Aka kullanıcısının son içeriği

1. Aka

Iveco M23 - M29 Hakkında Bilgi Ve Tecrübesi Olanlar..

Sayın Akdeniz, bahsettiğiniz araçların açık planlarını gösteren bir link ekleyebilirmisiniz.
  2. Aka

Iveco M23 - M29 Hakkında Bilgi Ve Tecrübesi Olanlar..

Selamlar , bu araçla ilgili daha fazla foto ekleyebilirmisiniz, açık plan, işçilik aşamaları, gibi, birde bu aracın boş ağırlığı ve ruhsat iadihap haddi nedir acaba. benimde hala gözüm bu tip bir araçta, ve şu aralar yaş haddinden dolayı fiyatlarıda baya makul gidiyor.
  3. Aka

Desülfatör Kullanan ya da Yapan Var mı?

Bu günlük bu kadar...
  4. Aka

Sabahtan bu saate kadar şarzda kaldı, 13.6 ya kadar çıkabildi, fakat şarz hala devam ediyordu, şarzdan ayırdım, akü voltajı 12.7 de sabit kaldı, ( daha önce 10,7 idi ), sanki aküyü kurtardım gibi, aküde hafif bir ılıma var. diğer günlerde sağlam bir yük bulabilirsem akünün amper deşarz...
  5. Aka

Devreyi görebildiğim kadar yapmaya çalıştım, şu an çalışan hali. buradaki 33r direnç 25w aliminyum gövdeli olursa iyi olacak gibi.
  6. Aka

Devreyi bitirdim, ve çalışıyor, devre ACAR KAPTAN isimli bir kişiye ait, video'yuda 2015 te yayınlamış, kendisi halen hayattamı bilmem, ama her hakkını serbest bıraktığı için devre ve isim vermekte sakınca görmedim. Devre kendi başına bir osilatör olduğu i.in zaten çalışmaması pek mümkün değil...
  7. Aka

Mercedes Karavan

Macera arıyorsanız tam size göre bir araç, bunlardan birini şirkette 2 yıla yakın kullanmaya çabaladık, sanıyorum toplamda 4 ay kullanmışızdır, Faydaları, bulunduğunuz ildeki ilgili tüm tamircilerle dost oluyorsunuz , malzeme satıcıları ilede, ayrıca motor bilginizde gittikçe gelişiyor, herşeye...
  8. Aka

Konuyu hortlatmak istemem ama bir video da şöyle bir devreye rastladım, acaba bunu deneyen varmı, çünki bir arkadaştan 2 adet akü geldi, biri 8.2 diğeri 10.7, bunlar için denemek istiyorum.
  9. Aka

12 V On/off Anahtar Seçimi

Dışarıdan sipariş etmeye değermi bilmiyorum, burada nette ve elektronik malzeme satan yerlerde mevcut.
  10. Aka

Sanıldığı kadar zor bir iş değil, piyasada ( TEK TUŞLA ON/OFF ) diye bir devre satılıyor, 15-20 tl arası, bu kartın üzerinde bir buton, bir röle çıkış ucu, birde artı eksi girişi var. Röle ucuna bir mini röle bağlıyoruz, artı'yı röleden eksi'yi direk olarak lamba gurubumuza bağlıyoruz, sonra...
  11. Aka

Güneş Paneli Ve Akü Hesabı

Bende arazide en uzak cihazın kaç metre ileride olacağını merak ettim.
  12. Aka

Merhaba, ben karavanımdaki uyduruk sistemi anlatayım, arkada alt ve üst ranzanın yatak başlarında ve ön tarafta masa cıvarında birer küçük buton var, bunlar anahtar şeklinde değil zil butonu tipinde, ve koridorda ayak seviyesinde çok zayıf koridor aydınlatmalarım var , her hangi bir butona...
  13. Aka

Mobil Klimaların Isıtma Özelliği

Karavanda mobil klima ile ısınana rastlamadım, daha doğrusu dışarıdan 220 almadan bu pek mümkün görünmüyor. 220 aldıktan sonra ne ile ısıttığı zaten önemli değil. Karavanımda mazotlu ısıtıcı kullanan biri olarak ısınma tavsiyem "karavan sobasıdır" gerçek ısıtmayı bu aletler sağlıyor, diğerleri...
  14. Aka

Bir Karavan Imalat Hikayesi

Şanslıymışsınız, ben o şirketin daha kötü imalatlarınıda gördüm.
  15. Aka

Kayar Kapı Dikkat

Benim araçta böyle bişey var, kapının ön tarafında üst kulağa monteli, ben bunu çocuk için değil hırsız için uygulamıştım, bunu açmadan kapıyı açmak mümkün değil, ayrıca kayar kapıdan gelen tıkırtılarda kesiliyor.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri