cagman kullanıcısının son içeriği

1. C

İstanbul Jeep Gezimizden Fotoğraflar (19 Aralık 2010)

Ynt: İstanbul Jeep Gezimizden Fotoğraflar (19 Aralık 2010) Günlerdir bu topiği açıp açıp yeni fotoğraf eklenmiş mi diye bakıyorum. XJ aracımı sattığım günün ertesi kuzen Hakan beni CJsine misafir etti ve ilk defa yaşadığım ve hiç unutmayacağım bir geziye götürdü. Arabamı sattığıma pişman etti...
  2. C

Gt Radial Lastikleri

Ynt: Gt Radial Lastikleri Endonezya'nın dünyadaki lider kauçuk üreticilerinden olduğunu ve ürettiği lastiklerde yüksek oranda kauçuk olduğunu duymuştum. Ne ka kauçuk o ka yol tutuş. Ben çok memnundum lastiklerimden. Siz de olacaksınızdır.
  3. C

Gt Radial Lastikleri

Ynt: Gt Radial Lastikleri Bu arada ben de sattım aracımı:(
  4. C

Köpekler Bizden Ne İster?

Ynt: Köpekler Bizden Ne İster? Aynı şeyleri abim de bana derdi. 3 gün önce kuduz aşısını yedi:) Kendisi 50li yaşlarında kocaman bir adamdır. Artık korkma demeyecek ve kendisi de korkması gerektiğini anlayacaktır:) Ben bisikletten ziyade motorsiklet üzerindeyken korkuyorum çünkü köpeği...
  5. C

Eski Araca Yüksek Vergi

Ynt: Eski Araca Yüksek Vergi Sanırım ve umarım LPG'li araçlar için bir vergi indirimi düşünüyorlardır. Ya da Almanya'da olduğu gibi aracı yılın belirli zamanlarında kilitleyip vergi ödememe seçeneğini getireceklerdir. Aracınız kapınızda durur, sever okşarsınız ama binemezsiniz:) Bu uygulamanın...
  6. C

Krank Sensörü

Ynt: Krank Sensörü Arkadaşlar geçen hafta Master serviste krank sensörümü değiştirdim. Öncesi ve sonrasıyla ilgili tecrübelerimi sizinle paylaşmak isterim. Aracım aldığımdan beri bir yüksek bir titreşim ve zaman zaman düzensizlikle çalışıyordu. Bazen ilk çalıştırdığımda sanki çalışmayacakmış...
  7. C

Krank Sensörü

Ynt: Krank Sensörü Sensör siparişimi verdim. xj için 220 usd. Aracımdaki titremelerin, kesikliklerin bitmesi için gerekli olan meblağ:)
  8. C

Suzuki Jimny 2010 Proje

Ynt: Suzuki Jimny 2010 Proje Araç 10 numara olmuş. Daha yeni olduğundan yakıt bilgisi yoktur. Ama bir ölçüm yaptığınızda eskisiyle kıyaslarsanız sevinirim.
  9. C

Krank Sensörü

Ynt: Krank Sensörü Selam. Çok zor söküleceğini söyledi ustam. Hatta direk olarak Master serviste sötüreceğiz, özel anahtarı varmış. Ve benimkine direk değişim dediler.
  10. C

Suzuki Jimny 2010 Proje

Ynt: Suzuki Jimny 2010 Proje Heyecanla uzun uzun okudum. Ara sıra gerginleşse de karşı fikirlerle düşündüren ve çok faydalı bir konu olmuş. Aslında konu artık sapmış ve açan arkadaş da galiba yaptığı aracı paylaşmaktan vazgeçmiş durumda. Ben de dayanamadım ve nacizane bir makina mühendisi...
  11. C

Krank Sensörü

Ynt: Krank Sensörü Rechargeable, konuyu açalı uzun süre olmuş ama bende de aynı arızayı verdi ve aracım 97 xj sport. Sizin krank sensörü yerine takılarak kurtuldu mu yoksa değişti mi? Çünkü bana direk değişim gerektiğini söylediler.
  12. C

Mat Boyanın Bakımı?

Ynt: Mat Boyanın Bakımı? Taha bende de mat boyalı bir motorsiklet var ve bildiğim kadarıyla pasta cila yapamıyosun. Yapıldığında parlıyormuş. Zamanla mat boyadaki çizikler eskitme kot gibi göze hoş görünür bir hal alıyor. Ya da ben kendimi kandırıyorum:)
  13. C

Arka Çalışma Lambası

Ynt: Arka Çalışma Lambası Merhabalar, arka çalışma lambasından kaldıysa ben de sipariş vermek istiyorum.
  14. C

Dünya Çadır Rekoru Gibi Birşey

Ynt: Dünya Çadır Rekoru Gibi Birşey Hava da pek tercih edileninden değil. Çok sıkışık yerleşim. Türlü türlü sesler vardır o kolonide:) Konser organizasyonu gibi duruyor. Doğa falan işi değil yani:)
  15. C

XJ Aldım, Görüşlerinizi Bekliyorum (1992)

Ynt: XJ Aldım, Görüşlerinizi Bekliyorum (1992) Güle güle kullanın. Aracınız çok temiz görünüyor.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri