BBOYTED kullanıcısının son içeriği

1. BBOYTED

Kopan tampon adamı öldürecekti

Ynt: Kopan Tampon Adamı Öldürecekti dsi de çalışan bir işçinin çelik halat kopması sunucu öldüğünü biliorum uzak durmalıyız allah rahmet eylesin
  2. BBOYTED

UNİMOG

Ynt: Unimog hayırlı olsun diyelim
  3. BBOYTED

Wolf jant ariyorum

Ynt: Wolf Jant Ariyorum takip
  4. BBOYTED

Land Rover Fotoğrafları

Ynt: Land Rover Fotoğrafları böyle olması daha iyi :) çamurda ileri geri zorlarken çok avantajlı aksi takdirde bu tip lastikler tersi yönde hiç tutunma sağlıyamıyorlar.
  5. BBOYTED

Land Rover Fotoğrafları

Ynt: Land Rover Fotoğrafları Ön lastikleri bilerekmi ters yaptın kardeşim, hatlar belli olunca ortaya daha güzel çıkmış.
  6. BBOYTED

Süspansyon spacer ları hakkında

Ynt: Süspansyon spacer ları hakkında Teflon aslında birnevi plastik bir mağzemedir. Hırdavatçılarda farklı çaplarda 3-4 metre boyutlarında bulabilirsin.
  7. BBOYTED

Land Rover Fotoğrafları

Ynt: Land Rover Fotoğrafları defender 20 inch range rover jantı yakışmıyorsa söyleyin hani ;D
  8. BBOYTED

Land Rover Fotoğrafları

Ynt: Land Rover Fotoğrafları defender orjinal jant çeşitleri
  9. BBOYTED

Land Rover Fotoğrafları

Ynt: Land Rover Fotoğrafları merhaba Onat sollamı çiziyorsun resimleri bende kurşun kalemle güzel tasarımlar yapıyorum sağla çizdiğim için hiçbir zaman ilk resmin boyutunu yakalayamam. Güzel tasarım.
  10. BBOYTED

Beni oku (read me)

Ynt: Beni oku (read me) Acaba bizlerde kırmızı kalemle çarpı atanlardanmıyız, metini okuyan hiç kimsenin kendini o konumda gördüğünü zannetmiyorum
  11. BBOYTED

Beni oku (read me)

Arkadaşlar bugün bir yerde güzel bir yazı gördüm gerçek veya hikaye olduğu önemli değil ama çok doğru yazılmış bir yazı sizlerlede paylaşayım dedim. Hindistan da çok ünlü bir ressam varmış. Herkes bu ressamın yaptıklarını kusursuz kabul edecek kadar beğenirmiş ve onu 'Renklerin Ustası'...
  12. BBOYTED

Gördüğüm en iyi Defender

Ynt: Gördüğüm en iyi Defender benimde rot kolunu koruma stili hoşuma gitti.
  13. BBOYTED

Ahşap Defender Torpido Yapımı

Ynt: Ahşap Defender Torpido Yapımı Metal mağzeme bilgim var ama ahşap bilgim zayıf farklı bir dal yani çeşitli ağaçlar bunların ömürleri farklı hepsi. Su görmediği sürece sıkıntı yok galiba biz bunu araç içerisinde kullanacağımız için tek zararlı etken güneş. Güneş ağaca zarar vermez ama yapmış...
  14. BBOYTED

4x4 toros olur mu? olur :)

Ynt: 4x4 toros olur mu? olur :) Ben aradım bile ulaşılamıyor ;D ne meraklıymışız beeee ;D
  15. BBOYTED

bu uygulama ne işe yarıyor

Ynt: bu uygulama ne işe yarıyor Herkeze teşekkürler Nakturk ün yorumu daha yattı kafama birazdaha rahatım şimdi :D

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri