TRABZON OFFROAD SERVİS

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alperenn Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,137

alperenn

Yeni Üye
arkadaşlar toyota 4runner v6 motor araç aldı.toyota servisi dışında aracımı götürüp bakımlarını yaptıracağım,offroada yönelik modifiye yaptıracağım bu işlerle uğraşan yer var mı trabzonda

Etiketler
Ynt: TRABZON OFFROAD SERVİS

biraz geç gördüm :smiley: kusura bakma. hala yardıma ihtiyacın varsa büyük sanayide japoncu şenol usta diye sorarsan herkes gösterir. TROFF kulüp üyesidir gereken yardımı yapar.

nezitic' Alıntı:
biraz geç gördüm :smiley: kusura bakma. hala yardıma ihtiyacın varsa büyük sanayide japoncu şenol usta diye sorarsan herkes gösterir. TROFF kulüp üyesidir gereken yardımı yapar.

nezitic hocam merhaba

gümüşhane kürtündeyim malum lastikcinin dısında bi yer yok buyuk sıkıntı olmakta,bende de suzuki vitara jlx im var bi kaç sorunum var arac ile ilgili bakım ve arıza tespiti gibi Trabzonda yaptırmak istiyorum fakat servis dısında bi yer bilmiyorum önereceginiz yer varmı ve şenol usta suzuki ye bakıyormu iletişime nasıl gecebiliriz yardımcı olursanız cok memnun olurum..

şimdiden teşekkürler..

emrahcelasin' Alıntı:
nezitic hocam merhaba

gümüşhane kürtündeyim malum lastikcinin dısında bi yer yok buyuk sıkıntı olmakta,bende de suzuki vitara jlx im var bi kaç sorunum var arac ile ilgili bakım ve arıza tespiti gibi Trabzonda yaptırmak istiyorum fakat servis dısında bi yer bilmiyorum önereceginiz yer varmı ve şenol usta suzuki ye bakıyormu iletişime nasıl gecebiliriz yardımcı olursanız cok memnun olurum..

şimdiden teşekkürler..

tabiki jipe bakıyor bizim bütün araçlarımızı itina ile yapmıştır. sizin ne gibi sorunlarınız var bilmiyorum ama kendisine ulaşır sıkıntıyı anlatır randevu alırsanız gerekli her türlü yardımı yapar 0543 645 89 94

hay Allah razı olsun bi türlü aracı bakım yaptıracak sorunları hallettirecek yer bulamadım gümüşhane de ve trabzonda da servis dısında,servis konusunda da yorum yapmaya gerek yok aradım Şenol ustayı sağolsun ilgilendi bu hafta baya yogunmus haftaya görüşecez inşallah kendisiyle...skıntıları hallederim inşallah mahrumiyet yüzünden arabadan soğudum satmaya kalkacaktım artık...

tekrar teşekkürler...

Şenol usta can dır halleder meraklanmayın siz. umarım sonuçtanda memnun olur aracınıza seve seve binersiniz.

ilginiz için cok teşekkür ederim bu hafta gidecektim malesef kar ve yoların durumu nedeniyle haftaya ertelemek zorunda kaldım...inşallah dediğiniz gibi sorunları çözebilir ve araca gönül rahatlığıyla binebilirim.ama bu kar baya ısıttı beni araca...

teşekkürler...

Emrah tamamen tesadüf burda konuyu okurken mesajını gördüm Vitaran hayırlı olsun kardeşim emektardan kurtuldun galiba :smiley:

eyvallah kardeşim sagolasın. ya sorma gecen hafta sattım yine bi trabzonluya gitti araç kocaeliye gitti plaka aynı yani zor oldu satması aslında bu vitarayı alalı 6 ay oluyor ama hep emektarla takıldım bunu yaptırmadım diye.onun hakkını ödeyemem yaw 50 bin yaptım 2 yılda gitmediğim yer kalmadı onla yakıt on numaraydı bunda kalın kacıyo biraz :smiley: sende durumlar nasıl av işleri falan...gelecem havalar düzeldiğinde onumuzdeki haftalarda trabzona inşallah..

2 gündür Şenol abinin yanındayım ya Allahım bu ne kalabalık bi yer bütün arabalar burayamı gelir aracı yaptırana kadar 2 gün gecti gerci benim sorunlar birike birike Şenol ustayı da bıktırdı ya oda var Allah bin kere razı olsun sizden de ustam dan da sorunları halletti halledemediklerimize de ne yapacagımızı konustuk en azından sayenizde aracı yaptıracagım yer buldum.yalnız dediğiniz gibi gazda gitmiyordu araç lpg ayarı yaptıramadığımız halde herseyi çözdü Şenol abi şimdilik ısındık araca devamına inşallah hayırlı olur. Şenol abinin sayesinde sanayi esnafıyla da tanıstık valla...on numara usta on numara işçilik, tek kötü yan vakit olacak abi cok kalabalık oluyor Allahtan öğretmen evinde yer varmış :p :smiley:.

tekrar tekrar sizlere teşekkürler...

emrahcelasin' Alıntı:
2 gündür Şenol abinin yanındayım ya Allahım bu ne kalabalık bi yer bütün arabalar burayamı gelir aracı yaptırana kadar 2 gün gecti gerci benim sorunlar birike birike Şenol ustayı da bıktırdı ya oda var Allah bin kere razı olsun sizden de ustam dan da sorunları halletti halledemediklerimize de ne yapacagımızı konustuk en azından sayenizde aracı yaptıracagım yer buldum.yalnız dediğiniz gibi gazda gitmiyordu araç lpg ayarı yaptıramadığımız halde herseyi çözdü Şenol abi şimdilik ısındık araca devamına inşallah hayırlı olur. Şenol abinin sayesinde sanayi esnafıyla da tanıstık valla...on numara usta on numara işçilik, tek kötü yan vakit olacak abi cok kalabalık oluyor Allahtan öğretmen evinde yer varmış :p :smiley:.

tekrar tekrar sizlere teşekkürler...

aracınızı güle güle kullanın :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR