BARBOSSA kullanıcısının son içeriği

1. B

Doldurulabilen Gaz Kartuş Yok Mu?

sohbete biraz geç katıldım ama neyse çakmak gazını kamp ocağına doldurursanız masrafı azaltırsınız hemde çok ama çakmak gazları sadece bütan'dır kamp ocağı kartuşları ise bütan-propan karışımıdır daha iyi yanar yüksek irtafa sorun çıkarmaz ben aliexpress'de şöyle birşey gördüm 2lt tüpün 450gr...
  2. B

Su Geçirmez Ceket (ankara)

su geçirmez özelliğinimi kaybeder yoksa cırt cırt ,fermuar ,dikiş gibi özelliklerinimi kaybeder 3 yıllık bir ceketim var gore-tex sadece1 faaliyette giyildi 1 kere su gördü oda azdı dolapta durdukça özelliğini kaybedermi yoksa 5 yıl sürekli kullanıldıkçamı
  3. B

Su Geçirmez Ceket (ankara)

Ben ankara'da yaşıyorum ve gore-tex softshell ceketim var cırt cırtlarını yeniletmem lazım ankara'da dağcılık/kampçılık ürünleri üzerine terzi varmı cırt cırtlarını değiştirebilecek ve dikiş yaparken su geçirmezlik özelliğini bozmayacak yada kendim cırt cırt alıp terziye versem onlar yaparmı ve...
  4. B

Ankara'da Dalış Malzemesi Satan Yerler

Ankara'da serbest dalış için amatör palet , kurşun ağırlık ve maske satan yer arıyorum decathlon gibi başlangıç seviyesi ürünler , suda bana itiş gücü sağlasın kırılmasın yada kopmasın yeter online bir kaç yere baktım ama güvenilir değildi detaylı bilgi yoktu ve deneyip almak istiyorum...
  5. B

Kastamonuda Kamp Alanı Tavsiyesine Ihtiyacım Var

Merhaba , Kastamonuya yakın otobüs veya dolmuşla gidilebilecek 1-3 gün kamp yeri arıyorum küre dağları milli parkına gitme planım vardı ancak ateş yakılmasının yasak olduğu ve galiba kampa yasak olması olduğu içi kamp planım yok oldu beki birgün yürüyüş için giderim . Şimdi kastamonuya yakın...
  6. B

Ankara kamp bölgeleri

yakın zamanda 2-3 günlük kampa gitmek istiyorum ve ankara yakınlarında bolu,kastamonu, gibi yakın bi yerlerde 10-15 km arası değişen bildiğiniz doğal kamp yapmaya elverişli yer tavsiyesi verebilecek olan varsa sevinirim ve tabiki yol talimatlarıyla.
  7. B

Küçük ama etkili kullanışlı kamp ocağı

http://www.youtube.com/watch?v=hQi365cks-I&feature=BFa&list=UUR-_7rycm4J1KN8H5kd1oMg Diğerlerinin aksine kola kutusu kullanmayan ama daha etkili kamp ocağı ayrıca ana maddeyi bir hırdavatçıdan rahatlıkla bulabiliriz. Saygılar
  8. B

Ankara yakınlarındaki kamp yapılabileck yerler

Ankara civarında kamp yapmaya uygun bölge arıyorum ama yanlış anlaşılmasın belirli bölge içerisinde deyil hani bu karavan ve çadır parkurları olur wc filan hertürlü ihtiyacınız olur benböyle bir yerden bahsetmiyorum yerleşme yerlerine uzak elektirik olmayan 2-3 gün arası kamp...
  9. B

Nasıl Kamp Yapılır ?

herkeze merhaba ben 16-17 yaşında kampa gitmek isteyen bir kişiyim kamp eşyalarım varekipmanlarım tamam. beni etkileyen herhangi bir eksiklğim yok o tempoyu kaldırabilirim hiç gitmedğim halde yeteneğim var (çadırı ilk aldığımda kurdum çok çabuk kavrayan bir kişiyim)...
  10. B

yurt dışından ok-yay getirme

yakın zamanda ingiltereye gidecem ve ok veya arbalet almayı düşünüyorum iyi bir marka biliyomusunuz av için kullanılan askeri tip 200 pound'u geçmeyen ama menzili ve kuvveti iyi olan ok veye arbalet (crossbow) almak istiyorum ve bunları gümrükten nasıl geçirtebilirim mesela katana kılıcı almayı...
  11. B

Kampta Kullandığımız Malzemeler

;DKAMPTA EN ÖNEMLİ ŞEYLERİ SIRALARSAK ÇANTA, ÇADIR ,MAT, UYKU TULUMU,PUSULA,BIÇAK,BALTA...... DAHA UZAR GİDER BU MALZEMELERİ UCUZLARI DA PAHALILARIDA VAR UCUZ BİRŞEYİ ALIP DA UCUZA ALDIM DİYE SEVİNMEK ÇOK YANLIŞ ÇADIRINIZIN ORMANIN ORTASINDA YIRTILDIĞINIZI DÜŞÜNÜN İLLA PAHALI OLCAK DİYE BİŞEYY...
  12. B

Doğada Su Bulma

DOĞADA SU BULMA TEKNİKLERİ Hayatta kalma mücadelesinde su kadar önemli başka bir şey yoktur. Vücudumuzun % 70’ i sudur. Bir insan düzenli ve minimum oranda su almaz ise, o insanın hızlı ve verimli olması beklenemez. Bir insanın iklime, doğadaki aktivitesine ve ortam ısısına bağlı olarak her gün...
  13. B

Çadırda Korunmak

Ynt: Çadırda Korunmak AYI AÇSA ÇANTANIZDAKİ YİYECEKLERİ KURCALAR ZATEN HAYVAN KENDİNİ TEHLİKEDE HİSSETMEDİĞİ ZAMAN SALDIRMAZ TABİ ÇOCUĞU VARSA BİRAZ TIRSIN ONU KORUMAK İÇİN HERŞEYİ YAPAR EN İYİSİ KAMPA GİDERKEN KURUSIKI SİLAH ALMAK TEHLİKELERE KARŞI ;D ;D
  14. B

Çadırda Korunmak

Ynt: Çadırda Korunmak AYI AÇSA BÜYÜK İHTİMALLE ÇANTANIZI KARIŞTIRIR DOĞAL OLARAK YİYECEK VAR ZATEN SİZ HAYVANA ZARAR VERMEDİKÇE HAYVAN DA SİZE ZARAR VERMEZ KENDİNİ TEHLİKEDE HİSMEDİKÇC SALDIRMAZ AMA ÇOCUĞU VARSA TIRSIN ÇOCUĞUNU KORUMAK İÇİN HERŞEYİ YAPAR AMA KAMPA GİDERKEN KURISIKI SİLAH ALMAK...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri