41 YSF 87 kullanıcısının son içeriği

1. 41 YSF 87

Tucson

Ynt: Tucson hoşbulduk mirkanım..ilerde oda olur inş..
  2. 41 YSF 87

Tucson

Ynt: Tucson arastırmaya devam ediyorum ama hala net ve kesin bir bilgiye ulasamadım..ilginize tekrar tesekkur ederim..
  3. 41 YSF 87

Ford Mustang

Ynt: Ford Mustang plakada yakışmış ELeNor...
  4. 41 YSF 87

Mitsubishi'nin 4x4 Kamyonu Varmış

Ynt: Mitsubishi'nin 4x4 Kamyonu Varmış dragon dedikleri bu değilmiydi acaba..
  5. 41 YSF 87

Volvo 960, BMW 5 Serisi ile Çarpıştırılıyor...

Ynt: Volvo 960, BMW 5 Serisi ile Çarpıştırılıyor... korkunç...keşke diğer acıdan da görüntü olsaydı..
  6. 41 YSF 87

Volkswagen Pick-Up

Ynt: Volkswagen Pick-Up içi hiç güzel olmamış....aracların yeni kokularına bende hastayım..
  7. 41 YSF 87

i30

Ynt: i30 seçim yapmanız zor olucak..i30 güzeldir ama hyundai nin müşteri memnuniyetsizliği sizi biraz üzebilir..
  8. 41 YSF 87

Kia Sportage

Ynt: Kia Sportage şekil olmuş..eline saglık...
  9. 41 YSF 87

Kia Sportage

Ynt: Kia Sportage haklısınız eski kasa sorento kullandım şunu söyleyebilirimki yol tutuşu çok kötü..ucurumdan aşagı atıyordu az daha beni..bunun en buyk sebebi arkadan itişli olması galiba..ama yeni sorentolarda ESP eklenmiş ve virajlardaki yol tutusunu bir nebzede olsa iyileştirdiklerini...
  10. 41 YSF 87

Tucson

Ynt: Tucson önemli değil..ilginiz için tekrar tesekkur ederim..
  11. 41 YSF 87

Tucson

Ynt: Tucson ilginize tesekkurler...adım yusuf..
  12. 41 YSF 87

Tucson

Ynt: Tucson cvbınız için tesekkur ederim...tucsonun orjinal lastikleri 235-60-16...aractan beklediğim bizi ufak tefek çamurda hafif arazide karda bizi yolda bırakmaması...bu arada benim bildiği 4wd lock tusu kapalıyken arac önden çekişli oldugu..ama tam bir bilgiye henuz ulasamadım bu aracın...
  13. 41 YSF 87

Kia Sportage

Ynt: Kia Sportage ilginiz ve cevaplarınız için çok tesekkur ederim...arac 2008 model nisan ayında alındı..normalde sedan bir arac ercih edicektik fakat turkiye yolları malum..aractan beklediğimiz bizi karda mahcup etmemesi ve hafif çamur arazide bizi uzmemesi...asfaltta ise çogu binek araca taş...
  14. 41 YSF 87

Kia Sportage

Ynt: Kia Sportage tam anladıgım söylenemez ama yinede tesekkur ederim..tucsonda ESP ve TCS mevcut.."ayrıca 40km den sonra tucsonda varmı bilmiyorum ESP 4 tekerede müdahale ederek tork aktarımı sağlıyor" demişsiniz..yani 4wd tuşuna basıp 40km hıza kadar %50 %50..40km hızdan sonra ESP yardımı ile...
  15. 41 YSF 87

Kia Sportage

Ynt: Kia Sportage benim en cok merak ettiğim 4X4 çekiş sistemi...bildiğiniz gibi 40km hızdan sonra otomatik olarak 4x2 moduna geciyor..bu sistemin mantıgı nedir..ve artıları eksileri nelerdir...cvplarınız için tesekkurler..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri