Arama sonuçlarınız

1. beaconsfield

Yilbasinda tatil ama neresi?

Merhabalar, Gecen sene esimle birlikte yilbasinda guzel bir Londra tatili yaptik. Bu sene de yilbasinda yine bir yerlere gidelim diye dusunuyoruz. Turla tatil, grup seyahati pek hosumuza gitmiyor. İyi bir planlama ile yalniz gezileri seviyoruz. Daha once Fransa, Hollanda ve Almanya...

2. beaconsfield

Hangisini Tercih Edersiniz?

Merhabalar, Tarzıma uygun motor araştırıyorum. Başlangıç motoru olarak bunlara yöneldim. Pratik eğitim alıyorum ve gayet iyi gidiyor. Siz üstatlara danışmak istedim. Siz olsanız Yamaha Dragstar XVS 250'yi mi tercih edersiniz yoksa Suzuki VL 250 Intruder mı tercih edersiniz? Teknik, fiyat ve yol...
  3. beaconsfield

Motosiklet Vergileri

Arkadaşlar merhaba, Motosiklet camiasına adım atmak üzereyim. Ne alayım diye henüz karar veremedim. Aklımda olan bir konu da motosikletlerin yıllık vergileri. Motosiklet vergileri neye göre belirleniyor? Şu an ortalama ne kadar ödüyorsunuz? Aydınlatırsanız memnun olacağım.

4. beaconsfield

Motor Heyecanı Tekrar Sardı

Herkese merhabalar, Havalar şimdilik İstanbul'da tam olarak ısınmasada yakında güneşli günler bizim olacak. Her baharda olduğu gibi bende tekrar motorsiklet isteği depreşti. ;D Evet motor satın almak istiyorum. Öncelikle sizlere danışmak istedim. Kişisel özellikler: 1. Motor ehlietim yok. B...
  5. beaconsfield

Nikon D40 ile Amatör Çekimlerim

Yeni aldığım fotoğraf makinemle ilk amatör çekimlerim....

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri