Bekbar60 kullanıcısının son içeriği

1. Bekbar60

Bajaj Domİnar 400

Hayırlı olsun keyifli sürüşler
  2. Bekbar60

Duster ile Karlı Bir Gezi ve BF Goodrich Performansı

Ynt: Duster ile Karlı Bir Gezi ve BF Goodrich Performansı Valla arkadaşlar tek kelimeyle helal olsun diyorum,genç yaşta kahvehane yada batakhanelerde vakit kaybedenleri düşünüyorumda,sizin gibi doğayla içiçe olan gençleri gördükçe tekrar HELAL size.Saygılarımla
  3. Bekbar60

yurt dışından ok-yay getirme

Ynt: yurt dışından ok-yay getirme Yav kardeş ya gerçekten mevzuatı bilmiyosun ya bizi kekliyosun,arbalet mi getirecen stringer füzesi getir gümrükten daha rahat geçirirsin
  4. Bekbar60

Osmanlı Yayı

Ynt: Osmanlı Yayı arkadaşlar,artık bahsi geçen Yaya artık Osmanlı yayı demesek olmazmı,bu Türk yayıdır,ve Osmanlıyla ilgisi olmayan Türk toplumları tarafında geliştirilmiştir,mesela ben karaçay Türküyüm.Karaçaylar'ların Ataları Hun Kıpçak boyundandır ve aynı yayı kullanmışlardır hatta...
  5. Bekbar60

ford raptor

Ynt: ford raptor ;D ;D ;D ;D ;D ;D
  6. Bekbar60

Av ve Doğada Lada Yeterli Olur mu?

Ynt: Av ve Doğada Lada Yeterli Olur mu? haa şunuda söylemeden geçmeyim,evelallah doğadada yeterinden fazlada güçlüdür,adamı yolda komaz. ;) ;) ;) ;)
  7. Bekbar60

Av ve Doğada Lada Yeterli Olur mu?

Ynt: Av ve Doğada Lada Yeterli Olur mu? aytaç bey,gerçekten samimi olarak akıl danışıyorsanız,yaklaşık 27 yıllık avcılık hayatım var ve yaklaşık 12 yıl niva kullandım,bir kere bagajı zaten cliodan daha küçük,niva yı kötülemiyorum ama Avcılık için üretilmediği kesin köpeği sığdırırsın tüfek...
  8. Bekbar60

2.2 dti sport tavsiyeleriniz

Ynt: 2.2 dti sport tavsiyeleriniz Neyse aldık artık,yinede sağolun
  9. Bekbar60

Ynt: 2.2 dti sport tavsiyeleriniz Demek kimsenin tavsiyesi olmayacak
  10. Bekbar60

ŞNORKEL...YAPTIM OLDU YADA OLDU

Ynt: ŞNORKEL...YAPTIM OLDU YADA OLDU olmuş olmuş filtre bağlantısı varmı görüntümü
  11. Bekbar60

selam arkadaşlar,uzun yıllar niva yaklaşık 8 aylık duster kullanıcısıyım.öyle ağır off road falan yapmıyorum düzenli ava ve balığa gitmekteyim yaşadığım coğrafya bol çamurlu 4 çekersiz sıkıntı oluyor ama Duster sanki biraz şehirli gibi geldi,fronterayla ilgilenmeye başladım,dizel oluşu kısa şasi...
  12. Bekbar60

TOYOTA Hılux 2.5 Adventure Modifikasyonu

Ynt: TOYOTA Hılux 2.5 Adventure Modifikasyonu Araçlar güzel arkadaşlar,güle güle kullanın.allah utandırmasın.
  13. Bekbar60

GÖRÜNTÜ AMAÇLI KULLANILACAK TELSİZ ANTENİ ARANIYOR

Ynt: GÖRÜNTÜ AMAÇLI KULLANILACAK TELSİZ ANTENİ ARANIYOR Nasıl yani ??? ??? ???
  14. Bekbar60

Dacia Duster Sahipleri Listesi

Ynt: Dacia Duster Sahipleri Listesi Evet ilginçtir,2 ay önce Almanyadaydım Duster satışları patlamış durumda Almanlar rağbet ediyor
  15. Bekbar60

Dacia Duster Sahipleri Listesi

Ynt: Dacia Duster Sahipleri Listesi Arkadaşlar beni unuttunuz.7 ay oldu Duster alalı ava balığa kampa heryere gittim şıkır şıkır.Yıllarca Nivayla çile çekmişim meğer.110 bg.laurette

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri