Arama sonuçlarınız

1. beaconsfield

Motor Heyecanı Tekrar Sardı

Ynt: Motor Heyecanı Tekrar Sardı EEeeee yıllar geçiyorrr. Motosiklet kullanmayı düşünenlere fazla zaman kaybetmeden bir yerden başlamalarını tavsiye ediyorum. 2013 yılı Mart'ında yeni motosikletimi aldım. 12.000km'yi geçtim bile. Motosiklet kullanmak özgürlüktür....

2. beaconsfield

Yilbasinda tatil ama neresi?

Merhabalar, Gecen sene esimle birlikte yilbasinda guzel bir Londra tatili yaptik. Bu sene de yilbasinda yine bir yerlere gidelim diye dusunuyoruz. Turla tatil, grup seyahati pek hosumuza gitmiyor. İyi bir planlama ile yalniz gezileri seviyoruz. Daha once Fransa, Hollanda ve Almanya...
  3. beaconsfield

Bayram tatilinde İstanbul civarında enduro gezisi için katılımcılar !!!

Ynt: Bayram tatilinde İstanbul civarında enduro gezisi için katılımcılar !!! 29 Agustos Pazartesi'ye ne dersiniz? İstanbul'a yakin her yere gelirim. Size ozel mesajla iletisim bilgilerimi gonderiyorum. Detaylari konusalim.

4. beaconsfield

Bayram tatilinde İstanbul civarında enduro gezisi için katılımcılar !!!

Ynt: Bayram tatilinde İstanbul civarında enduro gezisi için katılımcılar !!! 1 Eylül'de Şile ve Ağva gezimiz var. Diğer günler güzel bir organizasyon yapılabilirse katılabilirim.
  5. beaconsfield

Gezenbilir Bit Pazarı (12 Haziran 2011 Pazar)

Ynt: Gezenbilir Bit Pazarı (12 Haziran 2011 Pazar) Cok guzel bir etknlik olacagina eminim. Belki gezmeye belki de arabaya bir seyler koyup sergilemeye esimle birlikte gelebiliriz. Maksat eglence olsun. Onculuk yapanlara cok tesekkurler.

6. beaconsfield

Ynt: Motor Heyecanı Tekrar Sardı Döndüm, dolaştım, düşündüm, taşındım ve araştırdım nihayet motosiklet camiasına adımımı attım. ;D Başlangıç olarak Villa Levent Sürücü Kursundan Güvenli Sürüş Eğitimi aldım. Eğitimenim Galip TOZ, sabırla ve özveriyle, profesyonel bir sürüş eğitimi verdi...

7. beaconsfield

Motorsikletli İmamın Başına Gelenler

Motosiklet kullanması Caminin müdavimi ihtiyarların hoşuna gitmemiştir. İmamın en fazla traktör kullanmasını hoş karşılarlar. Beğendim bu imamı. Yeniliklere açık ve aydın düşünceye sahip imamlara ihtiyaç var.
  8. beaconsfield

Gezenbilir Köpek Balıkları ile Dalış Programı (Güncelleme)

Ynt: Gezenbilir Köpek Balıkları ile Dalış Programı (Güncelleme) Teşekkür ederim. Avrupa Yakası için tavsiye edeceğiniz dalış kulübü var mı?
  9. beaconsfield

Gezenbilir Köpek Balıkları ile Dalış Programı (Güncelleme)

Ynt: Gezenbilir Köpek Balıkları ile Dalış Programı (Güncelleme) Merhaba Seval, Benim ve eşimin 1 yıldız sertifikamız var. Saydım 20 dalış yapmışız. Ne yapıcaz şimdi? Dalışa katılma imkanımız var mı?

10. beaconsfield

Neden Enduro?

Ynt: Neden Enduro? PrometheusTR çok teşekkürler. Çok güzel bir yazı olmuş. Ben de motosiklet ehliyetini yeni almış, ne alsam, nasıl alsam, nerden alsam sorularını mütemadiyen kendine soran bir motosiklet sevdalısıyım. Eskiden chopper/cruiser alayım, kafaya Alman baretini takayım, parlayan...

11. beaconsfield

Hangisini Tercih Edersiniz?

Ynt: Hangisini Tercih Edersiniz? Suzuki'de servis sorunu var diyorlar. Bilgisi olan var mı?
  12. beaconsfield

Hangisini Tercih Edersiniz?

Merhabalar, Tarzıma uygun motor araştırıyorum. Başlangıç motoru olarak bunlara yöneldim. Pratik eğitim alıyorum ve gayet iyi gidiyor. Siz üstatlara danışmak istedim. Siz olsanız Yamaha Dragstar XVS 250'yi mi tercih edersiniz yoksa Suzuki VL 250 Intruder mı tercih edersiniz? Teknik, fiyat ve yol...

13. beaconsfield

Motosiklet Vergileri

Ynt: Motosiklet Vergileri Teşekkür ederim.
  14. beaconsfield

Motosiklet Vergileri

Arkadaşlar merhaba, Motosiklet camiasına adım atmak üzereyim. Ne alayım diye henüz karar veremedim. Aklımda olan bir konu da motosikletlerin yıllık vergileri. Motosiklet vergileri neye göre belirleniyor? Şu an ortalama ne kadar ödüyorsunuz? Aydınlatırsanız memnun olacağım.
  15. beaconsfield

Ynt: Motor Heyecanı Tekrar Sardı Arkadaşlar bugün ehliyet kursuna yazılarak Motosiklet camiasına ilk adımımı atmış oldum. Bundan sonra motosiklet almaya sıra geldi. Bakıcaz bakalım bi şeyler. Başlangıç seviyesi için tavsiyeleriniz olursa memnun olurum.

16. beaconsfield

Yoğurtçu Kalesi'ne Doğa Yürüyüşü

Ynt: YOĞURTÇU KALESİ'NE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ Manisada doğmuş ve çocukluğu orada geçmiş birisi olarak O kaleye bir kere bile gitmedim. Ağlayan Kaya, Uncubozköyden dağa ve Spil Dağının zirvesine çok çıkmışımdır. Baharda eminim oaralar çok güzeldir. Gelincikler açmıştır. Manisada olsaydım yürüyüşe kesin...
  17. beaconsfield

Ynt: Motor Heyecanı Tekrar Sardı 250cc.yi aşma diye arkadaşlarım da söylüyor. Aslında fazla uçmadan mütevazi bir motorla başlamak en iyisi. Sonra dediğiniz gibi istenen motorla değiştirilebilir.
  18. beaconsfield

Ynt: Motor Heyecanı Tekrar Sardı Bahsettiğiniz konuyu okumuştum. Gerçekten çok faydalı. Teşekkür ederim.

19. beaconsfield

Ynt: Motor Heyecanı Tekrar Sardı Merhaba Ümit, Bir gün motor alıcam, bakalım ne zaman olur bilmiyorum. Bahsettiğin kitabı araştırayım, okuyayım. Forumda motor ile ilgili tüm yazıları okudum. Arkadaşlarımda ilk motor için 250ccyi aşma sonra yükseltirsin diyorlar. Önce bir ehliyet alalım...
  20. beaconsfield

Herkese merhabalar, Havalar şimdilik İstanbul'da tam olarak ısınmasada yakında güneşli günler bizim olacak. Her baharda olduğu gibi bende tekrar motorsiklet isteği depreşti. ;D Evet motor satın almak istiyorum. Öncelikle sizlere danışmak istedim. Kişisel özellikler: 1. Motor ehlietim yok. B...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri