Ayalcinn kullanıcısının son içeriği

1. Ayalcinn

1982 Series 3 Swb Adanadan Selamlar Ve Ondan Sonra Yapılanlar

Abi yardıma her zaman hazırım bir an önce toparlayalım kış gelmeden:))
  2. Ayalcinn

Land Defender Ne Kadar Yakıt Tüketiyor

Ynt: Land Defender Ne Kadar Yakıt Tüketiyor Direk karbüratörcüye gidilmesi gerekir ustalar yanlış anlamasın 4 tane usta gezdim karbüratöre ayar veremedi adanada.En son tavsiye üzerine karbüratörcü İbrahim Ustaya gittim ve arabama tekrar aşık oldum yoksa arabadan soğumuştum 100kmye 100tl lik tüp...
  3. Ayalcinn

Satılık Çıkma 3,5 V8 Motor Arıyorum

Ynt: Satılık Çıkma 3,5 V8 Motor Arıyorum Langona merhabalar motor parça halinde satılacak ise üst silindir kapak fiyatı nedir acaba?
  4. Ayalcinn

Ynt: Land Defender Ne Kadar Yakıt Tüketiyor Ayrıca karbüratör tamir ayarından sonra 3. viteste 100ü çok rahat görebiliyorum,öncesinde 5. viteste zar zor 100 ü görürdü ve yakıt tüketimi 100kmde 45 lt lpg tüketirdi.Bu arada araç 94 model 3.5v8
  5. Ayalcinn

Ynt: Land Defender Ne Kadar Yakıt Tüketiyor Stromberg karbüratörlere verilen ayar sonucu 100 km de 16lt lpg tüketim ;D ;D
  6. Ayalcinn

1982 land rover series 3

Ynt: 1982 Land Rover Series 3 Nicki yanlış yazmışım kusura bakmayın Foremost olacaktı :)
  7. Ayalcinn

1982 land rover series 3

Ynt: 1982 Land Rover Series 3 Konuyu en başından okudum çok güzel bir konu olmuş herkesin emeğine sağlık.Forecast adanada oturuyorsun heralde bende 110 defender aldım ama iyi bir usta bulamadım adanada yardımcı olabilirmisin acaba bana.
  8. Ayalcinn

Defender 1. ve 2. Viteste Neden Vuruntu Yapar ?

Ynt: Defender 1. Ve 2. Viteste Neden Vuruntu Yapar ? Konuyu hortlatıcam birazcık ama Adanada usta arıyorum Forecast bir usta bulabildiniz mi acaba?
  9. Ayalcinn

defender ile ilgili detaylı bilgiler içeren cd isteyene yardımcı olunur

Ynt: Defender İle İlgili Detaylı Bilgiler İçeren Cd İsteyene Yardımcı Olunur Yaptığınız yardım gerçekten takdire şayan çok teşekkürler bende 3.5 benzinli olanını rica etsem, abdullahyalcin@yandex.com Şimdiden teşekkürler
  10. Ayalcinn

2000-2001 Crv Arıyorum

Ynt: 2000-2001 Crv Arıyorum Lpg de 300-350 mi yakıyor bende 98 model var 400 ün altına inemedim araca acaba ekstra birşeyler yaptırdınızmı?
  11. Ayalcinn

98 Model Cr-v Yakıt Problemi

Ynt: 98 Model Cr-v Yakıt Problemi ilave vitese sarsıntısız geçiyor herhangi bir sıkıntı olmuyor hatta 2400 devirde 100 km hız ile gidilebiliyor bende zaten ilave vites geçişinden sonra ayağımı sabitliyorum 5 - 10 km gittikten sonra ufak bi sarsılma ile 2800-3000 devire çıkıyo aynı hızda aynı...
  12. Ayalcinn

Ynt: 98 Model Cr-v Yakıt Problemi http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=83931.0 arkadaşlar bu yazıyı sonuna kadar bi okursanız neden böyle dediğimi anlarsınız lpg de 11-12 litreden bahsediyorlar.
  13. Ayalcinn

Arkadaşlar Merhaba 98 model CR-V aracımı lpg li olarak aldım. aracı satan arkadaşa yakıt durumunu sorduğumda şehir içi km de 35 krş yaktığını söyledi bende tabi ki inandım 1 hafta 2 hafta geçti arabaya alışma süreci dedik lpg de 17-16 litrenin altına inemedik sonra bi honda ustasına gösterdim...
  14. Ayalcinn

Honda HR-V

Ynt: Honda Hr-v Arkadaşlar merhaba 1998 model honda crv aldım bilmiyorum iyi mi yaptım kötümü.Aldıktan 1 hafta sonra aracı çamurda bi deneyeyim dedim çamurda arkadan bi uğultu gelmeye başladı korktum aracı yavaşça çamurdan çıkardım hemen internette araştırma yaptım 4x4 e geçtiğinde uğultu sesi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,134
Kaydolan Son Üyemiz
mertm

SON KONULAR

Geri