bhdrslck kullanıcısının son içeriği

1. bhdrslck

1.6 Suzuki Vitara Jlx Hakkında Bilgi ?

Ynt: 1.6 Suzuki Vitara Jlx Hakkında Bilgi ? Merhabalar. Ben bu yaz 1993 model enjeksiyonlu model 1.6 klx aldım. Uzunn araştırmalar sonucu motorkaporta olarak diri bir araç buldum. Klima hid.dreksiyon 4 cam otomatiği 1993 araç için oldukça lüks. Üzerinde 235 taban lastik var. Tam kırımda...
  2. bhdrslck

Amanoslar Gezimiz Sincan Köyü,bükünsuyu,seydihan Dağı

Ynt: Amanoslar Gezimiz Sincan Köyü,bükünsuyu,seydihan Dağı Başkanım 93 vitara aldım 5 kapılı. Yakınlarda gezi olursa katılmak isterim..
  3. bhdrslck

Amanoslarda Eski Yola Yeni Bir İz Daha

Ynt: Amanoslarda Eski Yola Yeni Bir İz Daha Menderes Bey çok güzel bir paylaşım olmuş. Teşekkürler.
  4. bhdrslck

DUSTER CHIP INANILMAZ GÜZEL

Ynt: Duster Chıp Inanılmaz Güzel İskederun'da olmaz ama en azından Adana-Mersin-Gaziantep ki yakın yörelerde uygulayan firma var mıdır?
  5. bhdrslck

Bu Gün Motorun İçin Ne Yaptın

Ynt: Bu Gün Motorun İçin Ne Yaptın İşe giderken yanından geçtim ve çadırı kaldırıp selam verdim :)
  6. bhdrslck

Yamaha Virago 1100 yardım

Ynt: Yamaha Virago 1100 yardım Bir kaç ay önce 98 model 1100 için baya niyetlenmiştim. Eşimde çok beğenmişti. Ama nasip olmadı. Daha doğrusu chopper'a geçiş için sizin gibi radikal bir karar alamadım. Araştırmalarımda makina konusunda 'kolay kolay bozamazsın' dediler. Ancak yakıt konusu fazla...
  7. bhdrslck

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? 98 model Suzuki TL 1000 S Alalı 1 ay kadar oldu. Torku,sesi,ivmelenmesi muazzam.
  8. bhdrslck

Amanoslar yandı

Ynt: Amanoslar yandı Teşekkürler, TEMA ve birkaç özel kuruluşla görüşmeye başladım. İlereme durumunu buradan paylaşacagım. Amacım katılımı artırarak gençleri bilinçlendirmek. Umarım gerçekeşir..
  9. bhdrslck

Kemik Kanseri Konusunda Yardım

Ynt: Kemik Kanseri Konusunda Yardım Büyük geçmiş olsun, acil şifalar dilerim. Arkadaşlarıma soruşturayım bende, umarım faydası olabilecek birşeyer bulabiliriz.
  10. bhdrslck

İğneada'ya Nükleer ve Termik santral istemiyoruz.

Ynt: İğneada'ya Nükleer ve Termik santral istemiyoruz. Nükleer santrale direk karşı degilim fakat neden güzelligi korunması gereken yerlere yaparar anlamış degilim. Orada çalışanlara manzara ve temiz hava saglamak için mi? Yoksa el degmemiş yer kalmasın burayıda biz kirletelim diye mi?
  11. bhdrslck

Amanoslar yandı

Bilindigi üzere kısa bir süre önce İskenderun Amanos daglarında feci bir yangın çıktı. Hergün balkona çıkıp yanmış agaçların bıraktıgı acı manzarayı görünce içim kan agıyor. Konuya ilgili topic göremedim ve harekete geçmek için beklemeye gerek yok diye düşünüyorum. Tüm gezenbilir üyelerini...
  12. bhdrslck

Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Projesi

Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Projesi Yüreginize saglık. Topigi daha önce görmedigim ve katkı saglayamadıgım için çok üzgünüm. Karsta görev yapmış ve bölgeyi azda olsa tanıyan birisi olarak yapılanların çok anlamlı odugunu düşünüyorum. Saygılarıma,
  13. bhdrslck

Kullanılmış Motosiklet Almanın İpuçları

Ynt: Kullanılmış Motosiklet Almanın İpuçları Ayenen öyle zaman çabuk geçiyor.
  14. bhdrslck

İskenderun Civarında Kamp Alanı Tavsiyesi

Ynt: İskenderun Civarında Kamp Alanı Tavsiyesi iskenderun ağaçları kül oldu ve güvenlik tehlikesi mevcut :(
  15. bhdrslck

Yıldırım Fotoğrafları

Ynt: Yıldırım Fotoğrafları Güzel yakalanmış, tebrikler

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana