bohemperest kullanıcısının son içeriği

1. B

Ikinci El Trekking Hiking Ekipmanlar

Konu kaldırılabilir satıldı.
  2. B

Tam Zamanı! Bu Ekipmanları Kaçırma

Konu kaldırılabilir satıldı.
  3. B

Güncelleme! Arakadaşlar tüm ekipmanlar 1200 TL + Kargo benden olacak şekilde hala satışta. İletişim: bjkmst03@gmail.com
  4. B

Güncelleme! Arakadaşlar tüm ekipmanlar 1300 TL + Kargo benden olacak şekilde hala satışta. İletişim: bjkmst03@gmail.com
  5. B

Barış bey, Bu konudaki kararımı henüz vermiş değilim, şu an için hepsini bir kerede satmak istiyorum. Kararım değiştiğinde bilginize sunacağım.
  6. B

İlginiz için ben teşekkür ederim.
  7. B

İlginiz için ben teşekkür ederim.
  8. B

Selamlar arkadaşlar, Özellikle tek tek araştırmak istemeyenler için fiyat/performans kalitesinden oldukça yüksek elimdeki ihtiyaç fazlası, tam takım orta sınıf kamp, trekking ve hiking ekipmanlarımı satıyorum, piyasadan uygun fiyata vereceğim. Doların ve Avronun tavan yaptığı şu zamanda tüm...
  9. B

Merhaba arkadaşlar, uzun bir ara güncel olamadı ilan soru soran çok oldu ama sonuç olumsuz oldu. Şimdi tekrardan güncel olmak için çabalayacağım. Sonbahar - kış sezonu için plan yapan ama doğru malzemeyi seçmekte kararsız arkadaşlara ekipmanlarımın başlangıç ve orta seviye kampçı arkadaşlar...
  10. B

Merhaba arkadaşlar, uzun bir ara güncel olamadı ilan soru soran çok oldu ama sonuç olumsuz oldu. Şimdi tekrardan güncel olmak için çabalayacağım. Sonbahar - kış sezonu için plan yapan ama doğru malzemeyi seçmekte kararsız arkadaşlara ekipmanlarımın başlangıç ve orta seviye kampçı arkadaşlar...
  11. B

Merhaba, fiyat ve fotoğraf soran çok oldu ama henüz kimseyle anlaşamadım. Son fiyatını 1300 TL'ye çektim, ben hepsini bir kere de tek bir kişiye satma taraftarıyım. Ama farketmez müşteriye göre ayarlama yapabilirim. Siz de eğer tek tek fiyat ve fotoğraf görmek istiyorsanız. E-posta adresime...
  12. B

Merhaba, Acil yardım ekipmanlarının toplam fiyatı; 160 TL Mini kürek; 20 Balta; 100 Ayrıca tüm ürünler halen satışta fiyat 1300TL'den günceldir. Resimler için e-posta adresimden ulaşabilirsiniz.
  13. B

İlan güncel arkadaşlar, tüm ürünler satışta ülkemizde yaşanan elim olaylar yüzünden sıfır malzemeler artışa geçmiş vaziyette ancak elimdeki ürünler sıfır ayarında olup, şuan ki güncel fiyatlarla karşılaştırıldığında oldukça düşük bir fiyatla satışta. 1300 TL isteyene fotoğraflar e-posta...
  14. B

İlan güncel fakat yaz mevsimi öyle değil beyler acele edin.
  15. B

Ürünlere bahsettiğim XL ve L giysiler dahil değildir, saygılarımla...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri