aldebaran kullanıcısının son içeriği

1. aldebaran

Gezenbilir Motion Graphic jenerik.

Ynt: Gezenbilir Motion Graphic jenerik. Murat Bey teşekkürler ilginize... http://www.vimeo.com/16566993 Bu grafikler bir site için hazırlanan set. Kastettiğim tam olarak bu görüntülerdeki herşey.
  2. aldebaran

Ynt: Gezenbilir Motion Graphic jenerik. Sedat Bey selamlar. Galiba forum kuralları gereği henüz iletişim kuramıyorum sizinle. Medetsiz Etkinliği'nde olduğum için biraz geciktim kusura bakmayın. Mail adresim: firstalkazar@gmail.com Görüşmek dileğiyle, iyi çalışmalar...
  3. aldebaran

Düşündüm, Gezenbilir için ne yapabilirim diye ve aklıma bir fikir geldi. Gezenbilir'e videolarımızın başında kullanabileceğimiz, 3D Max ve compositing programlarında hazırlanmış bir jenerik yapmak istiyorum(sizler için de uygunsa). Ama bana logonun vektörel hali lazım. Illustator formatında...
  4. aldebaran

Gezenbilir; Niğde - Medetsiz Tırmanış Etkinliği Duyurusu (16 - 17 Temmuz 2011)

Ynt: Gezenbilir; Niğde - Medetsiz Tırmanış Etkinliği Duyurusu (16 - 17 Temmuz 2011) Efe Bey çok teşekkürler.
  5. aldebaran

Ynt: Gezenbilir; Niğde - Medetsiz Tırmanış Etkinliği Duyurusu (16 - 17 Temmuz 2011) İki adet kaska ihtiyacımız var arkadaşlar.
  6. aldebaran

Dağlar Canlıdır

http://vimeo.com/2223918
  7. aldebaran

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhaba. Ben Erman. Uzun süredir siteyi takip ediyorum. Lakin artık aktif olmaya karar verdim. Bilişim sektöründe çalışıyorum ve yaklaşık 5 yıldır web tv projelerinin teknik koordinatörlüğünü yapıyorum. Tırmanış ve treeking ile ilgileniyorum. Tüm...
  8. aldebaran

Aladağlar Slayt

http://youtu.be/F1MvgBasHqA
  9. aldebaran

Ynt: Gezenbilir; Niğde - Medetsiz Tırmanış Etkinliği Duyurusu (16 - 17 Temmuz 2011) 1- Ertürk AŞAR 2- Efe Karaismailoglu 3- Murat Albayrak 4- Çiğdem Avcı 5- Murat Sancak(izmir)(o dönem izin sorunu olmazsa tabi ) ( Olmaz olmaz ) 6- Ömer Adil Kutlu 7- Murat Öz 8- Ö.Faruk DAMA (Ankara) 9-...
  10. aldebaran

Belgesel Filmimize Sponsor

Ynt: Belgesel Filmimize Sponsor Çok teşekkürler Zerrin Hanım değerli yorum ve dileğiniz için.
  11. aldebaran

Belgesel Filmimize Sponsor

çekeceğimiz belgesel film projesi için her koldan destekçilerin desteğini arıyoruz. bu yapıma sponsor olmak ya da gerçek destek vermek isteyen arkadaşlar lütfen bana mail yoluyla ulaşın. proje tüm Türkiye'yi kapsayacak, BBC Planet Earth benzeri bir projedir. test çekimi görüntüleri için linki...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri