altugg kullanıcısının son içeriği

1. altugg

Eymir De Balık Tutmak Ve Kamp Yapmak Hakkında Bilgi!!!

Eymir'de bu aralar her şey yasak :(
  2. altugg

3-4 Günlük Kamp Için Ekipman Önerisi

Ben çok yaşarım o yüzden bu malzemelerin yanında, "eyvah ..... unuttuk" dememeniz için ufak bir liste paylaşıyorum :) Umarım işinize yarar. Kamp Malzeme Listesi Ankara'dan sevgiler.
  3. altugg

Uludağ Bushcraft Yapımı?

Bushcraft için - ilk denemenizse - gerber bıçağınız yeterli olacaktır. Fakat bushcraft'a en uygun bıçak bu da değildir, üstteki resimde paylaştığınız da. Eymen kardeşim şurada bu konuda bir yazı hazırlamıştı: Doğa ve Kamp İçin En Uygun Bıçak Türü Ek olarak ip ve budama testeresi de...
  4. altugg

Kamp Yemek Seti Önerisi

Bilgi için teşekkürler.
  5. altugg

Uludağ Kocayayla Kampı Ve Gelemiç Köyü Şenliği

Arkadaşlar merhaba, uzun süredir gezenbilir'de yazamamıştım. Devamsızlığım için özürlerimi sunuyorum :) Bizim kamp keyfi ekibi durmadı geziyor, etkinliklere katılıyoruz. En son da Uludağ Kocayayla'da bir kamp yapıp, peşinden Gelemiç Köyü Şenliğine katıldık. Görüp yaşadıklarımızı blogumuzda...
  6. altugg

Babalar Çocuklar Kampı

tabii ki ticari :) Kim hayrına o kadar çadır, yiyecek, tesis hazırlayıp, oyun üretim gece boyunca bedavaya uykusuz kalır? :D Bir baba olarak kurban olurum ben öyle ticariye :)
  7. altugg

Babalar Çocuklar Kampı

Tekrar selam, Yılın son Babalar - Çocuklar kampı 19-20 Eylül'de olacak. Detaylar sitesinde. http://babalarcocuklarkampi.com/
  8. altugg

Outdoorilan.com

9. altugg

Outdoorilan.com

İlk miymişiz! Heyoo! :D Hadi bol ilan olsun da ben de birşeyler alacağım ;)
  10. altugg

Likya Ile Ilgili Sorularım

Şimdiden iyi yolculuklar. Bol fotoğraf çekin lütfen. Ben de Nisan sonu veya mayıs başı Fethiye-Kaş yürüyeceğim.
  11. altugg

EMRULLAH ALP tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Bunları göz önünde tutarak rota ve menzillerimi ayarlayacağım :)
  12. altugg

Buyrun, her görüşe - tavsiyeye açığım :)
  13. altugg

Likya Yolu Uzamış Mı?

voyyager'ın bahsettiği durumu ben de çok duydum. Dikkat etmek gerek.
  14. altugg

Outdoorilan.com

Kamp Keyfi facebook sayfasında duyurmuştuk :)
  15. altugg

Outdoorilan.com

Destekliyorum!

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana