aydoner kullanıcısının son içeriği

1. aydoner

2018 Rota Moskova

2. aydoner

Hatay Offroad: İskenderun / Müftüler-Kozaklı Orman Yolu - Keşif (18 Eylül 2011)

Ynt: Hatay Offroad: İskenderun / Müftüler-Kozaklı Orman Yolu - Keşif (18 Eylül 2011) Arkadaşlar bundan sonraki gezilerinizde aracınızda boşluk olması durumunda ben 13 yaşındaki oğlum katılmak, aranızda bulunmak, o güzel heyecanı yine yaşamak istiyoruz. Davetlerinizi esirgemezseniz sevinirim...
  3. aydoner

Gezenbilir Amanoslar Fırnız Uzunçam Büyük Tozlu Tanzıt Yaylaları Offroad Gezisi (23 Mayıs 2010)

Ynt: Gezenbilir Amanoslar Fırnız Uzunçam Büyük Tozlu Tanzıt Yaylaları Offroad Gezisi (23 Mayıs 2010) hocam telsizler özellikle neme karşı oldukça dayanıklı imal edildiğinden çalışması da gerekirdi doğrusu, hatta bazı modeller GPS cihazları gibi suya batmayıp yüzer. Bu arada yeni yollar için...
  4. aydoner

Gezenbilir Amanoslar Fırnız Uzunçam Büyük Tozlu Tanzıt Yaylaları Offroad Gezisi (23 Mayıs 2010)

Ynt: Gezenbilir Amanoslar Fırnız Uzunçam Büyük Tozlu Tanzıt Yaylaları Offroad Gezisi (23 Mayıs 2010) hocam telsizler özellikle neme karşı oldukça dayanıklı imal edildiğinden çalışması da gerekirdi doğrusu, hatta bazı modeller GPS cihazları gibi suya batmayıp yüzer.
  5. aydoner

Ynt: Gezenbilir Amanoslar Fırnız Uzunçam Büyük Tozlu Tanzıt Yaylaları Offroad Gezisi (23 Mayıs 2010) Gerçekten sizlerle olmak isterdim ya, sorması ayıp çamurlu suya ne düşürdünüzde ellerini daldırmış arıyor arkadaşlar?
  6. aydoner

Gezenbilir Hatay Grubu; Fırnız Kartalalanı Kazıklı Yaylaları Offroad Gezisi (13 Şubat 2011)

Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; Fırnız Kartalalanı Kazıklı Yaylaları Offroad Gezisi (13 Şubat 2011) Bu arada off-roadçu arkadaşlar, elim, ayağım, belim ağrıyor, pilota ihtiyacım var diyenler; çamurda, yağmurda süper performans gösteren biri olarak çok meşgul değilsem, ölmeyecek durumda isem...
  7. aydoner

Gezenbilir Hatay Grubu; Fırnız Kartalalanı Kazıklı Yaylaları Offroad Gezisi (13 Şubat 2011)

Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; Fırnız Kartalalanı Kazıklı Yaylaları Offroad Gezisi (13 Şubat 2011) Gezi süperdi, daha denilecek birşey bulamıyorum. Bu hayat tarzına yatay geçiş yapacak imkanlara henüz sahip değilim ama yinede nazik(!) davetlerinizi beklediğimi belirtir, kalbim gönlüm sizlerle...
  8. aydoner

Hamok-Hatay Gezenbilir Ortak Offroad Etkinliği...

Ynt: Hamok-Hatay Gezenbilir Ortak Offroad Etkinliği... Harika bir gün, harika arkadaşlıklar edindiğim, hoş zaman geçirdiğim bu güzell etkinlik için herkese çok teşekkür ediyorum. Ümid ederim bir sonraki off-road için yine davet edilirim. Tüm arkadaşları selamlıyor, tüm farklılıkların arkada...
  9. aydoner

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Ben Recep, orman mühendisiyim, devlet memuru olarak en dik yokuşlara gerek off-road, gerekse trekkingle tırmanmaya çalışıyorum. Hayatın en dik tepelerine... Bitki, tabiatın okunması konusunda uzmanım diyebilirim. Selamlar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,480
Kayıtlı Üye Sayımız
172,134
Kaydolan Son Üyemiz
mertm

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri