Arama sonuçlarınız

1. coolcat

Disco 2 Ön Demir Tampon

Ben bu hafta pars storedan aldım fena değil talep ettiğinizde 10 gün içerisinde yaptırıp gönderiyorlar

2. coolcat

Izmir Discovery 2 Usta?

Yıldızkar Land Rover Okan Usta var 0542 717 99 45 benim otomatik ve arazi şanzumanımı topladı 2 yıldır bi sorun yaşamadım. ama pahalıdır.
  3. coolcat

Discovery 2 Yardım

yazmayı unutmuşum 2000 model discovery v8 benzin lpg araç

4. coolcat

Discovery 2 Yardım

Arkadaşlar hepinize mutlu sürüşler; Aracımda değişik bir sorunum var, aracım soğukken çok rahat çalışıyor. Fakat sıcakken 3. kere marş bastığımda çalışıyor. Krank pozisyonu değiştirdim ama düzelmedi, maf sensörünü özel temizleyicisiyle temizledim yine düzelmedi sizlerin aklına gelen bi yer var mı ?
  5. coolcat

99 3,9v8 Disco 2 Destek Ricasi

benzin basıncını kontrol ettiniz mi

6. coolcat

Freelander Şanzuman Yardım

Arkadaşlar emin olmamakla beraber geçmişte benzer bir problem yaşamıştım ama aracım Grand Cherokee idi şanzıman yağım azaldığı için yapmıştı. Yağ değiştirip tamamlayınca boşa atma sorunu bitmişti.

7. coolcat

Jeep Zj 93 5.2 Stop Etme Sorunu Yardımız Lazım Arkadaşlar Lütfen

istanbulda atılgan ticaret var bostancıda ordan her türlü parça bulunuyor
  8. coolcat

Jeep Zj 93 5.2 Stop Etme Sorunu Yardımız Lazım Arkadaşlar Lütfen

radyatörden motora gelen üst hortumun motora bağlandığı kısımın yanında bi ısı sensörü var. bende sorun ordan çıkmıştı.
  9. coolcat

kusura bakmayın şimdi görebildim mesajınızı buyrun yardım edebileceğim bir konuysa her şekilde...

kusura bakmayın şimdi görebildim mesajınızı buyrun yardım edebileceğim bir konuysa her şekilde yardımcı olurum

10. coolcat

93 Grand Cherokee Zj Aracın İçindeki Benzin Kokusu??

Ynt: 93 Grand Cherokee Zj Aracın İçindeki Benzin Kokusu?? evap canister ön tamponun altında solda şişe gibi bi parça yeri en kolay ön sol çamurluk davlumbazı ve tampon sökülünce görünüyor. evapa gire hortumları girişleri çatlamış olabilir.

11. coolcat

Izmir'de Grandcherokee Expertiz Hk.

Ynt: Izmir'de Grandcherokee Expertiz Hk. servisin adı general oto
  12. coolcat

Izmir'de Grandcherokee Expertiz Hk.

Ynt: Izmir'de Grandcherokee Expertiz Hk. 2. sanayide doğan usta ve cemal usta var beni adaşın gönderdi derseniz her probleminiz büyük ihtimal çözülecektir

13. coolcat

Grand Cherokee Zj Rolanti Dengesizliği Ve Stop Etme Problemi

Ynt: Grand Cherokee Zj Rolanti Dengesizliği Ve Stop Etme Problemi 1 yıldır hiç düzgün çalışmamıştı uzun bir araştırma süreci sonrası arızalı parça bulundu yoksa çok daha büyük masrafları gözden çıkarmıştım. 15 tlye çözüldü. inşallah tekrarlamaz
  14. coolcat

Ynt: Grand Cherokee Zj Rolanti Dengesizliği Ve Stop Etme Problemi en sonunda problem çözüldü gibi duruyor aracın radyatör hortumunun altında ve klima kömpresörünün arkasında bulunan ikinci bir hararet müşürü olduğunu farkettim ikinci müşürü yerinde zor çabalar sonucu çıkartınca ucunun kireç ve...
  15. coolcat

96 Grand Cherokee Zj Vıc Ekranı

Ynt: 96 Grand Cherokee Zj Vıc Ekranı nerede oturuyorsunuz elimde iki tane mevcut ama aracın üstünde denemem lazım 0543 544 12 32 numaradan bana ulaşabilirsiniz adım doğan

16. coolcat

Ynt: Grand Cherokee Zj Rolanti Dengesizliği Ve Stop Etme Problemi ikiside birden değişmişti zamanında düzelme göstermedi araç bilgisayara bağlandığındda ısı sensörü gösteriyor ama değişmesine rağmen hala hata veriyor ilginç olanı araç sıcakken akü ısı 235 f motor sıcaklığı 180 f manifold...
  17. coolcat

Ynt: Grand Cherokee Zj Rolanti Dengesizliği Ve Stop Etme Problemi lpg var ama bu problem lpgden öncede vardı en son beyin kalıyor artık. beyin gelince hala devam ederse blok indiricem
  18. coolcat

Ynt: Grand Cherokee Zj Rolanti Dengesizliği Ve Stop Etme Problemi buji buji kablosu bobinlerde değişti. daha önceden hala 22 arıza kodu veriyor arada 52 arıza kodu veriyor yakıtı bi türlü düzgün atamıyor daha doğrusu aldığı hava miktarına göre yakıtı ayarlayamıyor ve stop ediyor. sonra uzun bir...

19. coolcat

Ynt: Grand Cherokee Zj Rolanti Dengesizliği Ve Stop Etme Problemi malesef onlarda değişti
  20. coolcat

Ynt: Grand Cherokee Zj Rolanti Dengesizliği Ve Stop Etme Problemi yoğun çabalarımdan sonra nrdeyse bütün sensörler sıfırlandı ve hala inatla arıza düzelmiyor. emme manifoldu açıldı temizlendi altındaki sacın contasını değiştirdim ama inatla arıza devam en son aklımda kalan pcm var. beyinide...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri