Arama sonuçlarınız

1. Y

Türkiye'den Kendi Aracımızla Rusya'ya Gitmek

Gürcistan Abhazya sınırı kapalı Rusya ya sadece Lars sınır kapısından girebilirsiniz

2. Y

Rusya, Kuzey Kafkasya'da 12 Gun - Haziran 2018

Güzel bir gezi olmuş, gezi yazınızı ilgi ile okudum. 2014 aralığında 4 arkadaş araç ile Gürcistan üzeri Vladikavkaz'a gitmiştik. Yemeklerini çok beğendik. Gürcistan'dan Rusya'ya girdiğimiz ilk 20 km de hız sınırını geçtiğimizden dolayı durdurulduk. Bizler Rusça polisler Türkçe bilmediği halde...

3. Y

Karavanla Avrupa Turu 2017

merhaba gezinizin bütçesi ne kadar tuttu ve gezinizin süresi
  4. Y

Orta Asya Gezisi

merhaba, gezinizi araçla mı düşünüyorsunuz

5. Y

Avrupa Ya Gideceğim.yol Arkadaşı Arıyorum.gelebilir Misinz?

Ynt: Avrupa Ya Gideceğim.yol Arkadaşı Arıyorum.gelebilir Misinz? selam gezi planınız kaç gün ve tahmini bütçe ne olur

6. Y

Araç İle Sinop'tan Balkanlara Yunanistan -1

Ynt: Araç İle Sinop'tan Balkanlara Yunanistan -1 Gezimizi Ağustos 2012 yılında yaptık. Ara sokaklarda araç park edebilecek uygun yerler var.
  7. Y

Ynt: Araç İle Sinop'tan Balkanlara Yunanistan -1 Teşekkür ederim
  8. Y

ARAÇ İLE SİNOP’TAN BALKANLARA 1-(YUNANİSTAN) Ailece karar verdik bu yaz balkan ülkelerini gezi düzenlemek için ve Tarih olarak ta Ağustos ayını seçtik. Bizler Sinop’un 3500 nüfuslu bir ilçesinde yaşıyoruz. Kafamda bir sürü soru işareti acaba bir sorun çıkar mı? Üstelik eşim ve ben...

9. Y

Bulgaristan-romanya-ukrayna-rusya-estonya-letonya-litvanya-pol Seyahatim

Ynt: Bulgaristan-romanya-ukrayna-rusya-estonya-letonya-litvanya-pol Seyahatim Bu güzel paylaşımınız için teşekkürler. 2012 yılında bizlerde Sinop'tan balkan ülkelerine aracımız ile geziye çıktık. http://kendingez.com/PageDetail.aspx?PageID=39207 adresinde selanik ile ilgili yazımızı...

10. Y

2 Ay Sonrası İçin Araçla Rusya Ukrayna Üzeri Hollanda Gezisi

Ynt: 2 Ay Sonrası İçin Araçla Rusya Ukrayna Üzeri Hollanda Gezisi aracınızın marka ve modelini öğrenebilimiyim
  11. Y

Ynt: 2 Ay Sonrası İçin Araçla Rusya Ukrayna Üzeri Hollanda Gezisi Yol masrafı uygun. Diğer masraflar yemek ve konaklama için siz ne kadar bütçe ayırdınız.

12. Y

Ynt: 2 Ay Sonrası İçin Araçla Rusya Ukrayna Üzeri Hollanda Gezisi Tahminizce gezi kaç gün sürecek, hangi ülkeler ve şehirler, ve kişi başı tahmini bütçe nedir?
  13. Y

Ynt: 2 Ay Sonrası İçin Araçla Rusya Ukrayna Üzeri Hollanda Gezisi merhaba, Gezinizin tam detaylarını yazabilirmisiniz.
  14. Y

Hirvatistan, Kosova, Karadag, Bosna Makedonya Araba İle Gezmek?

Ynt: Hirvatistan, Kosova, Karadag, Bosna Makedonya Araba İle Gezmek? 2013 yılında araç ile Karadağ'a girdik. Herhangi bir ücret ödemedik.

15. Y

Arabayla Yunanistana Gitmek

Ynt: Arabayla Yunanistana Gitmek Merhaba, geçtiğimiz yaz Yunanistan üzerinden balkan ülkelerini araç ile gezdik. http://kendingez.com/PageDetail.aspx?PageID=39207 sayfasında gerekli bilgileri bulabilirsiniz
  16. Y

1-15 temmuz giresun-gürcistan tavsiyeleriniz

Ynt: 1-15 temmuz giresun-gürcistan tavsiyeleriniz merhaba, 1-araç sizin adınıza ise sorun yok sizin adnıza değilse noterden vekalatname alacaksınız 2-Triptirk, uluslararası ehliyet ve gürcistana ait zorunlu trafik sigortası istenmiyor. 3-Yemek fiyatları Türkiyeden ucuz 4-Batum da dil sorunu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,484
Kayıtlı Üye Sayımız
172,141
Kaydolan Son Üyemiz
brkgny

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR