cococambox kullanıcısının son içeriği

1. C

pajero-vitara,yedek parça-usta-fiyat

Ynt: Pajero-vitara,yedek Parça-usta-fiyat kesinlikle tavsiye etmiyorum yılamazıda aynı İlyas ıda ilfer otoyu istanbul içinde olursanız ve kapısına yatarsanız başka adanadan bir parça sordum eskisini gönderin dediler yenisini yollayalım paçayı kontrol edelim dediler göderdim ve bir daha...
  2. C

1998 model 3.5 v6 pajero CEKİŞ PROBLEMİ

Ynt: 1998 Model 3.5 V6 Pajero Cekiş Problemi arkadaşlar benim 1998 3,5 pajerom var bunun orijinal şanzıman yağı hangisidir
  3. C

Offroad Garajı Orçun Usta'dan Pajero'ya vinç ve tampon uygulaması

Ynt: Offroad Garajı Orçun Usta'dan Pajero'ya Vinç Ve Tampon Uygulaması Orcun usta 98 pajeronun arb tarzı tamponu kaca malolur ve hiç örnek resmi varmı
  4. C

Pajero Tampon

Ynt: Pajero Tampon anladım cevabın ve ilgin için teşekkür ederim
  5. C

Pajero Tampon

Ynt: Pajero Tampon Fiyat ne düşünüyorlar
  6. C

Pajero Tampon

Ynt: Pajero Tampon Bulamadım yada kimse üretmiyor
  7. C

Offroad Garajı Orçun Usta'dan Pajero'ya vinç ve tampon uygulaması

Ynt: Offroad Garajı Orçun Usta'dan Pajero'ya Vinç Ve Tampon Uygulaması orçun usta 1998 -1999 pajerolaran ıcın tamponunuz varmı
  8. C

Pajero Tampon

1998 pajero için arb tarzı elinde tampon bulunan arkadaş varmı yada satan bir yer yardımcı olursanız sevinirim
  9. C

3.5 Pajero'ya LPG Uygulaması Hakkında Yardım ve Önerileriniz

Ynt: 3.5 Pajero'ya Lpg Uygulaması Hakkında Yardım Ve Önerileriniz arkadaşlar 1998 pajerom var ecu arzalandığını nasıl anlaşılır arabada ne gibi sorun meydana getirir
  10. C

mitsubishi pajeroya hangi yağ kullanalım

Ynt: Mitsubishi Pajeroya Hangi Yağ Kullanalım 3,5 v6 kaç litre yağ kullanılmalı
  11. C

1998/00 Pajero 3,5 Kaç Litre Yağ Kullanılır

sorum başlıktaki gibi yardımcı olursanız sevinirim
  12. C

PAJERO 3.5 V6 MANİFOLT

Ynt: Pajero 3.5 V6 Manifolt bendede aynı sorun var manifoltu nerden temin ettiniz
  13. C

Pajero Kullanım Kitapçığı (2.jenerasyon için)

Ynt: Pajero Kullanım Kitapçığı (2.jenerasyon İçin) Türkçesine sahip olan varmı kullanım kitapçığının
  14. C

'98 Model 3,5 24v Pajero Kullanma Klavuzu İçin Yardım

Ynt: '98 Model 3,5 24v Pajero Kullanma Klavuzu İçin Yardım elinizde kitapçık varsa bana fotokopisini gönderebilirmisiniz ücreti ne kadar tutarsa yollarım yada kitapçığı gönderebilirseniz ben çoğaltıp size yollayabilirim teşekkür ederim
  15. C

Offroad Araçlarınıza Tampon,Bagaj,Yan Bar,Aksesuar İmalatı (İstanbul)

Ynt: Offroad Araçlarınıza Tampon,Bagaj,Yan Bar,Aksesuar İmalatı (İstanbul) pajero 2 olarak geçen 1997-1999 aracaların ön tamponunu imal ediyormusunuz teşekkür ederim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,485
Kayıtlı Üye Sayımız
172,143
Kaydolan Son Üyemiz
sailing

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri