Ankara'da iyi bir LPG ustası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan black Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,328

black

Kamp I
Yer
İzmir
Selam Arkadaşlar,
WJ aracım için Ankara'da normal tankı stepne bölümüne simit tank yapabilecek iyi bir usta arıyorum. Önerebileceğiniz bir yer var mı? Lpg sistemi Prins.
Daha önce bu tip uygulamalar yapmış bir yer olursa çok sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

Etiketler
Ynt: Ankara'da iyi bir LPG ustası

merhaba ben daha önce xj 'ye dediyinizgibi tüp taktırmak istedim istanbulda bulamadım daha doğrusu türkiyede böyle uygulama olmadıyını öyrendim,avrupada araçlarda gördüm ama türkiyede yok biliyorum,gene'de araştırmakta fayda var.

Selam Bekir Bey,
Gezenbilir'deki bazı cherokee'lerde simit tank olduğunu biliyorum, eminim birileri yardımcı olacaktır :smiley:

2000 ModelWJ de Prins LPG ve simit tankım vardı.
Ankara Kayra Otogaz Tufan Ay ile irtibata geçebilirsiniz.
Kayra Otogaz diye aratırsanız iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Tufan Usta mükemmel bir teknik bilgiye de sahiptir.

Saygılarımla,

Burak

barbecue' Alıntı:
2000 ModelWJ de Prins LPG ve simit tankım vardı.
Ankara Kayra Otogaz Tufan Ay ile irtibata geçebilirsiniz.
Kayra Otogaz diye aratırsanız iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Tufan Usta mükemmel bir teknik bilgiye de sahiptir.

Saygılarımla,

Burak
Selam Burak Bey,
Yardımınız için teşekkür ederim, bi' arayıp sorayım.

black' Alıntı:
Selam Burak Bey,
Yardımınız için teşekkür ederim, bi' arayıp sorayım.

Rica ederim,
sonuc hakkında bilgi verebilirseniz memnun olurum.

Saygılarımla,

Burak

Hemen güncellemeyi vereyim.
Kayra Otogaz'ı aradım, tankın simit tanka çevrilmesi 1000 lira civarı tutar dediler.
Bana biraz fazla gibi geldi, yanılıyor muyum?

Ben yaptıralı 3 sene oldu, rakam için bir şey diyemeyeceğim.
Bir de Teleflex Ankara Bayii Tunalı oto var, yanlış hatırlamıyor isem Serdar Beydi yetkilisi oradan da fiyat alıp karşılaştırabilirsiniz.
Ben oraya da simit tank taktırmıştım 2010 da.

Saygılarımla,

Burak

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim Burak Bey.
Oraya da ulaşıp soracağım, ama lpg sistemi prins olduğu için uyumsuzluk ya da sistemi bilmemeleri gibi bir ihtimal olabilir mi diye çekiniyorum.

black' Alıntı:
İlgilendiğiniz için teşekkür ederim Burak Bey.
Oraya da ulaşıp soracağım, ama lpg sistemi prins olduğu için uyumsuzluk ya da sistemi bilmemeleri gibi bir ihtimal olabilir mi diye çekiniyorum.
O konu hakkında emin değilim ama sadece yorum yapabilirim.
Sonuçta tankları üçüncü sahış firma üretiyor, lpg kit, prins, teleflex, brc vs olmuş bence fark etmemesi lazım, benzer şekilde simit içindeki şamandıra sistemi de aynı mantık çerçevesinde.
Sadece tank için bu işleme Tunalı girer mi onu bilemiyorum.
Saygılarımla,

Burak

Son güncellemeyi vereyim.
Tunalı Oto'yu arayıp Serdar Beyle görüştüm. Gelin araca bakalım, altta egzozun geçtiği yer önemli, ona göre konuşalım dedi.
Bu hafta içi uğramaya çalışacağım, gelişmelerden haberdar ederim.

black' Alıntı:
Hemen güncellemeyi vereyim.
Kayra Otogaz'ı aradım, tankın simit tanka çevrilmesi 1000 lira civarı tutar dediler.
Bana biraz fazla gibi geldi, yanılıyor muyum?
Şaşmaz sanayi 2. caddede prins bayi var.Memduh usta.Orayla görüşmüştüm .Komple kit 3,500 tl depoyu Simit istersen 600 ekleriz demişlerdi.Görüşün isterseniz.(bende tel no yok özür)

outlaw06' Alıntı:
Şaşmaz sanayi 2. caddede prins bayi var.Memduh usta.Orayla görüşmüştüm .Komple kit 3,500 tl depoyu Simit istersen 600 ekleriz demişlerdi.Görüşün isterseniz.(bende tel no yok özür)
Selam Savaş Bey,
Evet bu rakamlar biraz daha makul görünüyor, bir de oraya ulaşıp görüşeyim bakalım. Teşekkür ederim :smiley:

Memduh Ustayı aradım, 900 TL dedi.
Bu rakamlar normal mi, yoksa bana mı fazla geliyor?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR