__ C J 7 __ kullanıcısının son içeriği

1. __ C J  7 __

Camper Proje Kararsızlığı

Ynt: Camper Proje Kararsızlığı aracın fonksiyonelliğinin azalmaması ve normal zamanda daha rahat kullanılması açısından bence römork daha kullanışlı. kasanın yerine yeniden imal edilecek karavan tertibatı normal kullanımda ve muayenelerde sorun oluşturabilir yada bunların hepsi ruhsata...
  2. __ C J  7 __

Satılık Cj8 Kabin

Ynt: Satılık Cj8 Kabin 3 kapı da dahil mi satıyorsunuz. kabinin nalzemesi sac mı ? ve fiyat olarak istenen rakam nedir ? hyırlı satışlar
  3. __ C J  7 __

İğneada Longoz Kamping 30-31 Mayıs 2015

Ynt: İğneada Longoz Kamping 30-31 Mayıs 2015 çok güzel bir yer iğneada, hele o longoz ormanları.. geçen yıl birkaç günlük gezi düzenlemiştim, hala tadı damağımda. fotolarda güzel videolarıda bekliyoruz
  4. __ C J  7 __

Karşı Tarafın Hasarının Tramerde Görünmesi

Ynt: Karşı Tarafın Hasarının Tramerde Görünmesi karşıdakine 47000 tl hasar verirken kendisinde değişen olmaması bana pek mümkün gelmiyor. ancak Türkiye de yaşıyoruz sigortadan para alabilmek için üç kağıt işleri yapılmış olabilir.
  5. __ C J  7 __

Satılık 70 Model Unimog 404 S

Ynt: Satılık 70 Model Unimog 404 S parça ile alakalı bilgiler niyeti olanlar için cezbedici olmuştur diye umuyorum. jronkonun da resimlerini paylaşırsanız memnun olurum merak ettim. hayırlı satışlar dilerim
  6. __ C J  7 __

Satılık 70 Model Unimog 404 S

Ynt: Satılık 70 Model Unimog 404 S efsanelere olan ilgi kesinlikle azalmıyor ağzımız sulanarak bakıyoruz ;) ancak ustasını ve parçasını bulamama tedirginliği mesafeli durmaya zorluyor. 20000 tl verip CJ ile offroad yapmaktansa unimog ile gezmek kesinlikle daha eğlenceli olsa gerek :D :D
  7. __ C J  7 __

G Wagen Camper & Pickup Nissan Bd30td Engine Swap

Ynt: G Wagen Camper & Pickup Nissan Bd30td Engine Swap arabanın hakkı verilmiş elinize sağlık ;)
  8. __ C J  7 __

Lpg'niz Hangi Marka, Tekrar Suzuki'nize Takar mısınız?

Ynt: Lpg'niz Hangi Marka, Tekrar Suzuki'nize Takar Mısınız? bilgi için teşekkürler. fiyat olarak gerçekten pahalıymış. güle güle kullanmanız dileğiyle
  9. __ C J  7 __

Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Rostov Na Donu

Ynt: Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Kazakistan yaşar bey hayırlı yolculuklar dilerim. bu kadar yol yalnız çekilir mi hocam haber verseydiniz eşlik ederdik ;) Allah emanet olun.
  10. __ C J  7 __

Lpg'niz Hangi Marka, Tekrar Suzuki'nize Takar mısınız?

Ynt: Lpg'niz Hangi Marka, Tekrar Suzuki'nize Takar Mısınız? merak ettim, manifoldun sökülme amacı nedir acaba ? manifoldda tadilat vs. birşey yapılıyor mu ? ve son olarak bu markanın montaj dahil fiyatını da paylaşabilir misiniz ?
  11. __ C J  7 __

1986 Toyota Hilux Ln65

Ynt: 1986 Toyota Hilux Ln65 iç döşeme harika kaporta da gayet güzel görünüyor. tek eksik daha büyük ebat lastik. satışı kesinlikle hızlandıracaktır. ;)
  12. __ C J  7 __

Cj 8 İmi Topluyorum.

Ynt: Cj 8 İmi Topluyorum. ön tekerlerin camber caster açılarını kontrol ettirdiniz mi ? fotoğraf mı şaşırtıyor, göz yanılması mı bilemedim ama ben öyle görüyorum. iyi günlerde kullanman dileğiyle eline ve cebine sağlık ;)
  13. __ C J  7 __

2001-2003 Arası Lr Dıscovery 2 Td5 Yeşil Arıyorum

Ynt: 2001-2003 Arası Lr Dıscovery 2 Td5 Yeşil Arıyorum bu kısmı çok sevdim Umut Bey :) . ikinci el araçta kilometre boya vs. den önce en önemli şey aslında bu nasıl kullanılmış ?? iyi günlerde kullanınız aracınızı
  14. __ C J  7 __

Land Rover Defender Arkasına Motor Taşıyıcı Platform.....

Ynt: Land Rover Defender Arkasına Motor Taşıyıcı Platform..... çok güzel olmuş ellerinize sağlık
  15. __ C J  7 __

Sadece Offroad İçin

Ynt: Sadece Offroad İçin arazi kabiliyetine ve anlatılanlara diyecek birşey yok tabiki ancak almadan önce bir kere kullanmanızı tavsiye ederim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri