bipolar kullanıcısının son içeriği

1. B

Aracın yolda dalma yapması

Ynt: Aracın yolda dalma yapması Emir merhaba, o parta Suzuki Vitara Orta Rot koludur piyasa degeri 90TL'dir bende değiştirdim. Direksiyonda çok boşluk yapar. Rt balansçıya gir tüm rot askı ve rotilleri kontrol ettir, bozuk olanları liste yap, sonra fiyat topla, en sn uygulama aşaması ve sorunu...
  2. B

Bu Balçıkta Siz Olsanız Ne Yapardınız?

Ynt: Bu balçıkta siz olsanız ne yapardınız. Göl zeminleri herzaman tuzaklar barındırır, lastik vinç ve mutlaka 2. araç olmalı. Güzel kareler olmuş paylaşım için teşkkürler.
  3. B

Şile Yarışları Sonrası Kılıçlı, Karakiraz ve Bozhane Off-road gezisi (6 Aralık 2009)

Ynt: Şile Yarışları Sonrası Kılıçlı, Karakiraz ve Bozhane Off-road gezisi (6 Aralık 2009) Elinize sağlık çok güzel kareler , keyifle izledim, paylaşım için teşekürler...
  4. B

Suzuki Grand Vitara jlx El freni mekanizması

Ynt: Suzuki Grand Vitara jlx El freni mekanizması Sadece arka tekerlekleriniz aynı anda sabitleyecek şekilde dizayn edilmiştir.
  5. B

Vitara snorkel siparişi?

Ynt: Vitara snorkel siparişi? Dogrudur, her aracın modeline göre özledir. Kaporta detaylarına tam oturur.
  6. B

Volkswagen Suzukiye %20 Hisse İle Ortak Oldu

Ynt: Volkswagen Suzukiye %20 Hisse İle Ortak Oldu Esasında biz eski vitaralar için düşünüyoruz ama, yeni nesil vitaraların aksine motorları iyi, yürür aksamları eskisine oranla daha zayıf ;)
  7. B

Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları)

Ynt: Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları) Sağolasın, 2-3 haftadır yurtdışındaydım, geldim 2 hafta hastalık, yılsonu iş yogunlugu derken yük diger mod. arkadaşlara kaldı. Buradan destek veren tüm arkadaşlar sana bir kez daha teşkkür ederim.
  8. B

Şile'de Yağmur, Deniz, Çamur

Ynt: Şile'de Yağmur, Deniz, Çamur 6 /12 /09 İlk mesajınızın sağ üst bölümünde düzelti seçerek yapabilirsiniz(24 saat içinde ), başlık içine tarih olarak örnek (01 Ekim 2005) formatında ekliyoruz. Gidilen il ve bölgenin bilgilerini yazıyoruz, Örnek Şile Akçakesde Offroad Gezimiz (Tarih..)...
  9. B

Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları)

Ynt: Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları) Dursun Ustam yardımların için teşekkürler, eline sağlık. ;)
  10. B

Şile'de Yağmur, Deniz, Çamur

Ynt: Şile'de Yağmur, Deniz, Çamur Keyifli bir gezi olmuş ;), paylaşım için teşekkürler. Tarihini yazarsanız başlıga ekleyelim, başlık formatımızda tarih standarttır.
  11. B

Standart Vitara'ya Kısa Oranlı Ayna Mahruti Takılır mı?

Ynt: Standart Vitara'ya Kısa Oranlı Ayna Mahruti Takılır mı? Abdullah hocam, takılabilir (5,72) ancak bu oran çok fazla gelir27" lastikde küçük gelir. Kendi aracıma 30"lastikle 5,82 ayna mahruti taktım, araç çok seri ve lezzetli oldu hatta 31" lastik istiyor. Ancak standart araçta bu...
  12. B

15 Kasım 2009 Kayışdağı,Bozhane (Göller)

Ynt: 15 Kasım 2009 Kayışdağı,Bozhane (Göller) Elinize sağlık keyifli ve güzel bir gezi olmuş, 4x4 olmadan buralarda 1 metre ilerlemek mümkün değil, standart halleri ile bunları yapabiliyorsanız, demek modifikasyon sonrası neler olur :) Bu yolculuk sonrasında sanırım yıkmacıda baya bir zaman...
  13. B

İki Japon Bir Amerikan Araç ile Çataldağı Off-Road Gezisi (21 Eylül 2009)

Ynt: İki Japon Bir Amerikan Araç ile Çataldağı Off-Road Gezisi (21 Eylül 2009) Uleen siz arazide kalırsınız birşeyiniz bozulur,kalırsınız çamurlarda setlerde, koşarsınız peşimdem sorarım ben size.. ;D ;D arpa suyumu kıyak üzüm suyumu.. ;D ;D
  14. B

Suzuki Vitara Arka Aks Bilyası Nasıl Değiştirilir.

Ynt: Suzuki Vitara Arka Aks Bilyası Nasıl Değiştirilir. Ön lastiklerini sağ ve sol yarım Cm oynuyorsa rot başlarında boşluk vardır, okadar bilya boşluğu olamaz ;), olsaydı mazallah.... :D aman derim..
  15. B

1949 Willys Jeep

Ynt: Bir Jeep Nasıl Rezil Edilir Merhabalar, Arkadaşlar öncelikle hepimiz kişisel zevklere saygı duymalıyız. Hepimiz ve bu ilandaki arkadaşda kendi kişisel beğenisi ve maddi imkanı oranında sevdigi bir aracı zevkine göre yeniden yapmış. Bunu beğenmeme hakkımız mevcut, kendimizce "rezil etti"...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri