişanlandılar Tanıdığımız,tanımadığımız forum üyelerinden-arkadaşlardan gelen mesajlar için çok teşekkür ederiz,mutlulugumuzu paylaştığınız ve güzel tememnnilerde bulunduğunuz için teşekkürler....
  9. ferdane gül

Ynt: Sevgili Arkadaşlarımız Ferdane (ferdane gül) ve Murat (VARHUB) Nişanlandılar Zerrinciğim ,çok teşekkür ederiz.Güzel dileklerin bizi çok mutlu etti...Bizde seni çok seviyoruz :) . İyi ki varsın...

10. ferdane gül

Gezenbilir; Niğde - Aladağlar Kamp Etkinliği (19-20-21-22 Mayıs 2011)

Ynt: Gezenbilir; Niğde - Aladağlar Kamp Etkinliği (19-20-21-22 Mayıs 2011) Süper bir etkinlik gene kaçıyor :( ,AKUT'un 20-21 mayısta yapılacak olan uluslararası arama kurtarma köpeklerinin yarışmasında görevliyim :( Görselleri şimdiden merak ettim...

11. ferdane gül

Gezenbilir; 15. ETUDOSD Dedegöl Dağcılık Şenliği'nde (20 - 22 Mayıs 2011)

Ynt: Gezenbilir; 15. ETUDOSD Dedegöl Dağcılık Şenliği'nde (20 - 22 Mayıs 2011) Aklımda olsun,bu sene gelmek isterim...
  12. ferdane gül

Ünlü Programda Türkiye'ye Hakaret Yağdı

Ynt: Ünlü Programda Türkiye'ye Hakaret Yağdı Bu programı şiddetle kınıyorum....

13. ferdane gül

Gezenbilir Niğde Aladağlar Dağ Kampı (17 - 20 Kasım 2010)

Ynt: Gezenbilir Niğde Aladağlar Dağ Kampı (17 - 20 Kasım 2010) Her zamanki gibi güzel bir etkinlik ve kamp olmuş...Rahatsızlığım nedeniyle gelemediğim ama daha önce 2 günlüğüne gelip aklımın ve kalbimin kaldığı Aladağlar'I fotolarınızla yeniden yaşadım.Süper bir görsel şölen olmuş..
  14. ferdane gül

Terios'cular Kaç Kişiyiz ?

Ynt: Terios'cular Kaç Kişiyiz ? -------------------------------------------------------------------------------- Terios'cular Kaç Kişiyiz ? 1- 2004 model terios sx mt ac / Kastamonu (terios37 ) 2- 2005 " " " " " / Osmaniye (amanos80 ) 3- 2009 '' ''...
  15. ferdane gül

Ynt: En Çok Neden Korkarsınız? Kendi yaptıklarını başkası yapmış gibi gösterenlerden korkarım....

16. ferdane gül

Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Korteji Ankara Fotoğrafları

Ynt: Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Korteji Ankara Fotoğrafları Fotolar bu kadar mı? Güzel ve anlamlı bir etkinlik....Seneye birlikte olmak dileği ile...
  17. ferdane gül

Arkadaşımız Sedat'ın (yol) Doğum Günü Kutlu Olsun

Ynt: Arkadaşımız Sedat'ın (yol) Doğum Günü Kutlu Olsun Sağlıklı,mutlu,huzurlu nice senelere..... :)
  18. ferdane gül

2. DOSOD Düzce Kamp ve Off-Road Oyunları (17-18-19 Eylül 2010)

Ynt: 2. DOSOD Düzce Kamp ve Off-Road Oyunları (17-18-19 Eylül 2010) Ailemle tatildeyim ;) uzakta da olduğum için katılamıyacağım(mesaiden kaçmak çok da zevkli oluyor ;) daha sonra o saatleri fazlasıyla ödesemde....) Sen katılacak mısın?

19. ferdane gül

2. DOSOD Düzce Kamp ve Off-Road Oyunları (17-18-19 Eylül 2010)

Ynt: 2. DOSOD Düzce Kamp ve Off-Road Oyunları (17-18-19 Eylül 2010) İzinde olmamdan dolayı katılamayacağım ama takipteyim ;) ...
  20. ferdane gül

Bayramda Bartın - Güzelcehisar Sahilinde Kamp (9-12 Eylül 2010)

Ynt: Bayramda Bartın - Güzelcehisar Sahilinde Kamp (9-12 Eylül 2010) Çok güzel fotolar çekilmiş,anlatımlarla oradaymış gibi olduk ;)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri