Arama sonuçlarınız

1. nmurataydin

Karavanınız Ne Kadar Yakıyor?

Yakıt tüketimi: Şehir üzerinde, l / 100 km 8,4 Şehir, L / 100 km 10,8 Karışık Koşullar, L / 100 km 9,3 olarak veriyor fabrika verileri..

2. nmurataydin

Karavanınız Ne Kadar Yakıyor?

hocam benimde 2012 boxer 2.2 (motokaravan)..geçen haftasonu marmris-bodrum-marmaris 300 km yol yaptım hemen hemen hiç düz yol yok rampa iniş ve çıkışlı... aracın ortalama yakıt tüketimi verisi ortalama 11.2 lt.... sizce yakıt tüketimi uygunmu? fabrika verileri ile tutarlılık yok..
  3. nmurataydin

Freelander Viskoz Kaplin Arızası(önemli)

merhabalar...sanırım benim aracında kaplin yağı değişmesi gerekiyor..elinizde hala bu yağdan varmı? bir kapline ne kadar gr veya lt yağ gidiyor..

4. nmurataydin

Viskoz Kaplin Sıvısı Yardım

selam..elinizde hala bu sıvıdan mevcutmu aacaba?
  5. nmurataydin

Freelander 2001 Model Debriyaj Baskı Balata

Merhabalar..6 ay evvel aldığım 2001 model 1.8 benzin li aracım kalkışlarda silkeleme yapmaya başladı..Sanırım debriyaj baskı balata değişecek..bu konuda Debriyaj markası ve nereden (internet üzerinden) alabileceğim konusunda bilgilerinize ihtiyacım var.. internetten araştırmalarım sonucunda...

6. nmurataydin

Suzuki Vitara 1.6 Jlx Arazi Vitesi Vitesten Atma Sorunu...

Ynt: Suzuki Vitara 1.6 Jlx Arazi Vitesi Vitesten Atma Sorunu... Evet doğrudur..araziden çıkıyor..şanzıman takozlarını değiştirdik fakat durum yine aynı..tamamen arazi vites kolunu söktük..kolda sıkıntı vardır diye..torna vida ile arazi vitesine geçirip öyle sürdük(yani vites kolsuz) yine...

7. nmurataydin

Suzuki Vitara 1.6 Jlx Arazi Vitesi Vitesten Atma Sorunu...

selamlar... Suzuki Vitara 1.6 jlx 2000 model aracım bugün yağışlı hava nedeni ile 4h pozisyonuna alıyorum bikaç yüz metre ilerledikten sonra arazi vitesi vitesten (küt) diye bir sesle atıyor.ve araziden çıkıyor (arazi ışığı sönüyor)..durup bikaç kere tekrar denememe rağmen her seferinde aynı...
  8. nmurataydin

cam rüzgarlığı

Ynt: Cam Rüzgarlığı selam...benimde ihtiyacım var hangisi ile çözebildiniz?
  9. nmurataydin

96 MODEL SUZUKI VİTARA İÇİN ÖN CAM RÜZGARLIĞI ARIYORUM

Ynt: 96 Model Suzukı Vitara İçin Ön Cam Rüzgarlığı Arıyorum selam.. internette aradım taradım bende bulamadım cam rüzgarlığı 2000 model vitara 3k için ..bu hundai h 100 nasıl olur size tekrar sorayım dedim..takılmış bir resmi varsa gönderebilirmisin..

10. nmurataydin

Satılık Vitara JLX yan ve arka koruma krom

Ynt: Satılık Vitara JLX yan ve arka koruma krom mümkünse resimlerini ekleyebilirmisin?

11. nmurataydin

CJ 5 HARD TOP YENİ MODEL İMALATIMIZ...(BOZOK POLYESTER EDREMİT)

Ynt: CJ 5 HARD TOP YENİ MODEL İMALATIMIZ...(BOZOK POLYESTER EDREMİT) güncel fiyat ve araç üzerinde resim varsa görebilirmiyiz acaba?
  12. nmurataydin

CJ5 VEYA CJ6 HAKKINDA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM...

Ynt: CJ5 VEYA CJ6 HAKKINDA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM... cj 6 yazıyor..80 model....tabiki acelem yok..araştırıyorum hala...

13. nmurataydin

Ynt: CJ5 VEYA CJ6 HAKKINDA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM... bugün cj6 kullandım..ilk defa milli oldum :) bu araba üzerinde ciddi düşünüyorum..fakat bazı eksikleri var o konuda sizlerin öneri ve tecrübelerine ihtiyacım var... Araca bakmaya Gökova Motor Yılmaz usta ile...
  14. nmurataydin

Ynt: CJ5 VEYA CJ6 HAKKINDA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM... 1 araç 1980 model elektronik ateşleme var..fakat 4 teker kampana..bugün vizeye giriyormuş..benle takasa da giriyor aslında..ama önlerin kampana olması frende sıkıntılı olur diye düşünüyorum... 2.aracın cj6 dan kesme olması bir sorun...
  15. nmurataydin

Ynt: CJ5 VEYA CJ6 HAKKINDA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM... şu araçlar üzerinde duruyorum...umarım burada paylaşmamda sakınca yoktur...cj6 yı sadece arkada bana biraz bagaj yeri kalıyor diye tercih ettim..yoksa mümkün olduğu kadar kısa kasa hoşuma gidiyor...

16. nmurataydin

Ynt: CJ5 VEYA CJ6 HAKKINDA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM... tamam teşekkür ederim..bir araştırayım kendisini...
  17. nmurataydin

Ynt: CJ5 VEYA CJ6 HAKKINDA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM... kesinlikle kendim için ticari değil..dedim ya marmaristeyim..dağ tepe gezmek istiyorum,üzerimde bir tente klimasız toz toprak içinde doğada olmak istiyorum...aynı zamanda motosiklet (chopper)kullanıcısıyım..%30 asfalt için%70 dağ tepe kum...
  18. nmurataydin

Ynt: CJ5 VEYA CJ6 HAKKINDA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM... bu arada toplam bu işe başlangıç olarak 10.000 civarı ayırdım...hatta ilgilenen arkaşlar olursa 1994 model bir alfa 155 im var satılık,onu takas da edebilirim...

19. nmurataydin

merhabalar... ben Marmariste yaşıyorum ismim Murat...bu jeep hastalığa yeni tutuldum :)..sitenizde epey vakit geçirip yazılarınızı okudum..kendime uygun cj5 veya cj6 bir jeep arıyorum...internetteki satış sitelerinden de epey araştırma yaptım...sizlerden ricam bana bir jeep alırken nelere...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri