brnx2 kullanıcısının son içeriği

1. B

Discovery 1 Offroada Dönüşümde Hangi Usta Ve Mağaza Ile Çalışmalıyım?

Low2Garage , Ayhan usta'yı önerebilirim. Bahçeşehir tarafında Akbatı AVM'ye çok yakın sanayi içerisinde iş yeri olan çok düzgün kişilikli iyi bir ustadır.
  2. B

Ilk Land Rover'm 2000 Discovery 2 3.9 V8

Hararet problemine dikkat edin, işini iyi bilmeyen Land Rover'a hakim olmayan ustalara göstermeyin. Parçaları değiştireceğiniz zaman internet üzerinden fiyat araştırın mutlaka..
  3. B

Almayı Düşünüyorum....!

Merhaba; Aracı bilemiyorum ancak Ayhan usta çok düzgün insandır, gidip tanışın birlikte araca bakın. Her konuda yardımcı olacaktır. Ben aracımı 1,5 senedir ondan başkasına götürmüyorum. Aklınızda ne varsa sorun yardımcı olur, çok uzun uzun sohbet etmez, lafı gevelemez:) Yapılacak işe endekslidir...
  4. B

Satılık 2003 Discovery 2 Td5 220bin Km, Orjinal

Merhaba; Aracı ilandan kaldırdım, buradan silemediğim için bilgilendirmek istedim. Süre olarak uzun, KM olarak ortalama bir tatile çıkıyorum oğlumla birlikte:) Tahminen 3500-4000 km gezeceğiz.. Tatil sonrasında kısmet diyelim artık:=) Saygılarımla.
  5. B

Satılık 2003 Discovery 2 Td5 220bin Km, Orjinal

Merhaba; Araç değiştireceğim için bayrama kadar satılıktır. Eğer satılmazsa ilandan kaldırmayı planlıyorum, 2003 Land Rover Discovery 2.5 TD5 64.500 TL Sahibinden satılık ikinci el - 332564578 foruma özel fiyat konusunda birşeyler yapacağım. Saygılarımla
  6. B

2001 Model Discovery Td5 Çıkma Parçalar...

Bende orjinal yan basamak var düşünürseniz, ancak bağlantı çubukları eksik, 250 liraya satıyorum. demirciden 50-100 liraya bağlantı parçası yaptırıp kullanılabilir.
  7. B

Discovery 2 Yükseltmesiz Lastik Secimi.

Merhaba, Benim aracım 2003 model ancak fark yoktur sanırım,18 inchleri çıkartıp yerine 245 70 16 kullanıyorum. Memnunum Saygılarımla
  8. B

2001 Model Discovery Td5 Çıkma Parçalar...

Ön konsol küllük, arka kol dayama bardak tutacağı varsa haber verebilirsiniz,
  9. B

2004 Landrover Discovery Ii Arıyorum!

Hakikaten temiz bulmak çok çok zor.. Ben 1 sene sonunda bulabilmiştim aracımı. En kısa zamanda mantıklı bir fiyata en temiz sorunsuzunu bulmaya çalışın ama burada zaman biraz izafi olacak:)
  10. B

Land Rover Discovery Td5 Aracım Için Görüşlerinize Ihtiyacım Var

Burada reklam gibi olmasın diye özelden iletebilirim dedim, yoksa basit bir google araması yardımcı olurdu, Cesur Otomotiv Cengiz Cesur (Şişli, İstanbul) iletişim bilgileri, • TUBİBA Cesur Oto Elektirik & Döşeme 05326003036 Google Haritalar
  11. B

Land Rover Discovery Td5 Aracım Için Görüşlerinize Ihtiyacım Var

Ben iki yer önerebilirim, ikisi de maslak sanayide, birisi Cesur döşeme diğeri Abdullah usta. İkisinin de adresini direk bilmiyorum ama ilgilenirseniz özelden iletirim araştırdıktan sonra...
  12. B

Amortisör Ve Araç Sertliği

Aslında kararsız kaldığım nokta da burası, acaba muadil ürün alıp çok takılmasam mı? Gerçi ben yay ve amortisör problemimim ne kadar ciddi seviyede olduğunu da tam bilemiyorum. Peki önerebileceğiniz vs.. ürün/marka var mı? Ben birkaç marka buldum , hatta yabancı forumlarda orjinal veya 2 marka...
  13. B

Aslında fazla aşağı batmıyor ön taraf, Ancak her kasiste çok takır tukur, tüm çukurları irili ufaklı elimde ve popomda hissediyorum :) Bu sayfadaki hesaplamayı kullanarak 255 55 18 olan orjinal ölçüyü 245 70 16 ile değiştirdim, Birde yeni amortisör yay bulamıyorum, ancak sipariş ile geliyormuş...
  14. B

Merhaba; Yeni bir soru ile sizlerleyim 2003 Discovery 2 TD5 aracımın sanırım hala üzerinde orjinal yay ve amortisörleri mevcut, dolayısıyla araç bana oldukça sert geliyor şuanda, hatta lastiklerin yanağını arttırdım ve biraz yumuşadı diyebilirim. Şimdi sorum geliyor ben aracı yükseltme vs...
  15. B

Garip Bir Problem;

Son durumda su ilavesi yapınca kalorifer olması gerektiği gibi çalıştı, dediğiniz gibi ya devir daim de yada borularda bir sorun olduğunu düşünüyorum. Bu hafta zamanım olursa aracı ustaya bırakacağım. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri