Alix kullanıcısının son içeriği

1. A

Yak-54 3D

Ynt: Yak-54 3D Bende Türk Hava Kurumundan aldığım RC Kontrollü Model Uçak kursu sonucunda Üç yıldır Wing Dragon 4 Modeli ile uçuşlarımı yapıyordum. Şimdi Balsa ağacından yapılmış Yak 54 modeline terfi ettim...Bir kaça kez uçuş denemesi yaptım... Çok ta arzu ettiğim sonuçları alamasam da...
  2. A

Keşan - Kipa Elektronik Mağazası Hk.

Ynt: Keşan - Kipa Elektronik Mağazası Hk. yeter artık. bu foruma ve üyelerine saygımdan dolayı artık cevap vermiyorum....
  3. A

Ynt: Keşan - Kipa Elektronik Mağazası Hk. bana özel mesaj atan karga senin ile iletişim kurmak istemiyorum...
  4. A

Ynt: Keşan - Kipa Elektronik Mağazası Hk. sorun değil sayın cincin ben hatalarından ders almasını bilen bir insanım. aslında herkesin dile getirdiği fakat kelimelere dökmediği bir konu var ki o da kipa elektronik mağazası hem pahalı hem de kalitesiz ürünler satıyor. benim konuştuğum buydu...
  5. A

Ynt: Keşan - Kipa Elektronik Mağazası Hk. sayın uçankarga biraz evvel bir tüketicinin durumuna bir taraflarınız ile gülerken şimdi küçük esnaf için bilinçli ve duyarlı olmaktan bahsediyorsunuz... bir esnaf olarak tüketiciye bakış açınız bu ise vay sizden alı veriş eden tüketicilere.
  6. A

Ynt: Keşan - Kipa Elektronik Mağazası Hk. arkadaşlar burda yazdığım mesajlarda genel itibari ile herkes beni suçlu buluyor... fakat bir konu var ki atlıyorsunuz...ben bu ürünü LCD ekranı 3.0 inç olduğu için aldım... ama bu ürünü alırken servis elemanları bana kullanma imkanı sunmadılar... eve...
  7. A

Ynt: Keşan - Kipa Elektronik Mağazası Hk. arkadaşlar öncelik ile bu ürünler 1.%50 fazla daha pahalıya satılıyor. 2.ben tüketiciyim.ürünlerin en modernine en iyisine layıkım. 3.bir firma müşteri memnuniyetini önde tutuyor ise müşterisini her zaman piyasada ki en iyi ürün ile buluşturmalı. 2009...
  8. A

Nikon Coolpix S230 10.0MP Dokunmatik Ekran

Ynt: Nikon Coolpix S230 10.0MP Dokunmatik Ekran yukarda makine ile çekilmiş fotograflar var. ilgilenen arkadaşlar bana mail atabilirler. telefon edebilirler. ürün kipa keşan mağazasından 20 gün önce alınmıştır. 309 TL sına aldım...ilgilenenlere 210TL ye vereceğim. saygılarımla...
  9. A

Nikon Coolpix S230 10.0MP Dokunmatik Ekran

Sıfır kar ile satıyorum.20 gün önce aldığım NIKON COOLPIX S230 10.0MP DOKUNMATİK EKRAN dijital fotograf makinasını satıyorum. Türkçe Menü 10 Megapiksel Çözünürlük EXPEED Görüntü İşlemci 3 inch Geniş ve BerrakDOKUNMATIK TFT LCD Ekran İso 2000 Hassasiyete Kadar Görüntü...
  10. A

Ebay'den Alışveriş Yapmak İçin Gerekli Tüm Bilgiler; Resimli ve Detaylı Anlatım

Ynt: Ebay'den Alışveriş Yapmak İçin Gerekli Tüm Bilgiler; Resimli ve Detaylı Anlatım Uğur bey elinize sağlık bu bilgileri paylaştığınız için...Gümrük mevzusuna kafam takıldığı için çekincelerim vardı ama biraz daha rahatım şimdi...
  11. A

Keşan İzcilik

Ynt: Keşan İzcilik Edirne Beyazıd Külliyesi
  12. A

Keşan İzcilik

Ynt: Keşan İzcilik ben Ali MİLLİ. Adana usulü soğan salatası...
  13. A

Keşan İzcilik

Keşan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi İzcilik Kulübünün Edirne Gezisi.
  14. A

keşan kipa elektronik mağazından aldığım samsung dijital fotograf makinasını aldıktan sonra 7 gün içinde memnun kalmadığım için geri vermek istedim. müşteri hizmetlerinden elektronik ürünlerde önce iade olmadığı söylendi.daha sonra servise yollayacakları söylendi.servise yolladılar.servisin...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri