bibilen kullanıcısının son içeriği

1. B

Eveeet, Ben De Niyeti Bozdum. Kendi Karavanımı Yapacağım.

Teşekkür ederim. Tarihi bir mekanı gezerken bakıp geçmek bana yetmiyor, her yerini gezmek özellikle de dokunmak isterim, orada vakit geçirmek isterim, ancak öyle havasını soluyunca bir anlamı oluyor benim için.
  2. B

Evet benim fikrim de dediğiniz gibi şekiilendi. 3-5günlük turlarıma çare olabilecek bir karavan başlangıçta işimi görecek. Öğrendikçe ve yaşadıkça karavan düzenini oturturum ve o zaman uzun yolculuklara çıkarım. 1.Faz: yatak, su, tuvalet-duş. Yükseklik ve havalandırma uyarınızı kesinlikle...
  3. B

Hyundai Country Karavan Yapımı

merhaba, devam eden maceranızı tek tek okudum, devamını da takip edeceğim. sizin biraz titiz olmanız, aracın biraz işinin olması sizi fazladan yormuş. bunlar değerli tecrübeler oldu benim için. takipteyim. kolay gelsin.
  4. B

Öncelikle bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar bu işin kolay olmadığını bildikleri için haklı olarak gülümsemiş olabilirler. Gerçekten de zor bir iş her baba yiğidin harcı değil, bir çok ayrıntı var, bir çok insanla çalışmak gerek, dürüst adam bulmak iş bilen adam bulmak zor, hepsinden önemlisi...
  5. B

teşekkürler yani tam zamanlı bir işim yok onu vurgulamak istedim 6da. o yüzden zamanım var demek istedim. şimdi tam zamanlı çalışan bir insan için böyle bir şeye soyunmak çok zor.
  6. B

Sonunda ben de niyeti bozdum. Kendi karavanamı yapacağım. Benim zaten pandemiden önce karavan düşüncem vardı, araştırıyordum. Konuştuğum karavancılar vazgeçirmişti beni. Zorlukları var, güvenlik, konaklama vb. bi sürü şey anlattılar ve ben de dondurmuştum fikrimi. Şimdi fikrime geri döndüm...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,488
Kayıtlı Üye Sayımız
172,144
Kaydolan Son Üyemiz
zeloni

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri