dammak kullanıcısının son içeriği

1. dammak

2012 Model Yeni Pick-Up Korando Sports Türkiye'de

Ynt: 2012 Model Yeni Pick-Up Korando Sports Türkiye'de Arkadaşlar Korando Sports cephesinde ne var ne yok bilmiyorum... Zira uzunca bir süredir ilgilenemiyorum... Bana gelince... Geçen ay satın aldığım ancak 2 defa MTV ödememek için işlemleri Temmuz ayına bıraktırdığım Peugeot 3008 ALLURE -...
  2. dammak

Ynt: 2012 Model Yeni Pick-Up Korando Sports Türkiye'de Ivır zıvır masraflarla bana toplamda 71 bin liraya mal oldu... Bunun 24 bin lirası 24 ay 0 faizli kredi geri kalanı peşin ödemeli... Ekstradan aracın 1 yıllık kasko sigortasını hediye ettiler... Geriye bir tek boya ve döşeme koruma...
  3. dammak

Ynt: 2012 Model Yeni Pick-Up Korando Sports Türkiye'de Teşekkürler... Yola 4X4 pick-up almak amacıyla çıkıp SUV araçlara göz kırpıp sonunda bir crossover almak oldukça ilginç ve keyifli oldu... Yeterli bütçeye sahip herkese öneririm... Bu araç grip kontrol diye bir özellik ve bu özelliğe...
  4. dammak

Ynt: 2012 Model Yeni Pick-Up Korando Sports Türkiye'de Bugün önce Ssangyong'a ardından da Isuzu'ya gittim... Her ikisinde de araçları test ettim... Uzun uzun pazarlıklar yaptım ve sonuç olarak... 1 tane Peugeot 3008 ALLURE - 1.6 e-HDi 112 hp Stop&Start - Auto6R Crossover aldım... ;D Ohh be...
  5. dammak

Ynt: 2012 Model Yeni Pick-Up Korando Sports Türkiye'de Bugün akşam üzeri eve giderken yolumun üzerindeki bir Isuzu Bayisine uğradım... Amacım Yeni D-Max'i yakından görmekti... Tesadüf bu ya gittiğim bayide aracın en üst versiyonu olan simsiyah bir D-MAX / 4x4 V-Cross Çift Kabin 5 A/T vardı...
  6. dammak

Ynt: 2012 Model Yeni Pick-Up Korando Sports Türkiye'de Evet sarsıntıyı azaltmak amacıyla bu araçta bağımsız ön ve arka süspansiyonlar kullanılmış... Aslına bakarsanız araç kağıt üstünde çok iyi duruyor... Ancak yakından görüp test etmekte şart... Tabii birazda pazarlık... Bilemiyorum ama...
  7. dammak

Ynt: 2012 Model Yeni Pick-Up Korando Sports Türkiye'de Evet bende; bu araç bayağı bir seridir diye düşünüyorum... Her ne kadar 4X4 olsa da tam bir otoban aracı... İnşallah ellerinde test için araç vardır... Zira ben asıl aracın süspansiyonunu çok merak ediyorum... Nede olsa aldığımızda...
  8. dammak

Ynt: 2012 Model Yeni Pick-Up Korando Sports Türkiye'de Evet tam F/P aracı... Bu paraya bu donanımda 4X4 A/T SUV bence de çok iyi... Zaten kafaya koydum... Bu hafta sonu Oğuşlar'a gidip aracı daha yakından inceleyip son bir pazarlık yapacağım... Marjları nedir, ne kadar indirim yaparlar...
  9. dammak

Ynt: 2012 Model Yeni Pick-Up Korando Sports Türkiye'de Belki yeri değil ama işte öylesine laf lafı açtığı için söylüyorum... Bu hafta sonu sıfır KORANDO E-XDI 2.0 4X4 6/AT - CK bakmaya gidiyorum... Aracın liste fiyatı 74.850 TL Almaya kalksam herhalde bir şeyler yaparlar diye düşünüyorum...
  10. dammak

Ynt: 2012 Model Yeni Pick-Up Korando Sports Türkiye'de Şu linklere bir göz atın isterseniz... http://www.sgldizayn.com/ActyonSports.html http://www.jeepandcar.com/urunler.php?lang=tr&model_id=171&kategori_id=170&ana_id=6 http://www.autoprotect.biz.tr/ssangyong_actyon_sport.html
  11. dammak

Ynt: 2012 Model Yeni Pick-Up Korando Sports Türkiye'de Yapmayı planladığınız bu özel modifikasyon çalışmasını ilgiyle bekliyoruz... ;D Bunu kendimde yaptırabilir miyim diye düşündüm bir an ve şöyle bir hesap yaptım... 1. Önce 43 bin TL'ye bir Korando Sports alınacak, 2. Ardından 10 bin TL'ye...
  12. dammak

Ynt: 2012 Model Yeni Pick-Up Korando Sports Türkiye'de Bizim L200'lerde otomatik... Ancak arkadaşlar 1 depo yakıt ile 800 km'nin çok iyi olduğunu söylüyorlar... Ki bu arkadaşlar daha önce aynı yolda yine dizel Renault Fluence ve Ford Connect kullanıyorlardı...
  13. dammak

Ynt: 2012 Model Yeni Pick-Up Korando Sports Türkiye'de Dün Ssangyong Türkiye ile bir kez daha konuştum... [/size] Aldığım cevap; "4X4 Korando Sports'u unutun" şeklinde oldu... Ben Ssangyong'dan bu cevabı alırken yine dün aynı saatlerde Lütfi Kırdar'da Isuzu'nun tamamen yenilenen 4X4 A/T...
  14. dammak

2011 Model 25.000 km 4X4 L200 Bu Fiyata Alınır mı?

Ynt: 2011 Model 25.000 km 4X4 L200 Bu Fiyata Alınır mı? Aslında bende öyle düşünüyorum... 2011 model bu aracın 2. elinin cazip olması için 2012 0 modeli ile arasında asgari 18-20 bin TL bir fark bulunmalı...
  15. dammak

Ynt: 2012 Model Yeni Pick-Up Korando Sports Türkiye'de L200 aslında hiç düşündüğüm bir araç değildi... Ancak çalıştığım şirkete filo indirimiyle 3 tane 4X4 L200 alınınca birden dikkatimi çekmeye başladı... Araçlar her gün İstanbul ile Tekirdağ'daki orman ve taş ocağı işletmeleri arasında...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri