bluerebel kullanıcısının son içeriği

1. bluerebel

VİNÇ konusunda yardım , öneri , bilgi ...

Ynt: Vinç Konusunda Yardım , Öneri , Bilgi ... Bu başlığı incelemenizi öneririm. http://expeditionportal.com/tug-of-war-the-ultimate-12v-winch-test/
  2. bluerebel

3b Motor Turbo Uygulaması

Ynt: 3b Motor Turbo Uygulaması 3b motorlar turboya uyumlu motorlardır. 1 bar kadar yükleme yapıldığında çok rahat fiziksel yapısı kaldırıyor. Daha detaylı bilgi için Fahri Orhan'dan bilgi alabilirsiniz. 3b motora turbo taktılar. Ayrıca aşağıda yazdığım linkleri incelemenizde fayda var...
  3. bluerebel

Land Cruiser Hj 75 Pick-up Aracımın Arka Kasasını Kapatmak İçin Önerilerinizi Bekliyorum.

Ynt: Land Cruiser Hj 75 Pick-up Aracımın Arka Kasasını Kapatmak İçin Önerilerinizi Bekliyorum. Ek-2
  4. bluerebel

Land Cruiser Hj 75 Pick-up Aracımın Arka Kasasını Kapatmak İçin Önerilerinizi Bekliyorum.

Ynt: Land Cruiser Hj 75 Pick-up Aracımın Arka Kasasını Kapatmak İçin Önerilerinizi Bekliyorum. Aracım şu an yapılıyor, metal aksamı yani, tente boru, saclar, ve roll bar işleri bitti, statik boyaya gitcek 1-2 gün içerisinde. Ondan sonra döşemeciye gidip kaplama işi bitecek. Bitince fotoğrafları...
  5. bluerebel

Ynt: Land Cruiser Hj 75 Pick-up Aracımın Arka Kasasını Kapatmak İçin Önerilerinizi Bekliyorum. Daha yapmadım yapınca güzel olacak inşallah... Teşekkürler
  6. bluerebel

Ofrod Ustu Yatak

Ynt: Ofrod Ustu Yatak İlhami bey, taşıyıcı aksam olarak paslanmaz malzeme mi kullanıldı ? Kullanıldıysa aluminyum mu yoksa krom mu ?
  7. bluerebel

Ofrod Ustu Yatak

Ynt: Ofrod Ustu Yatak Aracımın arka kasasını kapattırdığım zaman üstüne yapmayı düşünüyorum, tahmini 2 ay sonra sipariş veririm İlhami bey. Zamanı gelince sizlerle irtibata geçerim.
  8. bluerebel

Turkiye'de Kampcilik Guvenlimi?

Ynt: Turkiye'de Kampcilik Guvenlimi? Yaklaşık olarak 10 yıldır kamp kurarım, ilk defa geçen hafta rahatsız olduk. Karagöl-Çubuk-Ankara bölgesinde kamp yaptığımızda başka bir grup saat 23.00-03.00 saatleri arasında silahla sürekli ateş edip yüksek sesle ankara havaları dinledikleri için rahatsız...
  9. bluerebel

1987 GMC Suburban 6.2 Diesel..Yenileniyor

Ynt: 1987 Gmc Suburban 6.2 Diesel..yenileniyor abi tam 3.5 yıl olmuş, sabrına ve azmine hayran kaldım. Ama aracın için 10 yıl beklemeye gene değer... güle güle kullanman dileğiyle.
  10. bluerebel

Şu Makaslara Ne Yapmalı ?

Ynt: Şu Makaslara Ne Yapmalı ? takip
  11. bluerebel

Ynt: Land Cruiser Hj 75 Pick-up Aracımın Arka Kasasını Kapatmak İçin Önerilerinizi Bekliyorum. Teşekkür ederim daha iyisi sizlerin olsun...
  12. bluerebel

Land Cruiser HJ 75 Pick-Up aracımın arka kasasını kapatmaya karar vereli epey oldu. Hatta bir ara geçici çözüm olarak tente yaparak kapattırdım ama 3 günde bağlantı yerlerinden koptu(foto 1). Ancak vakit bulamadığımdan bir türlü istediğim gibi kapattıramadım. Malum kış geldiği içinde bu işe...
  13. bluerebel

Arçelik Marka Araba?

Ynt: Arçelik Marka Araba? Ankara koç müzesinde sergilenmektedir.
  14. bluerebel

Aralik 2013 Arjantin Sili

Ynt: Aralik 2013 Arjantin Sili takip
  15. bluerebel

Ofrod Ustu Yatak

Ynt: Ofrod Ustu Yatak Öncelikle girişimciliğiniz için sizi tebrik ederim, güzel bir çalışma olmuş. Kullanılan malzemeler ile ilgili detay verirseniz seviniriz. mesela istenilen renklerde üretebiliyor musunuz ? Hangi kumaşı kullanıyorsunuz ? Taban ve tavan malzemesi hangi malzeme ? Yağışlı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri