Traf(j)ik Kazaları !

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SDC Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 31
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,119
Ynt: Traf(j)ik Kazaları !

Ben de bu videoyu yükleyecektim ama önce bi bakayım dedim belki yüklenmiştir...

Ve tekrar özellikle çocukların öldüğü bölümleri gözlerim dolarak izledim...

Etiketler

İnanılmaz etkiyeyici bir yapım.

Çok gerçekçi olduğundan etkileyiciliği yüksek oluyor.

Sadece can sıkıntısı çabuk unutuyor kendimize hakim olamıyoıruz trafikte ???

http://www.izlesene.com/video/kazalar-yarin-icin-bir-garantiniz-var-mi-_--iste-ibretlik/1468238

http://www.izlesene.com/video/kazalar-araba-kazalar-ilginc-kazalar-komik/306154

Sevtap hanıma konuya göstermiş olduğu hassiyet sebebi ile teşekkür ediyorum.
Ahh ahh 38 yılım böyle olaylarla veya çözmekle geçti çoğu zaman keşke bir çiçekçi veya pastahane işleticisi olaydım diye çokk içerledim. şu insanoğlu neden muzur olan herşeye taliptir anlamak çok zordur.benim de böyle türkiye gündemini aylarca meşgul eden hatta trafik kanunun değişmesine neden olan çok önemli hatıram var ama gelin görünki herşey heryerde yazılmıyor yazılamıyor. ben kısa yazayım siz uzun anlayın: bir aile bireylerine çok iş düşüyor ve en önemli sebeb onlar,iki muzur olan herşeyden imtina etmek, kaçınmak. fakat gelin görünki bu yanlışı isteyen hatta düzelmemesini isteyen yine insanın ta kendisi. yıllardır işyerimin önünde ağlayan o kadar insana şahit oldumki ama trafiğin haline yolda ki gidişlere bakınca çoğuna ne inanıyor nede acıyabiliyorum.

seyyah-34' Alıntı:
Sevtap hanıma konuya göstermiş olduğu hassiyet sebebi ile teşekkür ediyorum.
Ahh ahh 38 yılım böyle olaylarla veya çözmekle geçti çoğu zaman keşke bir çiçekçi veya pastahane işleticisi olaydım diye çokk içerledim. şu insanoğlu neden muzur olan herşeye taliptir anlamak çok zordur.benim de böyle türkiye gündemini aylarca meşgul eden hatta trafik kanunun değişmesine neden olan çok önemli hatıram var ama gelin görünki herşey heryerde yazılmıyor yazılamıyor. ben kısa yazayım siz uzun anlayın: bir aile bireylerine çok iş düşüyor ve en önemli sebeb onlar,iki muzur olan herşeyden imtina etmek, kaçınmak. fakat gelin görünki bu yanlışı isteyen hatta düzelmemesini isteyen yine insanın ta kendisi. yıllardır işyerimin önünde ağlayan o kadar insana şahit oldumki ama trafiğin haline yolda ki gidişlere bakınca çoğuna ne inanıyor nede acıyabiliyorum.

kendileri yapıyorlar yaptıkları kendine olsa oda onları bağlasa yok illa bir yuvaya ateş gibi düşecekler. Allah ne göstersin ne başa versin, uzak tutsun korusun.

3 farklı kamera açısıyla dehşet bir kaza

http://video.mynet.com/albeymeta/Otobanda-Dehset-anlari/462381/fddf1a8048f80288ec89e77785688fcd

demir59' Alıntı:
3 farklı kamera açısıyla dehşet bir kaza

http://video.mynet.com/albeymeta/Otobanda-Dehset-anlari/462381/fddf1a8048f80288ec89e77785688fcd

bu nasıl bir kazadır kasti gibi freni boşaltı her halde hiç yavaşlamadan çarpmış
???

Bana otobanda tren kazası gibi geldi neydi o an. birde kendi yolumuzda sakin sakin gidiyoruz diye rahatız. "Allah korusun" gerçektende.

bu tür videolar bizde de tv de çok sık gösterilse faydası olurmu bilmem...hız çok tehlikeli fakat yavaş (80-90km)araç kullananı pek göremiyoruz yollarda...

fatma_demirel' Alıntı:
bu tür videolar bizde de tv de çok sık gösterilse faydası olurmu bilmem...hız çok tehlikeli fakat yavaş (80-90km)araç kullananı pek göremiyoruz yollarda...

köprüye ogs ye giriyorum yerde 50 yazıyor ben 60 yapıyorum yavaşlıyorum vın yanımdan adam 120 150 ne varsa basmış gelmiş boşuna anlatıyoruz biz boşuna yazıyoruz bu işaretler yazılar insanlar için yapılmış...... arabaya binince kurt adam oluyorlar araç dolunay etkisi yapıyor bazı vatandaşlarımıza malesef zararlarıda sırf kendilerine olsada yanlız nalları dikseler yok illa bir aileye ateş düşürecek bir ananın babanın yüreğini yakacaklar

allah hepimizi bu adamlardan korusun.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR