blackswans kullanıcısının son içeriği

1. B

Yeni Karavanpark Yatırımları Ne Zaman Gelecek?

İstanbul'da sürekli karavan parklar açılırken halen Ankara'da bir karavan parkı bulunmuyor. Duyduğunuz herhangi bir karavan parkı Ankara'da açılacakmıdır bilgisi olan varmıdır?
  2. B

Su Sızdırma Sorunu

siparişi verdim bakalım takmayı becerebilecekmiyim.
  3. B

Su Sızdırma Sorunu

almam gereken parça bu sanırım. https://www.kampkaravanmarket.com/reich-uniquick-12-mm-karavan-su-tesisati-icin-pnomatik-boru-cek-valf
  4. B

Su Sızdırma Sorunu

Merhaba, Sol taraftaki hortumun bağlantı yerinin alt kısmından su sızmaktadır hatta fışkırmaktadır. Bu problemi nasıl giderebilirim? Bu ortadaki mavi aparat ne işe yaramaktadır acaba iki hortumu birbirinemi bağlamaktadır?
  5. B

Pilot Teker Sıkıştı

Wd40 sıkarak hallettim. teşekkürler
  6. B

Pilot Teker Sıkıştı

Merhaba Pilot teker vidasını fazla sıkmışım açamıyorum ne yapmak gerekir? Fazlada zorlamak istemedim kırışmasın diyerek.
  7. B

Yayla Mocamp (Ankara-İstanbul yolu 110.km)

yanda şahinler tabiat parkı yaza açılalacaktı giden gören yokmudur?
  8. B

Tüm binalar yıkılmış molozlar bırakılmış durumda şu an pek açılması mümkün gözükmüyor.
  9. B

Son gelen işletmeci ile kapanmasını normal karşılıyorum. Yan taraftaki şahinler tabiat parkıda tadilat nedeniyle kapalıydı, karavan için yer yapacaklarını duymuştum orası hakkında bilgisi olan varmıdır?
  10. B

Yeni Çeki Demiri Boya Çıkarılması

Son durumu ileteyim, boya birkaç gezi sonrasında kendiliğinden çıkmış durumdadır.
  11. B

Banyoda Kullanılan Macun

Merhaba Yaklaşık 2 sene sonra banyo macunlarında açılmalar gözükmeye başladı. Su kaçmaması için ne yapmamız lazım macunları yenilemekmi gerekiyor acaba? Öyleyse ne tip bir macun kullanmalıyız? Teşekkürler.
  12. B

Yeni Çeki Demiri Boya Çıkarılması

Merhaba Yeni takılan çeki demirlerinin boyasının stabilizatörün işin doğru yapabilmesi için çıkartılması gerektiğinine dair youtube üzerinde bir video izledim .Konunun doğruluğu hakkında bilgisi olan varmıdır ve boyayı nasıl çıkartabiliriz? Video: https://www.youtube.com/watch?v=PjwB43xTBak
  13. B

Karavan Için Güneş Panelinin Watt'ını Hesaplama

merhaba, 100A lityum bir akü ile karavanda kaç gün idare edebilirim ortalama olarak? kullanımım led lambalar ve hidrofor bunun dışında bir tüketim bulunmamaktadır.
  14. B

Yugun 2022, Güçlü Mini Kampervan Ve Pirikamp Ile Gezilerimiz...

hocam ulaşan otelde sabit karavancılar varmıdır? aylık ne kadar ücret isteniyor bilginiz varmıdır.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR