Arama sonuçlarınız

1. ma10blk

Lord Of The Niva's

3 yıldan beri kullandığım nivayı nihayet topladım

2. ma10blk

diferensiyal alacağım yardım lütfen

ön difim dağıldı, buradaki ustam ayna mahruti ile uğraşma komple ön dif al yerine takalım daha verimli olur dedi sizce de doğru mudur? aracın eski sahibinin bursada ayna mahruti değiştirdiğini orada düzgün yapılmadığı için 1 sene sonra arıza verdiğini söyledi bu işi bursada bile düzgün yapan...
  3. ma10blk

sensörler bakım gerektir mi?

2003 model 160.000km'de lada nivam var, bazı sensörlerin 120-140 bin km'de değiştirilmesi gerektiği yazılmıştı bazı sitelerde yakıt sarfiyatını düşürmek ve aracın daha randımanlı çalışmasının sağlanabilmesi için, aracına bununla ilgili bir şeyler yaptıran var mı?

4. ma10blk

su geçişi

merhabalar! 2003 model euro 3 motorlu niva ile su geçişinde hava akım sensörünün başını yedik, hazırlık yapmadan suya daldık, injeksiyonlu nivalarda bir sürü sensör var en pahalısıda hava akım sensörü 290 lira. her seferinde bunu değiştirmeye kalkarsak işimiz var :) siz nivanıza neler yaptınız...
  5. ma10blk

lada nivada ses yardım lütfen

geçen hafta 2003 model lada niva aldım, aracı denerken farketmedim ama aldıktan sonra araçta hakikaten çok ses olduğunu farkettim(galiba ilk denemede heyecandan farketmedim :) ) eski kamyonetlerdeki gibi şanzıman diferansiyel sesi uğuldama şeklinde (birde lastik sesi var vites boştayken bile...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri